مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

استعمال عطر-عطر پیامبر(ص)

بهترین عطر مردانه
با توجه در معاش نبی عظیم اسلام(ص) می اقتدار روءیت کرد که ایشان حدود ۲/۳ از بودجه خودشان را صرف رایحه می کردند، به این ترتیب اینجانب هم تصمیم گرفتم که کار به معلومات کنم و از این سنت قشنگ در معاش خویش به کارگیری کنم، تنها می خواستم ببینم که به حیث شما چه عطری بهتر می باشد که استعمال کنم که مطابقت و همخوانی با آئین ما و تمدن و رسوم میهن ما داشته باشد، یا این که برای مثال می توایند بفرمایید که امامان ما از کدام عطر ها استعمال می کردند؟ درضمن شادمان میشم در‌صورتی‌که آداب و رسوم به کار گیری از رایحه را نیز برایم شرح دهید؟ آخه دوست دارم کارهایی که می‌کنم به طور کامل مطابقت و همخوانی بر امرها فقاهتی باشد.
انچه تعبیروتفسیر ظریف ماجرا میباشد در زمینه ی هزینه کردن رسول در رایحه این میباشد که آن حضرت در بو اضافه از خوراک هزینه میکردند , این قصه حاکی از اهمیت دادن آن حضرت به بو میباشد , به لحاظ می رسد عطرهایی طبیعی مانند رایحه گل محمدی ومانند آن متمدن فقهی ما تناسب بیشتری دارااست , عطرهایی که در احادیث آمده و آیتم به کار گیری و پیشنهاد معصومین بوده عطرهای طبیعی میباشد این عطرها عبارتند از: مشک که از نافه نوعی آهویی یگانه گرفته میشده , عنبر که در شکم ماهیی با اسم عنبر موجود است , گونه اصیل این دو عهد رایحه امروزه کم یاب میباشد, زعفران , گلاب , خلوق که عطری ترکیبی بوده وزعفران یکی اجزای ان بوده , غالیه که عطری مرکب از مشک عنبر عود و روغن بوده میباشد .
از آداب به کارگیری از عطرزدن آن به شارب یعنی گیسو روی لب میباشد رایحه زدن در اولیه صبح , هنگام نماز هنگام رفتن به مسجد ودر روز آدینه مستحب میباشد اهدای آن به دیگر افراد نیز مستحب میباشد


در‌این مقاله به گزارش بیتوته به شما می آموزیم که به چه شکل یک ادکلن مطلوب برای خودتان تعیین نمایید. معمولاً زمانی اشخاص میخواهند ادکلن بخرند، یک کدام از دو فعالیت پایین را انجام میدهند:

- دنبال به عبارتی عطری که از زمانه متوسطه استعمال می‌کردند خواهند بود.

- عطری را گزینش می نمایند که در هنگام خرید به نظرشان خوشبو بیاید.


ولی روش دوم بسیار بهتر از خط مش اولیه به حیث می آید، ولی برای تعیین رایحه تنها مهم این وجود ندارد که کدام به نظرتان خوشبو بیاید. پوستتان هم مهم میباشد و اینکه آیا با پوست شما سازش دارااست یا این که نه. بو هر عطری برای اشخاص متفاوت گوناگون میباشد به این دلیل که این عطر تا حد متعددی به دسته پوست شما و مواد تشکیل دهنده ی آن رایحه بستگی داراست.

شیوه آزمایش ادکلن:
گذشته از اینکه با اصول سازش بو با پوستتان آشنا گردید، نخست برایتان چندین نکته برای تعیین اول ادکلن ذکر میکنیم:

در تعیین هر ادکلن سه مرحله موجود هست. هنگامی که در مغازه می‌باشید، ادکلن آیتم نظرتان را برداشته و مقداری از آن را تحت عنوان مثال روی ورقه تستر بزنید و عطر فرمائید. این او‌لین مرحله و او‌لین شم شما نسبت به عطر این رایحه میباشد.

یکسری دقیقه حوصله فرمائید و بعد از آن مجدد ورقه را رایحه فرمائید. این دو‌مین مرحله میباشد. درین مرحله شما عطر جدیدی پس از از خارج رفتن بو نخستین از بینیتان به مشامتان خواهد خورد.

۴۰ دقیقه تا یک ساعت دیگر طاقت کرده و مجدد برگه را رایحه نمایید. این مرحله سوم میباشد و درین مرحله شما بویی استشمام خواهید کرد که برای چندساعت به یادماندنی خواهد بود. درصورتی که عطر این رایحه در هر سه مرحله گزینه پسند شما بود، می‌توانید آن را گزینش فرمایید.

ترکیباتی در ادوکلن ها که می بایست از آنان جلوگیری کرد:

اشکال اکثری از ادکلن‌ها دربردارنده ترکیباتی تصنعی و مصنوعی می باشند. برخی از گونه های متداول این ترکیبات که سبب ساز خطاها پوستی مثل خارش، جوش، آماس و اگزما و حتی ایرادات تنفسی می گردند دربرگیرنده گونه های پایین می باشند:

الکل، بنزین، استات بنزین، بنزالدئید، لیمونین، لینالول، استات اتیل، استون

متاسفانه، هیچیک از عطرسازها ترکیبات عطرها را روی شیشه آن ذکر نمیکنند. البته شما می‌توانید فرض نمایید که یکی ترکیبات اصلی همگی عطرها الکل اتیل میباشد. این ماده سبب می گردد که روغن های بو به هم آمیخته شود.

چطور بفهمیم عطری با جور پوستمان سازش دارااست؟
کیفیت ادکلن و تاثیرگذاری آن، هر دو به مسائل متعددی از گزاره رژیم غذایی، گوشه و کنار، ژنتیک و رفتارها (مثل فشارهای عصبی، سیگار کشیدن،...) بستگی داراست. ولی یکی مهم ترین فاکتورها مدل پوست شما و جایگاه رطوبت آن میباشد. هر چه پوست مرطوب‌خیس (یا این که کم آب‌خیس) باشد، ادکلن بو‌ای حاذق‌خیس (یا این که ضعیف‌خیس) خواهد داشت.

پوست‌های چرب و مرطوب:
کسانی که پوست‌هایی با رطوبت و چربی زیاد دارا هستند، عمل شیمیایی بدنشان طولانی تر میباشد. این چربی مازاد روی سطح پوست میتواند با ادکلن ادغام گردیده و بو دوام بیشتری پیدا نماید. ولی این چربی زیاد ممکن میباشد همینطور سبب ساز شود که عطر‌ی رایحه عوض شده و به بویی نا مطلوب تبدیل شود.

برای خودداری از این زمینه، در طی روز از مقدار کمتری ادکلن به کارگیری نمایید یا این که اینکه از ادکلن‌هایی با بویی ضعیف خیس یا این که عطرهایی که کمتر با رایحه مشک و بیش تر با بو میوه‌ها و گل‌ها تشکیل شده باشد به کارگیری نمائید. ادکلن‌هایی که برای تابستان تشکیل شده‌اند برای مردهایی که پوست چرب دارا‌هستند شایسته ترین نعو به حساب میآید.

پوست‌های خشک و حساس:
ادکلن بسیار سریعتر در پوست‌های کم آب از در میان می‌رود، به همین ادله می بایست مقدار بیشتری گزینه استعمال قرار گیرد. هرچند، به خیال و خاطر وجود ترکیبی مثل الکل اتیل، استعمال زیاد هم ممکن میباشد سبب ساز کم آب کردن هر چه طولانی تر و تخریب کردن پوست شود. مورد بسیار پیچیده‌ای میباشد.

با فهمیدن این مقاله، کسانی که پوست‌هایی کم آب دارا‌هستند بایستی دنبال عطرهای زمستانی باشند. این ادکلن‌ها بو قادر‌تری دارا هستند و در هوای کم آب و سرد ماندگاری خوب دارا هستند.

پوست‌های حساس:
وسیع ترین خطر برای مردهایی که پوست حساس دارا‌هستند این میباشد که از ادکلن‌های توانمند به کار گیری نمایند در حالیکه از دیگر محصول ها پوستی قادر نیز به کار گیری می‌نمایند. در صورتی‌که پوستتان مبتلا آکنه و کهیر میباشد، بهتر میباشد که ازاستفاده ادکلن بعداز به کار گیری از افترشیو و اسپری تن پرهیز کنید، به خیال و خاطر اینکه ممکن میباشد منجر حساسیت شود.

اشخاصی که پوست حساس دارا‌هستند می توانند از به عبارتی قانون ها مرتبط با پوست های کم آب در خرید ادکلن به کارگیری نمایند، ولی بهتر میباشد که ترکیباتی که درین عطرها به کارگیری می‌گردد همگی از مواد طبیعی باشند.

چندین نکته دیگر:
برای به دست آوردن فیض مناسب ادکلن را به گلو، مچ‌ها، سینه و حریم گردنتان بزنید. این نصیب‌ها شایسته ترین نواحی میباشند که رایحه بتواند با چربی طبیعی تن شما ادغام شود. نکته دیگر اینکه قبلی از جامه پوشیدن از رایحه به پشت زانوهایتان هم بزنید زیرا این منطقه بو را به خیر منتشر می کند. اشخاص اکثری عادت دارا‌هستند که در پایان فعالیت یه خرده هم از رایحه روی جامه‌هایشان اسپری نمایند، البته این عمل منع می‌گردد زیرا به خرقه زخم میرساند.

و در پایان نکته دیگری بیشتر میکنیم و آن این میباشد که هیچ کس نباید تا وقتیکه نزدیکتان نشده میباشد عطر عطرتان را استشمام نماید. در شرایطی که وارد اتاقی شدید و مردم پشت راز شما رایحه کشیدند، معین میباشد که زیاد از عطرتان به کارگیری کرده‌اید. برای اطمینان به هر اندازه که میتوانید مقدار کمتری به کارگیری نمایید.


برچسب: بهترین عطر مردانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۲۴:۲۷ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

طرز تهیه عطر خانگی

طریق تولید:

بهترین عطر مردانه
1- روغن جوجوبا یا این که روغن بادام شیرین را درون بطری بریزید.
2- افزودن اسانس ها بنابراین: اولیه نت اساس را طولانی تر می‌کنیم، آن گاه نت میانی و در غایت نت بالا یا این که همون پیش بو را بیش تر می‌کنیم. در چهره رغبت دو قطره از نت پل را هم در انتها بیشتر میکنیم.
3- درین مرحله الکل بی عطر را بیشتر می‌کنیم.
4- درحال حاضر نوبت فعالیت میکس یا این که به عبارتی اختلاطه، محتویات بطری را به مقطع یکسری دقیقه میکس کرده و برای 48 ساعت تا 6 هفته در یک جای خنک و معدود نور و روشنایی حفظ میکنیم تا عکس العمل های لازم دربین اجزاء آفریننده فیس داده و رایحه شما به وجود بیاید. در صورتیکه بازه زمانی دوره انتظار 6 هفته باشد، رایحه بهتر و مرغوبتری به دست خواهد آمد.
5- زمانی که بو متبوع شما فراهم شد، دو قاشق غذاخوری آب مقطر یا این که آب چشمه به اون بیشتر فرمایید. بعداز مقداری حرکت دادن بطری جهت اختلاط بیش تر، ادغام به دست آمده را از غربال قهوه عبور بدید و باطن بطری پایانی بریزید. در شایسته ترین شرایط این بطری بایستی یه بطری سیاه و با کمترین فضای هوا دار باشد. چون قرار دریافت کردن در معرض فروغ و روشنایی و یا این که هوا منجر تغییرات متعددی در اسانس ها و مسلما اون در بو تشکیل‌شده به وسیله شما خواهد شد.
6- می تونید یه خرده از عطری را که ساخته اید در بطری های دکوری بریزید، البته برای حفظ رایحه بهتره از عطرتان را از نوروفروغ، گرما و هوا مراقبت فرمایید.
7- بو ایجاد گردیده را لیبل زنی نموده و طرز ساخت آن را گیسو به موی یادداشت نمائید تا در آینده در‌صورتی‌که خواستید مجددا از آن رایحه ایجاد فرمائید، این قابلیت و امکان برایتان وجود داشته باشد.
ساختن یک بو مناسب و دلخواه مدتها تجربه و تست لازم داراست. ولی در صورتی‌که شما نت، عطر و تاثیر هریک از اسانس ها را به خیال و خاطر بسپارید این دوران عصر بسیار کوتاهتر خواهد شد. برای اینکه بهتر بتوانید نت عطرها رو به خیال بسپارید یک‌سری تا عطر و نت های دارای ارتباط را در انتهای نوشته‌علمی لیست میکنم.
خاکی: نعناع هندی، خس خس
گل: گل شمعدانی، گل یاس، نرولی، گل رز، بنفش، یلانگ یلانگ میوه ای: ترنج، گریپ فروت، لیمو، سنبل هندی، آهک، نارنگی، پرتقال
گیاهی: گلپر، ریحان، بابونه، مریم گلی کلاری، اسطوخودوس، نعناع، رزماری

دریا: نمک دریاتند: فلفل سیاه، هل، دارچین، میخک، گشنیز، زنجبیل، سرو کوهی، جوز بیشه: فلوس، سدر، سرو، کاج، چوب کفش تابستانیچنانچه رایحه شما بسیار غلیظ و یا این که توانا میباشد با ادغام کردن یه خرده آب مقطر آن را تا حد ممکن رقیق فرمائید. تحت عنوان ثبت کننده ی عطر رایحه می‌توانید به ترکیب عطرتون یک قاشق غذاخوری گلیسیرین بیش تر نمائید.


برچسب: بهترین عطر مردانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۱۴:۵۷ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

مارک کرید یکی معتبرترین منزل های عطرسازی

بهترین عطر مردانه
مارک کرید یکی معتبرترین منزل های عطرسازی عالم میباشد که عطرهای گران قیمت و نیش تولیدی آن همواره آیتم اعتنا اشخاص معروف قرار گرفته میباشد . این اشخاص معمولا از در میان خانواده های سلطنتی و سیاستمداران پررنگ عالم میباشند.

مارک سلطنتی کرید برای او‌لین توشه بوسیله جیمز هنری کرید “James Henry Creed” سال 1760 در شهر لندن تاسیس شد. و از آن عصر همواره دربین بستگان کرید از نسلی به نسل دیگر منتقل شده‌است.

از به عبارتی اولِ استارت یک کدام از برندهای انحصاری سازنده عطرهای نیش در عالم می‌باشد و تا شرایط فعلی به بیشتراز 10 قوم و قبیله سلطنتی محصول ها خویش را ارائه نموده است.

 

مشتریان با مسئولیت مارک کرید به غیر از خاندانهای سلطنتی از در بین اشخاص پر اسم و رسم هر زمان از پاراگراف سیاستمداران، ورزشکاران، هنرمندان و کسانی که ادراک بالایی از زیبایی دارا هستند بوده اند.

او‌لین عطری که کرید به توصیه قبیله سلطنتی پباده سازی کرد رایحه Royal English Leather میباشد که به توصیه جرج سوم و در سال 1781 ساخته شد. این بو بو جالب چوبی داشت و تا مدتها یکی معروفترین عطرهای بازار بود.

انتقال منزل کرید از لندن به فرانسه مهد عطرسازی دنیا
پس از حدود یک قرن عمل در شهر لندن سال 1854 ملکه فرانسه (همسر ناپلئون سوم) از صاحبان منزل بو کرید درخواست نقل مکان این مارک به شهر پاریس را نمود و از آن دوره بود که در مهد عطرسازی دنیا هر روز بر افتخارات این مارک سلطنتی افزوده شد.

در‌این روزگار بو بسیار خوشبوی Jasmin Imperatrice Eugeni (جاسمین اپراتریس ایوژنی) به پیشنهاد امپراتور فرانسه پباده سازی و ایجاد شد که هنوز هم مشتریان یگانه خویش را داراست.

 

“Franz-Josef” که امپراطور اتریش و مجارستان و همسرش “Elisabeth ” ، همینطور سلطان روسیه “Czar Nicolas II” در‌این زمانه از مشتریان مارک کرید بودند.

همینطور در سالیان ده سال 1880 ملکه ویکتوریا و ملکه ماریا کریستینا از اسپانیا جزو مشتریان اثبات مارک کرید بودند. بو منحصربه‌فرد فلورز دی بولگاری (Fleurs de Bulgarie ) که سرشار از عطر های گلی میباشد و بوی بسیار خاصی دارااست درین زمان به افتخار ملکه ویکتوریا پباده سازی شد.

فامیل سلطنتی روسیه و امپراتوری های اتریش مجارستان نیز از مشتریان مارک کرید در سال های فعالیتش بوده اند.

علاوه بر شاهزادگان و دیگر اعضای خویشاوندان سلطنتی سیاستمداران مشهوری همچون چرچیل، جان اف کندی و دو بانوی اولیه کاخ سپید لورا بوش و میشل اوباما از مشتریان اثبات عطرهای مارک کرید بوده اند.

اشخاص اثرگذار در پیشرفت مارک کرید
الیور کرید فعلا رهبری مارک کرید را به عهده داراست. وی ششمی شخص در مسند سر گروهی منزل کرید میباشد.

اینک فرزندش اروین که حدود سی سال سن دارااست را در کنار خویش به سرویس گرفته تا او‌را برای این مسئولیت سنگین تحت عنوان هفتمی مدیر مارک کرید فراهم سازد.

از اولِ تاسیس عطاران متعددی از خانواده کرید در‌این مارک به پباده سازی عطرهای یگانه و خوشبو پرداخته‌اند.

از پاراگراف مشهورترین این اشخاص اولیویه کرید سیکس جنریشن , اروین کرید سون جنریشن , جیمز هنری کرید فیفث جنریشن ,جیمز هنری کرید فیفتی جنریشن , هنری کرید فورث جنریشن , هنری کرید سرد جنریشن , جیمز هنری کرید فرست جنریشن می‌باشند.

 

 


برچسب: بهترین عطر مردانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۰۰:۳۳ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

شایسته ترین عطرهای

 بهترین عطر مردانه


گشوده هم محصولی ایتالیایی، منزل عطرسازی ولنتینو (Vaentino)، محرمانه عطرهای زنانه Donna را سال ۲۰۱۵ با محصولی به همین اسم معرفی کرد.  Valentino Donna بو‌ای گرم و شیرین داشت که بو پیروز آن گل رز و وانیل بود. بعد از دو سال محصولی نو از این محرمانه با اسم Valentine Donna  روانه بازار شد که فضایی تماما مختلف و یگانه دارااست. Sonia Constant  طراح این بو، به زیبایی چیره به تولید ترکیبی رویایی، از تلخی بادام و شیرینی گلابی درین اثر شده‌است که‌این عمل را به یکی شایسته ترین عطرهای سال ۲۰۱۷ مبدل ساخته میباشد.

 

 

 

 


شماره ۳

Prada La Femme Intense

 

 

 

در سال ۲۰۱۶ یکی‌از شایسته ترین عطرهای زنانه مارک ایتالیایی پرادا یعنی Prada La Femme دقت اکثری را به‌سوی خویش معطوف ایجاد. بعداز 1 سال از معرفی این بو، ورژن‌ی جدیدی با اسم La Femme Intense به وسیله Daniela Andrier پباده سازی شد. این ورژن تا حد متعددی به La Femme شباهت دارااست و به عبارتی‌طور که از اسم آن پیداست، فضایی سنگین‌خیس از ورژن قبلی دارااست. در La Femme Intense شاهد معدود‌خیس شدن فضای چوبی بو و ارتقاء عطر گل‌ها هستیم. ماندگاری و پخش بوی این ورژن هم ارتقاء چشمگیری داشته میباشد. در‌صورتی‌که به عطرهای گرم و تلخ عشق دارید La Femme Intense تجربه‌ای منحصر برای شما خواهد بود.

 

 

 

 


شماره ۲

Bvlgari Goldea The Roman Night

 

 

 

چنانچه بخواهیم از برگزیدگان بو سازان الان اسم ببریم قطعا Alberto Morillas یکی آن ها خواهد بود. پباده سازی که بیش تر از ۲۰۰ رایحه را برای برندهای متعدد در کارنامه خویش تثبیت نموده است و در سال ۲۰۰۳ اجرو پاداش دارای اعتبار Francois Coty را از آن خویش کرد. Goldea The Roman Night جدیدترین اثر این مدرس عطرسازی میباشد که به وسیله مارک بولگاری (Bvlgari) روانه بازار شد. ترکیبی یگانه و دیدنی از توت سیاه، مشک و یاسمین. عطر‌ای سرشار از انرژی و اعتمادبه‌نفس. ماندگاری و پخش بوی این مخلوط جادویی هم مانند دیگر محصول ها مارک بوگاری به طور کامل رضایت‌بخش میباشد و قادر است یک کدام از شایسته ترین گزینش‌های ممکن برای شب‌های سرد فصل‌پاییز و فصل زمستان و مجالس قانونی باشد.

 

 

 

 


شماره ۱

Amouage Blossom Love

 

 

 

قشنگ، لطیف و پرشور. Amouage Blossom Love را می‌اقتدار یکی شایسته ترین عطرهای این مارک گران قیمت و مختص آمواژ (Amouage) نامید. ترکیبی بسیار لطیف و هنرمندانه از نت‌های گلی و میوه‌ای در کنار وانیل و بادام. Amouage با معرفی Blossom Love توشه دیگر برنده شد خویش را به‌تیتر یکی شایسته ترین‌های این حوزه به ثابت برساند. عطری که می‌قدرت آن را برای اکثر اوقات فصول سال استفاده نمود و از عطر‌ی دل‌نشین آن غایت لذت را پیروزی.


برچسب: بهترین عطر مردانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۲۸:۱۷ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

بو و ادکلن از پاراگراف نیازهای غیر قابل انکار

بهترین عطر مردانه
بو و ادکلن از پاراگراف نیازهای غیر قابل انکار فصل گرم فصل تابستان میباشد، نیازی که اکثر زمان ها درین فصل علاوه بر امداد به رفع بوی بد تن، قابلیت و امکان خنکی و محافظت تازگی را نیز به شخص میدهد.


بو و ادکلن در فصل گرما یک نیاز غیر قابل انکار میباشد به این دلیل که تعرق تن درین فصل بیش تر از هر عصر دیگری میباشد به همین خیال تعیین یک ماده خوشبو کننده مطلوب برای تن در کنار نکاتی برای ماندگاری آن مساله‌ای مهم میباشد. یک رایحه یا این که ادکلن خوب میتواند علاوه بر تولید یک عطر خوب در فصل گرما ساخت طراوات و خنکا را برای شخص به هم پا داشته باشد به همین خیال و خاطر می بایست اشخاص مبنی بر طبع خویش در پی مدل قابل قبولی از این ماده باشند به همین خیال به کار گیری از بوهای شیرین و گرم برای این فصل سفارش نمیشود.

گرانی معادل کیفیت بالا وجود ندارد

ادکلن از گزاره مواقعی میباشد که استاندارد و یا این که علامت خاصی برای گزینش ندارد به همین خیال بها‌های زیادی برای آن ارائه میشود البته سفارش ما این میباشد که از روی گرانی ادکلن قضاوت نکنید. درخصوص برند‌های دارای اعتبار همواره به پلمپ و جور وکیوم آن اعتنا فرمائید. تلاش فرمائید از مغازه‌های دارای اعتبار خرید فرمائید و مورد ها روی ادکلن را مطالعه نمائید.

عطرهای سرد برای فصل گرم مطلوب میباشند

در اصل عطرهای شیرین ماندگارتر می باشند چون سردی هوا به ماندگاری‌ آنان یاری میکند به همین خیال اینگونه عطرها در فصل زمستان سفارش میگردند البته زمانی پای بو تابستانی به در میان میاید مساله تماما بالعکس میباشد یعنی عطرهای گرم و شیرین ماندگاری کمتری دارا هستند و منجر تولید گرمای اضافه و کلافگی می‎شوند لذا به کارگیری از عطرهای خنک ضروری میباشد. در واقع گرمای هوا به پخش اضافه بو امداد می نماید و همین سبب ساز می‌گردد اثر بو در روزهای گرم خیلی زود نادر‌رنگ شود. از طرف دیگر تعریق زیاد در روزهای تابستانی هم سبب ساز می‌گردد تا شما نیاز بیشتری به به کارگیری از رایحه و ادکلن پیدا فرمائید زیرا بو دلنشین انتخابی شما به خیال و خاطر همین تعریق خیلی زود اثرش را از دست میدهد.

 


برچسب: بهترین عطر مردانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۳۶:۲۳ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

عطرهای آرتیزانی

بهترین عطر مردانه

عطرهای «نیش» در واقعیت خیر یک کالای تجاری بلکه اثراتی هنری می باشند. بد وجود ندارد بدانید در سال‌های اخیر ایجاد‌کنندگان آنان در کنار بوهای خوش «مشک»، «وانیل» و میوه‌های گوناگون عطرهایی با بوهای تعجب آور‌و‌غریب از بوی «تن نوزاد» تا «بوی صفحه» و حتی بوی «خون» و «عرق» را هم به فهرست عطرهای نیش طولانی تر کرده‌اند. از مشهورترین برندهای تولیدکننده‌ی رایحه نیش مارک دوست داستنی «Guerlain» میباشد. با این همگی برندهای دارای اعتبار و دوست داستنی عطرسازی و منزل‌ی مد لاکچری ازجمله منزل‌ی مد «کریستین دیور» و مارک دارای اسم و رسم «Tom Ford»، طی سال‌های اخیر خط ایجاد عطرهای «نیش» خویش را با دقت به استقبال مشتریان خویش از این عطرها فعال سازی کرده‌اند.

عطرهای آرتیزانی
در دنیای لبریز زرق‌و‌برق بو و ادکلن، عطرهای «آرتیزانی» ورژن‌ی کوچک‌خیس و فرآورده کمپانی‌هایی کوچک می‌باشند که اضافه روی فروش آنلاین و محلی توکل دارا هستند و عطار و مالک مارک معمولا یک نفر با تعداد کارکنانی به‌اندازه‌ی انگشتان دست میباشد. عطرهایی با اسانس مواد طبیعی فرآورده عمده‌ی این عطاری‌ها میباشند و در سود می‌قدرت بیان کرد که ورژن‌ی کوچک‌خیس عطرهای «نیش» میباشند. از فی مابین برندهای دارای اعتبار آرتیزانی می‌قدرت به اسم‌هایی زیرا «DSH»، «Le Labo» و «BYREDO» اشاره نمود.

درباره‌ی بو‌ها یا این که نت‌های بویایی رایحه بیش تر بدانید

اردمی

 


بو یا این که نت نخستین: بو‌ی اول در واقعیت بویی میباشد که فورا پس از اسپری کردن بو یا این که ادکلن به مشام‌تان میرسد. نت نخستین‌ی بو که معمولا تند و جدید میباشد تخت‌گاز تبخیر میگردد و اتفاقا اکثر اشخاص مرتکب نادرست میگردند و رایحه را فورا بعداز استشمام نت اول‌ی آن گزینش میکنند. نت اول‌ی رایحه معمولا بوی میوه‌هایی مثل پرتقال و لیمو و گیاهانی مثل اسطوخدوس و شکوفه‌های پرتقال و لیموست.

عطر یا این که نت میانی یا این که ثانویه: نت میانی رایحه فورا بعداز بو‌ی نخستین به مشام می رسد و حدود ۱۰ دقیقه یا این که طولانی تر به یاد ماندنی میباشد. بو‌ی میانی معمولا بوی گل‌هایی مثل «رز» و «یاسمین»، «علف و برگ درختان»، میوه‌هایی مثل اشکال «توت»، «هلو» و «گلابی» و چاشنی‌های مثل «جوز»، «میخک»، «دارچین» و گونه های «فلفل» میباشد.

عطر یا این که نت آخرین: بو‌ی اصلی و به یادماندنی رایحه نت آخرین آن میباشد که حدود ۳۰ دقیقه ارتفاع میکشد تا به مشام رسد و در واقع به عبارتی بو‌ای میباشد که تا انتها هم با شما میماند. نت سوم معمولا بو چوب‌هایی مثل «چوب درخت سدر»، «خزه»، «دود»، «چرم»، «مشک» و چاشنی‌هایی مثل «وانیل» و «دانه لوبیا تونکا» میباشد.

جور پوست و گزینش بو مطلوب
دقت به مدل پوست نقش مهمی در گزینش درست رایحه و ادکلن دارااست.

پوست چرب و مرطوب: در صورتی پوست تن‌تان چرب و مرطوب میباشد چربیِ روی پوست‌تان میتواند عطر‌ی اصلی رایحه را تغییر تحول بدهد. در واقعیت چربی و رطوبت پوست طی یک سری فعل‌و‌انفعالات شیمیایی با بو مخلوط گردیده و ضمن اینکه دوام بو را اضافه میکند بوی آن را هم تغییر و تحول می دهد. شایسته ترین گزینش برای پوست‌های چرب عطرهای گلی-میوه‌ای و ملایم میباشد.

پوست کم آب: اشخاصی با پوست‌کم آب و معدود‌آب لذت چندانی از عطر‌ی بو و ادکلن‌شان نمی‌مارک چون هم پوست‌شان در اثر الکل مو جود در‌این خوشبوکننده‌ها کم آب‌خیس میگردد و هم دسته پوست‌شان به سیرتکامل‌ای میباشد که بوی بو سریع از میان می‌رود. نقص‌ اینجاست که به کار گیری از بو و ادکلن‌های قدرتمند‌خیس برای پوست‌های کم آب سبب ساز کهیر و حساسیت می شود و گزینش قابل قبولی وجود ندارد.

درپی بخوانید: ۱۹ بو گزینه عشق و علاقه بازیگران هالیوود که شما هم قابلیتِ خرید آن را دارید


برچسب: بهترین عطر مردانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۲۰:۱۰ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

مناسبت‌ترین عطرها برای اشخاص در فصل‌های گرم سال

بهترین عطر مردانه
مناسبت‌ترین عطرها برای اشخاص در فصل‌های گرم سال عطرهایی با بو و طبع خنک و برای فصول سرد سال عطرهایی با عطر‌های تند و طبع گرم میباشد
دوات آنلاین-یک فعال حوزه رایحه و ادکلن میگوید هرچند عطرهایی با طبع خنک برای بهار و فصل‌تابستان مطلوب میباشد ولی طولانی تر زنان اهل ایران به عطرهایی با طبع شیرین عشق و علاقه‌ دارا‌هستند. زنانی که عطرهایی با طبع خنک می‌پسندند معمولا شخصیتی مشابه به شخصیت مردان دارا هستند.

مجید نگهدار در اعلام‌کرد‌وگو با دوات آنلاین به اشخاصی که می خواهند برای فصل بهار و فصل تابستان بو و ادکلن بخرند، سفارش‌هایی نموده است که میخوانید:

ذوق زنان اهل ایران به سمت عطرهایی با طبع گرم و عطر‌ای شیرین میباشد و آن ها در تمام فصول سال از این دسته رایحه به کار گیری می نمایند. ولی اصول به کار گیری از بو و ادکلن این میباشد که در بهار و فصل‌تابستان از عطرهایی با طبع خنک استعمال شود. عطر این عطرها در اصل از مرکبات میباشد و بوی لیمو، پرتقال و بقیه مرکبات را دارا هستند و به آنان عطرهای سیتروسی گفته می‌گردد.

اردمی

عطرهای خنک در کاسه‌هایی با رنگ پر‌نور و سرد اکران داده میشوند. عطرهایی مثل لایت بلو یا این که اکلت از گزاره عطرهای زنانه با طبع خنک میباشند که نسبت به بقیه عطرهای خنک در کشور ایران فروش متعددی دارا‌هستند.

عطرهایی با پیاله‌های تیره عطر‌ای شیرین و طبع گرم دارا‌هستند. خانم‌هایی که عطرهایی با طبع خنک و بو تلخ گزینش مینمایند معمولا به‌سمت عطرهای مردانه میروند و شخصیتی متمایل به شخصیت مردان دارا هستند.

به صورت کلی در صورتی بخواهیم بگوییم چه عطری برای چه افرادی مطلوب میباشد می بایست بر طبق شخصیت و وضعیت اجتماعی هر فرد پیشنهادهایی بدهیم.

برای آقایان سفارش ما عطرهایی با طبع خنک میباشد اما عطرهای آقایان عطر‌ای تلخ داراست. معمولا عطرهای مردانه بو‌ای شیرین ندارند. به‌همین ادله میباشد که طولانی تر ظروفی که برای عطرهای مردانه به کار گیری می‌گردد، تیره رنگ میباشد.

یک کدام از مهم ترین دست اندرکاران تعیین رایحه سن اشخاص میباشد. پیشنهاد ما به اشخاص سالمند مدام این بوده که بر پایه ی فصل سال و دسته اجتماعی که در آن کمپانی دارا‌هستند، بو را تعیین نمایند ولی در اصل سالمندان و میانسالان عطرهایی با بو‌ای گرم و شیرین تعیین می‌نمایند و این فرمان به جنسیت آن ها هم ربطی ندارد و بیش تر خاطرات میباشد که در تعیین عطرهای آنان مفید میباشد.

کسانی که با عطر‌ای یگانه خاطره دارا هستند معمولا به عبارتی بو را چه در گرما و چه در سوزوسرما به کار گیری مینمایند. ضمن اینکه از آنجایی که‌این اشخاص در زمان جوانی از عطرهایی با بو‌ای تند و گرم استعمال کرده‌اند براین اساس فکر میکنند درست این میباشد که از چنین عطرهایی به کار گیری نمایند. نکته دیگر اینکه شامه اشخاص در کهنسالی ضعیف می گردد و برای اینکه رایحه را خوب شم نمایند از عطرهایی با بو‌های تند به کارگیری مینمایند.

مجموعاَ مناسبت‌ترین عطرها برای اشخاص در فصل‌های گرم سال عطرهایی با عطر و طبع خنک و برای فصول سرد سال عطرهایی با عطر‌های تند و طبع گرم میباشد و در‌حالتی که برای اشخاصی تشخیص دسته بو از روی احساس بویایی مشقت بار باشد میتوانند این قضیه را از روی پیاله بو و رنگی که برای آن گزینش گردیده ریلکس تشخیص بدهند.

این فعال حوزه رایحه و ادکلن در زمینه ی اینکه عطر‌ای که در بالا به مشام شخص میرسد مدام تند میباشد به این ترتیب برای تشخیص صحیح اشخاص بایستی چه نمایند بیان کرد: لایه ثانویه بسیار مهم میباشد و مدام موقع تعیین بو به بو نخستین اعتنا نکنید و لایه ثانویه را که در واقع بویی میباشد که از شما به مشام سایرافراد میرسد در لحاظ بگیرید.


برچسب: بهترین عطر مردانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۴۸:۰۴ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

رابطه فی مابین سن و تعیین بو

بهترین عطر مردانه
لحاظ سنجی صورت گرفته بوسیله یک مجموعه آمریکایی و اکثری دیگر از محققان در مورد زیبایی- دانایی، نشان میدهد که مسلما عطرهای Paris Hilton برای نوجوان ها و اشخاص حدودا بیست ساله پباده سازی شده‌است و نفوذ تعجب آور Chanel No.5 برای بانوان مُسن و اشخاص میانسال متناسب میباشد. عموما هر بو خاصی سن ویژه و مربوط به آن را دارا هست.

البته در غایت می اقتدار خاطرنشان کرد آنچه که بو را "برنا" یا این که "سالخورده و مسن" می‌کند؛ امری خیالی و مربوط به اندیشه فردی میباشد. این درحالیست که اکثر پرفیومر ها (خالقان بو یا این که عطاران) بر این قضیه رخداد لحاظ دارا هستند که بو های معمولی و سبک، شیرین، میوه ای و گلی، برای دخترهای برنا و خانم هایی که دوست دارا‌هستند شاداب و سرزنده به حیث برسند حق تقدم داراست و عطرهایی با بو ی سنگین گلی و پودری، اکثر وقت ها برای خانم های میانسال برتری داراست. البته فهم این مسئله تعلق عمیقی با رویا رویی شخص با بو یا این که یک عطر مختص داراست.

احتمالا یک شخص حدودا سی ساله، افراد بازنشسته ای را چشم میباشد که بو Aliage از شرکت Estee Lauder را بر روی نبض های خویش میزنند. یا این که شاید یک شخص حدودا چهل ساله بدنبال رایحه پچولی زمان جوانی خویش میشود تا تداعی کننده ی خاطراتش باشد. در حالی که یک برنا حدودا بیست ساله مایل میباشد عطری شبیه عطرهای دوستانش یا این که رایحه یک هنرمند معروف را داشته باشد. Luca Turin بیوفیزیست، تالیف کننده و یکی پر رنگ ترین متخصصان دنیا در حوزه ی عطریات می‌گوید: " این مورد درست میباشد که چنانچه شما عطری از سال 1920 یا این که 1950 را استشمام نمایید؛ در میابید که در مقایسه با خودتان؛ سبک آن بو با مجموعه سنی خاصی دارای ارتباط میباشد. با این هم اکنون، در شرایطی که که با توجه لحاظ بیشتری تصور کنید و نگاهی عمیق خیس بیاندازید در می‌یابید که هیچکدام از این موردها، آنقدر که می‌پندارید اصلا مهم نیست و ممکن میباشد شخصی از یک سیاره دیگر بیاید و عطری که برای مامان پهناور ها بسیار عالی میباشد را گزینش نماید!"

 

رابطه فی مابین سن و تعیین بو، رابطه عمیقی با عاطفه ها و تجربیات در طی معاش داراست- و اما بازار!

نوجوان ها، زبده ای محدودتر از معاش و احساس شامه ای که تجربیات بویایی محدودی داشته؛ بسمت عطرهای شیرین و عطرهای معمولی با عطر یک یا این که دو ادغام، متمایل اند. بر پایه ی لحاظ Franco Wright مؤسس Lucky Scent راس آنلاین عطرهای نیش، و بوتیک Scent test در لس آنجلس، عموم اشخاص در زمان بیست سالگی میتوانند نت های چندگانه را در عطرها تشخیص دهند. ولی شدیدا مارک رایحه برایشان اهمیت دارااست و آن‌ها‌را می‌شناسند که خبر نیکی برای اشخاص پر اسم و رسم، بازاریابان و مارک های مد و فشن بو است.

در سن 30، 40 یا این که 50 سالگی میباشد که اشخاص در گزینش عطرهایشان قابل پیش گویی می‌شوند. Wright می گوید: آنان با اعتنا به تجربه ی گسترده خیس از معاش، معنای معلوم تری از هویتشان و ارتقا حالت مالی، در گزینش بو بی باک خیس می‌باشند. بلاترهای وسیع تری برای آزمودن عطرها بر می دارا هستند و احتمال اینکه دوست داشته باشند بو شان را مطابق فصل یا این که بوفه لباسشان گزینش نمایند بیش تر میباشد.


برچسب: بهترین عطر مردانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۳۳:۲۹ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

بو، ادکلن، اسپری و اشکال تولیدات خوشبو کننده

بهترین عطر مردانه
بو، ادکلن، اسپری و اشکال تولیدات خوشبو کننده، در سبد خرید هر اهل ایران خوش سلیقه موجود است، البته با دقت به ارزش زیاد هر بطری اصل آن، راه و روش کارهایی برای به کار گیری ی اضافه و با صرفه ی این فرآورده موجود هست که میتوانید از آن به کارگیری نمائید.

1- هنگام آزمون کردن بو برای خرید، آن را روی پوست یا این که خرقه خویش زده و قریه دقیقه حوصله نمائید بعد از آن آن را استشمام نمائید تا بوی حقیقی و واقعی و بو اصلی رایحه را احساس فرمایید.

2- شیشه بو را در محل گرم و همینطور تحت فروغ و روشنایی آفتاب قرار ندهید. زیرا تابش آفتاب و گرم شدن سبب ساز تغییر و تحول بو میشود. بهتر میباشد آن را در باکس و در محلی خنک و بدون‌نور حفظ نمایید.

سفارش امروز

 

توصیه ایمالز: شربت کیندر مولتی ویتامین یورو ویتال 200 میلی‎لیتر صرفا ۵۸,۰۰۰ تومان

3- شایسته ترین عطرها هم تمام روز را دوام نمی‌آورند و می بایست هر سه عدد چهار ساعت یکبار تجدید شوند.

4- بهتر میباشد عطری که در روز به کار گیری می کنید با عطری که در شب به کارگیری می کنید متعدد باشد.

5- پوست چرب بازه زمانی بیشتری رایحه را نگه میدارد، پیشین از اسپری کردن رایحه روی بخش های نبض دارتان وازلین بمالید.

6- در‌صورتی‌که می‌خواهید ماندگاری عطرتان اضافه شود. آن‌ها‌را در گرمابه یا این که سرویس بهداشتی یا این که جای گرم محافظت نکنید. گرما، رطوبت و فروغ موجب شکسته شدن مولکول های رایحه و نادر شدن کیفیت و ماندگاری آن می گردد. در ازای آن‌ها‌را در جای خنک و کم آب مثل میز پیرایش خویش مراقبت فرمایید.

7- پس از اسپری کردن بو روی مچتان آن را خیس نکنید. در صورتی‌که مچ ها را بهم بمالید موجب از فی مابین رفتن سریع خیس بو و تبخیر آن می‌شود.

به رایحه خویش اعتماد داشته باشید. با شیشه رایحه یا این که ادکلن را خالی نکنید. فقط یک کدام از دو پاف از بو کافی ست. به مقدار مقداری از آن مصرف نمائید. ولی به خاطر داشته باشید که بعد از به کارگیری، قرار به چنگ آوردن در معرض آفتاب، سبب به کاهش بو می گردد.

8- بخش های نبض دار و گرم بدنتان را آیتم انگیزه اسپری قرار دهید. بخش های مهم مشتمل بر مچ دست، روی گردن،‌ آرنج، پشت زانو و روی قوزک پاست.

9- روی سطح بوفه دراور خرقه هایتان را با دستمال کاغذی لبریز کرده و آن‌گاه روی آن را معطر نمائید. اینگونه جامه های شما مدام خوشبو خواهند بود و یا این که یک صابون خانگی خوشبو را در دستمال کاغذی پیچیده و به همدم خرقه ها داخل کمد دیواری جامه هایتان قرار دهید تا مدام خوشبو باشند.

10- پیشین از بو زدن، گرمابه فرمائید. پوست در صورتیکه مرطوب باشد بو بیشتری جذب مینماید. پس در حالتی‌که شب گرمابه میکنید بدانید که در صورتی‌که بو بزنید به اندازه صبح ماندگاری نخواهد داشت. زیرا صبح، پوست تان کم آب میگردد.

11- به بو خویش اعتماد داشته باشید. با شیشه بو یا این که ادکلن را خالی نکنید. صرفا یک کدام از دو پاف از رایحه کافی ست. به مقدار مقداری از آن مصرف نمایید. ولی به خاطر داشته باشید که بعد از به کارگیری، قرار تصاحب کردن در معرض آفتاب، سبب به کاهش عطر میگردد.

12- عطرهای روغنی را به پشت آویز گوشتان بزنید. ذره‌ای از بو را به پشت هر گوشتان بمالید و اذن دهید تا کم آب شود.

شایان توجه آقایان

۱3- عطرتان را یک یا این که دو توشه بر روی استخوان ترقوه ی خویش پایین گردنتان اسپری نمائید. شیشه ی عطرتان را از ۱۸ سانتی‌متر دورتر نکنید.

14- بو را به ران خویش اسپری نمایید. یک اسپری سریع به جلوی هر ران کافی میباشد. بو ی آن در زمان روز ارتقا پیدا می کند.

15- عطرتان را به مچ دست خویش اسپری فرمایید. شیشه ی آن را به مسافت ی ۱۰ سانتی متر از مچ هر دستتان نگاه داشته و یک توشه اسپری فرمائید.

خیلی ها صرفا از یک مدل رایحه به کار گیری می نمایند، این اشخاص می بایست بدانند با سپری شد دوره، تن آن ها به بوی رایحه عادت کرده و دیگر آن جذابیت و شفافیت رایحه خالص را ندارد، سفارش میشود از رایحه های متفاوت و بو های خنک و گرم به تناوب استعمال نمایند تا هم بدنشان به یک گونه بو خو نگیرد و هم جذابیت عطرهای متفاوت را تجربه نمایند. ولی عطرهای سنتی را هم می اقتدار در برنامه گذاشت، تنوع جالبیست.


برچسب: بهترین عطر مردانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۴۴:۰۱ توسط:علی موضوع: نظرات (0)

راهنمای خرید عـطـر مطلوب برای آقایان براساس تیپ شخصیتی

راهنمای خرید عـطـر مطلوب برای آقایان براساس تیپ شخصیتی

بهترین عطر مردانه

بگذارید خیال و خاطر‌تان را شل کنیم، شـمـا خودتان بــهترین کسی می‌باشید که میتوانید تشخیص بدهید بـا دقت بــه تیپ شخصیتی، شرایط شغلی، حالت آب‌و‌هوایی محل معاش و دسته پـوسـت‌تان کدام بو برای‌تان مطلوب اســت و کدام بو بــه دردتان نمیخورد. اذن ندهید کسی بــه‌ جز کسانی که برای‌تان مهم می‌باشند مثل همسر یا این که نزدیک‌ترین دوست، برای گزینش عـطـر نظرش را بــه شـمـا اجبار نماید، تجربــه نشان می دهد عـطـر و ادکلن‌هـایی که برای دوست و بستگان بــه‌تیتر کادو میخریم معمولا بلا‌اســتفاده بـاقی می مانند.

 

 

 

 


بــهترین راهنما برای تعیین عـطـر مطلوب بوی تن و مدل پـوسـت‌تان اســت. بــه عقیده‌ی کارشناسان اولی موردی که در هنگام تعیین عـطـر مردانه بـاید بــه آن دقت کنیـد شخصیت‌تان اســت. در صورتی‌که شخصی دور از شوخی و تودار میباشید بــهتر اســت سراغ عـطـرهـای گلی-میوه‌ای و وانیلی نروید. بــهترین گزینش برای شـمـا عـطـری بر مبنا مشک و عنبر اســت. مردان اهل ورزش و جنب‌وجوش بـاید سراغ عـطـرهـای «سبز» بروند. خواسته از عـطـرهـای سبز عـطـرهـایی اســت که در مخلوط آنهـا از عصاره‌ی گیاهـان سبز مثل چمن و خیار و مرکبـاتی مثل لیمو و پرتقال ماندارین اســتفاده گردیده اســت.

 

 

 

 


مردان جالب و شیفته‌پیشه بــهتر اســت سراغ عـطـرهـای گلی-میوه‌ای بروند. در صورتی مدیر یک کمپانی یا این که مؤسسه‌ی پهناور میباشید و دل‌تان می خواهد مدام شخصی سرسخت و دورازشوخی در عمل جلوه کنیـد بــهتر اســت عـطـرهـایی بـا بوی چرم را که معمولا بو‌ی عسل و توتون هم در خویش دارا هستند تعیین کنیـد. چنانچه در شهری مرطوب و گرم معاش می‌کنیـد سراغ عـطـرهـای سنگین نروید برای این آب‌وهوا بــهترین تعیین عـطـرهـای سبک و خنک می باشند.

 


مردان اهل شب‌نشینی و ضیافت بــهتر اســت عـطـرهـای لایه‌لایه که بــه مرور نت‌هـایشان را بــه اکران میگذارند گزینش نمایند.در صورتی کارمند می‌باشید و بـا همیاران‌تان در یک اتاق فعالیت می‌کنیـد بــه هیچ‌وجه عـطـرهـای سنگین بـا بوی مشک و عود را گزینش نکنیـد، بــهترین مورد برای کارمندهـا «ادوتویلت‌هـا» میباشند. عـطـر مطلوب فصل زمستان هم عـطـرهـای گرم و شیرین بـا بو‌هـای وانیل، عنبر و هل اســت. برای روزهـای بــهـاری عـطـرهـایی بـا عطر‌ی چوب و چرم، فلفل صورتی و گل و میوه گزینش‌هـای خیر و خوبی می باشند.

 


برچسب: بهترین عطر مردانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۲۵:۱۱ توسط:علی موضوع: نظرات (0)