مرجع مقالات رسمي عطر مرجع مقالات رسمي عطر .

مرجع مقالات رسمي عطر

ادو تويلت مردانه ديور گونه Sauvage حجم ۱۰۰ ميلي ليتر

خريد

بهترين عطر مردانه
ادو تويلت مردانه ديور گونه Sauvage حجم ۱۰۰ ميلي ليتر
ادو تويلت مردانه ديور دسته Sauvage حجم ۱۰۰ ميلي ليتر
ديور چند سال ميباشد بوسيله آقاي Francois Demachy به بازار ارائه شد. اين مارك نيز در مقطع كوتاهي توانست لحاظ اشخاص بسيار متعددي را به خويش جلب نمايد. از اين مارك ادوتويلت مردانه ديور در ليست مالامال فروش ترين ها قرار گرفته ميباشد. اين رايحه عطر خنكي دارااست و براي بهار و فصل تابستان بسيار مطلوب ميباشد. اشخاصي كه پيرو عطرهاي كلاسيك مي‌باشند، ميتوانند اين رايحه را در ليست عطرهاي مصرفي خويش قرار دهند.

ديور، بو تركيبي از بوي هاي متفاوت را براي شما به ارمغان خواهد آورد. در او‌لين اسپري از اين بو ميتوانيد عطر اي از فلفل سياه و نارنج را استشمام فرماييد. اين عطر شيرين و تند، با گاز در دور و اطراف حريم شما پخش خواهد شد. با اين عطر تمام نگاه ها را خويش جلب خواهيد كرد. در نت هاي مياني، عطر اي از فلفل سيچوان، اسطوخودوس، گل شمعداني، صمغ لامي، فلفل صورتي، علف وتيور و گياه پاتچولي. ديوررايحه اين بو را به نحوي ايجاد نموده است كه استرس و اضطراب را از شما بدور نمايد. در غايت چيزي كه بعداز به كارگيري از اين رايحه با شما ياروهمدم خواهد بود بو اي از چوب سدر، گل لادن و عنبر ميباشد كه جايگزين نت هاي مياني مي‌گردد. در صورتي به عطرهاي ملايم و خنك عشق و علاقه مند ميباشيد، استعمال از اين رايحه را فراموش نكنيد.

خريد
ادو تويلت مردانه ژاك بوگارت دسته Silver Scent
ادو تويلت مردانه ژاك بوگارت جور Silver Scent
تند، سنگين و سرد … به عبارتي چيزي ميباشد كه با يك توشه به كارگيري از بو Silver Scent، حس خواهيد كرد.

اين رايحه منحصر به فرد افرادي ميباشد كه ذوق و سليقه هاي يگانه دارا هستند و به‌دنبال عطرهاي يگانه ميباشند. Silver Scent علاوه بر بو خير و خوبي كه دارااست با داشتن شيشه زيبايي كه براي آن در حيث گرفته شده‌است ميتواند به ميز شما جلوه ويژه اي ببخشيد.

كافي ميباشد كه يك اسپري از اين ادوتويلت را آزمون فرمائيد. با او‌لين اسپري خويش را دربين درختان مركبات احساس خواهيد كرد، رفته رفته و با محو گرديده نت اول، نت مياني خويش را نمايان ميكند. در‌اين دوره مي‌توانيد مخلوطي از بو هاي خوش مانند رزماري، جوزهندي، گشنيز، اطوخودوس و شمعداني را استشمام فرماييد. بين اين تركيبات، بو اي از بوي خوش هل نيز شم مي‌گردد و در انتها آنچه كه با شما يار و همدم خواهد بود بو اي از آلوي قرمز‌رنگ، تونكا و گياه خوس ميباشد كه احساس خودباوري و كلاسيك بودن را براي شما به ارمغان مياورد. همانگونه كه ديديد اين رايحه تركيبي از مركبات و سبزي هاست و همت دارااست تا رمانتيك همانند احساس قرار به دست آوردن در طبيعت را به شما منتقل نمايد.

خريد
بو مردانه ژوپ نوع Homme
رايحه مردانه ژوپ گونه Homme
ژوپ برندي آلماني و پر اسم و رسم در ساخت بو ميباشد. ادو تويلت HOMME در سال ۱۹۸۹ وارد بازار شد. اين رايحه با دارا بودن پباده سازي قشنگ و منحصر به فرد به فردش حيث اكثري از اشخاص را به خويش جلب كرد. اين بو با دارا بودن عطر شيرين و گرم خويش براي روزهاي سرد فصل پاييز و فصل زمستان بسيار مطلوب ميباشد. ادو تويلت Homme عطر هاي مختلفي را در خويش جاي داده ميباشد. مخلوطي از عطر هاي وانيل و چوب و مركبات و گل و گياه كه شمارا به اعماق باغات و بيشه ها خواهد موفقيت. بهتر ميباشد با توصيفاتي كه براي شما تيتر خوا هيم كرد، تلاش نماييد آن را در ذهن خويش تداعي فرماييد. با اولي اسپري از اين رايحه بويي همچون قرار تصاحب كردن در گلشن هاي مركبات را احساس خواهيد كرد. تركيبي از بو شكوفه هاي پرتقال، نارنگي، ليمو و نارنج…

همانگونه كه گفته شد نت اول با گاز از دربين مي رود ولي نگران نباشيد نت مياني كه جايگزين عطر نخستين ميگردد نيز شما‌را مدهوش خواهد كرد. اين نت مياني تركيبي از هل، دارچين و گل ياسمين ميباشد. بو اي سرشار از هيجان…

و پيرو آنچه كه با شما همدم خواهد بود نت هاي آخري ميباشد. اين عطر تركيبي از چوب كفش تابستاني، گياه پانچولي، دانه تونكا و وانيل ميباشد. ادغام اين بو ها فوق العاده ميباشد.

در شرايطي‌كه در پي شايسته ترين رايحه مردانه شيرين و گرم براي روزهاي سرد سال ميباشيد، بي ترديد رايحه Homme را آزمون فرماييد.

 

خريد


برچسب: بهترين عطر مردانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۲۵:۳۵ توسط:علي موضوع: نظرات (0)

تاريخچه بو

بهترين عطر مردانه
استفاده كننده عزيز، شما روزمره 2 عدتاريخچه بو
كلمه و واژه Perfume از واژه Fume در معناي دود گرفته شده‌است، به دليل آن كه در روزگار باستان آدم ها براي به وجود آوردن عطر خوش از سوزاندن مواد معطر به كارگيري مي كردند. بو ماده‌اي ميباشد كه براي خوشبو كردن تن و يا اين كه دور و اطراف حريم از آن به كارگيري ميگردد. بو ها در پيشين از مواد طبيعي و امروزه از ادغام اسانس‌ها، حلال‌ها، ثبت كننده‌ها و تركيبات معطر ساخته مي گردند. در كل مواد تشكيل دهنده عطرها، از روش استخراج از منابع طبيعي (حيواني يا اين كه گياهي) و يا اين كه از مواد شيميايي تهيه و تنظيم ميگردند. با مراجعه به متن‌ها‌ ديرين و مطالعات و حفاري‌هاي باستان‌شناسان مشخص و معلوم گرديده‌ كه بو ها در برخي از فرهنگ‌هاي اول انساني وجود داشته‌اند و هنر بو سازي در حين باستان از مصر و در ميان النهرين ابتدا شده‌است.

سابق ترين عطرها از سوزاندن چوب ها به وجود مي آمدند. بشر هاي ناندرتال اشخاصي بودند كه براي اولي توشه در مورخ آدم عطر خوشي كه از سوزاندن چوب هاي معطر به دست مي آمد را كشف كردند. از ديرباز تا كنون آدم ها در پي كشف داروهاي گياهي بودند تا بتوانند بر بيماري ها غلبه نمايند، در‌اين در بين مواد معطري نيز كشف مي شدند كه از آن‌ها بو و بو خوش بدست مي آمد. براين اساس بو و دارو دارنده خواستگاه مشتركي ميباشند و در قبل حرفه عطرسازي و دارو سازي از يكديگر جداگانه نبوده اند.


داراي ارتباط بخوانيد : بو هاي متعدد در گونه هاي رايحه


تاريخچه رايحه در دنيا
براي او‌لين توشه در مورخ مصريان از بو تحت عنوان بخشي از مراسم مذهبي خودشان استعمال كردند. دست نويس هاي باستاني بر روي سنگ قبر ها در مصر باستان و دربين النهرين نشان ميدهد كه رايحه در‌اين دو حيطه از فرهنگ و تمدن بشري بيش تر از 5000 سال عمر داراست. روحانيون مصر باستان را تحت عنوان پدران بو مي‌شناسند به دليل آن كه آنان با استعمال از بو بوي بد قربانيان پيشكش خويش را از في مابين مي بردند. از زمان باستاني تا قرنها وسطي عطرها به صورت انحصاري به مراسم هاي مذهبي مانند موميايي كردن مردگان و غبارروبي آرامگاه ها اختصاص داشتند.

مصري ها اعتقادوباور داشتند كه سوزاندن چاشني جات و مواد خوشبو خدايان را خوشنود خواهد نمود. مصري ها با حريق زدن صمغ، گياه سمار، سرو كوهي و ... عملكرد مي كردند بو هايي دل نشين ساخت نمايند تا سبب خشنودي معبود گرديده و مطمئن باشند كه خدا خورشيد را هر روز از تحت زمين خارج مياورد! امروزه شما مي‌توانيد از اتاق رايحه بنا شده در محل عبادت ادفو در مصر ديدن فرمائيد جايي كه دستخط هاي باستاني نشان دهنده راهبرد هاي اصلاح كردن گونه هاي عطرها مي باشند. استعمال طبقه تسلط مصري، فرعون ها و روحانيون از رايحه به طوري بوده كه حتي بعداز مردن آنان‌را در اتاق هاي معطر دفن مي كردند. عطر عطرهايي كه در بقاع هاي فرعون به كار گيري مي گرديده به حدي كاركشته بوده كه زماني باستان شناسان اين بقاع ها را در سال 1897 گشوده كردند، بوي خوش رايحه از آن‌ها به مشام مي رسيده ميباشد. مصري ها از گل ياس، صمغ، درخت كندر، سوسن سپيد و عسل در ساختن عطرهايشان بسيار به كارگيري مي كردند و ديدني اينجاست كه هنوز هم اين عنصرها از مهم‌ترين مواد صنعت هاي رايحه سازي ميباشند.

بعد از مدتي به‌تدريج بو و خوشبوكننده ها از انحصار روحانيون مصري بيرون شد و مردم معمولي نيز از اين مواد به كار گيري مي كردند. مصري ها از هند مواد معطر و چاشني هايي مثل زنجبيل، چوب كفش تابستاني و فلفل خريداري مي كردند و بنابراين در مسئله ايجاد مواد معطر پيشرفت كردند. امروزه نيز مصري ها در ايجاد عصاره هاي روغني صنعت رايحه كه بخش مهمي از مواد اول ساخت رايحه در جهان را تشكيل مي‌دهد، مقام ويژه اي دارا‌هستند.

 

تاريخچه بو در يونان و روم
اين يوناني ها بودند كه او‌لين عطرهاي مايع را براي به كار گيري بر روي تن را صحيح كردند. اما اين بو ها با عطرهاي مدرن بسيار تفاوت داشتند. در واقع اين بو هاي مايع، پودرهاي خوشبويي بودند كه با روغن مخلوط گرديده و در آن از الكل استعمال نمي‌شد. آنها با له كردن گياهان معطر، صمغ ها و ديگر گياهان، و با تركيب كردن آنان با گونه هاي روغن ها، روشي نو اي براي تصحيح كردن رايحه ها پيدا كردند تا بتوانند به طور روزمره از آنان استعمال نمايند. براي يونانيان عنصرها عطرها همانند طلا جواهرات بود تا جايي كه در حين تسخير شرق به وسيله اسكندر اين عنصرها احتكار مي شدند. يوناني عشق و علاقه بسيار متعددي به رايحه داشتند و مخارج بسيار متعددي را صرف واردات مواد معطر مي كردند. اين عشق تعجب آور تا جايي پيش رفت كه سولون، سلطان قرن ششم درين مرز و بوم استعمال از رايحه را ممنوع كرد تا در مخارج روان مرزو بوم صرفه جويي شود. اما اين ممنوعيت دوام چنداني نداشت. در امپراطوري روم كه مملو‌از زرق و برق بود و معاش تجملاتي از اهميت اكثري دارا بود آبشارهايي از گلاب و بو هاي هاي بسيار خوش عطر وجود داشت تا دور و بر را براي حضار عطرآگين نمايند. همينطور در حافظه موقت باستان تعداد متعددي عطرفروشي وجود داشت. در افسانه ها آمده كه كلوپاترا ملكه روم، بادبان هاي كشتي خويش را غرق در رايحه كرده تا برند آنتوني بوي اورا پيشين از اينكه خودش را ببيند بشنود و از وارد شدن وي باخبر شود.

طبق شواهد و متن ها تاريخي او‌لين شيمي‌دان عالم زني بنام تاپوتي بوده كه طبق لوحه‌ هاي باستاني خط ميخي در هزاره دوم گذشته از به دنياآمدن ميان النهرين مستقر بوده ميباشد. وي اولي عطرساز تثبيت گرديده مورخ ميباشد كه با مخلوط و تقطير گل‌ها، روغن ها و بقيه مواد معطر چيزي مشابه به عطرهاي مدرن ساخت كرده است.

باستان شناسان ديرين‌ترين كارخانه ساخت بو دنيا را در سال ۲۰۰۵ ميلادي در قبرس كشف كردند. اين كارخانه بيش تر از 4 هزار سال عمر دارااست. درين كارخانه دستگاه هاي تقطير، قيف، ظروف پياله اي براي ادغام كردن بو و بطري هاي بو كشف شويد.


تاريخچه رايحه در جمهوري اسلامي ايران

 

 


برچسب: بهترين عطر مردانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۵۳:۰۵ توسط:علي موضوع: نظرات (0)

يكسري نكته در رابطه خريد بو

چه عطري براي چه فصلي مطلوب ميباشد؟

 

 

  بهترين عطر مردانه

 


در ميان رايحه ها بيش از هر چيز رايحه پرتقال، بهارنارنج، درخت كاج، چوب دمپايي و نعناع به دليل خنك بودن، شم تازگي به به آدم منتقل مي كنند و براي فصل تابستان پيشنهاد مي شود.

 

 

 

 


با اينكه بر روي شيشه بو و ادوكلنها هيچ اثري از جور تركيبات معطر آن ديده نمي شود، ولي شناسايي ويژگيهاي روغنهاي معطر كمك بزرگي به خريد رايحه متناسب با سليقه شخص مي كند. به حيث مي برسد اين زمينه براي آن‌ها كه هنوز نمي دانند چه عطري مطلوب دوستان خوب و اطرافيانشان ميباشد، بسيار ديدني باشد.

 

 

 

 


رز: به صورت كلي افرادي كه اين رايحه را مي پسندند، بسيار دلداده پيشه بوده و از شم زنانگي بالايي برخوردارند.

 

 

 

 


زنبق: رايحه اي جادو كننده كه علامت پاكدامني و عفاف و حجاب ميباشد. افرادي كه رايحه زنبق را مي پسندند، افرادي جرأتمند محسوب مي شوند.

 

 

 

 


ياسمن: بوي ياسمن مطلوب افرادي ميباشد كه از اعتماد به‌نفس بالا برخوردارند و ولي بر عكس طرف داران به «رز» كه بيشتر تمايل به احساسات زنانه را از خويش نشان مي دهند، علاقه مندان رايحه ياسمن تمايلات مردانه دارا هستند و اين را از شيوه آرايش گيسو، خرقه پوشيدن و نحوه گفتارشان مي قدرت فهميد. حتم داشته باشيد بيشتر آدمهاي با عزم عطري با رايحه ياسمن را تعيين مي كنند.

 

 

 

 


ميخك: بويي تند و تيز داراست؛ مثل ادويه و جزو رايحه هاي «spicg» شمرده مي شود.

 

 

 

 


ريحان: بوي گرم داراست و به يادآوري خاطرات كمك مي كند و سبب ساز هماهنگي بين روح و جسم مي شود، به همين دليل دوستي و وقار را به ارمغان مي آورد.

 

 

 

 


چوب كفش تابستاني: رايحه شيرين داراست و آيتم اعتنا آقايان بوده و سبب تعادل بين روح و جسم مي شود و به كنترل هيجانات دروني نيز كمك مي كند.

 

 

 

 


نعناع: بوي خنك و خيس و نو نعناع منجر جلاي مغز مي شود. بسيار پرطراوت براي آدمهاي عصبي و گرمايي ميباشد. براي آدمهايي كه حواس پرت ميباشند جزو بهترين داروهاي «آروماتراپي» محسوب مي شود.

 

 

 

 


مليساي هندي: عطري بسيار خنك كه رايحه ليمو نيز در آن استشمام مي شود. به معالجه اختلالات عصبي كمك مي كند و از تنش و افسردگي مي كاهد. مليساي هندي عطري خنك در فصل‌تابستان بويژه براي آنهايي ميباشد كه رانندگي مي كنند يا پشت ميز مي نشينند.

 

 

 

 


مشك: رايحه اي كه بيشتر در ادوكلنها يافت مي شود و شم اعتماد به‌نفس را تقويت مي كند.

 

 

 

 


كندر: بويي گرم و شيرين دارااست و نقش فراواني در آهسته سازي مغز ايفا مي كند. كندر بهترين رايحه اي ميباشد كه در حين مراقبه و مديتيشن پيشنهاد مي شود.

 

 

 

 


يكسري نكته در رابطه خريد بو

 

 

 

 


خريد «بو» به دليل هزينه نسبتاً سنگيني كه در بردارد براي كليه مقدور نيست در حالي كه دسته ملايمتر و كم دوامتر آن با نامهاي اسپري و ادوكلن به بهاي ارزانتري به فروش مي برسد.

 

 

 

 


به كار گيري از ادوكلن و اسپري براي روز، بويژه روزهاي گرم بهتر ميباشد؛ زيرا بو ملايمتري دارااست. اسپري را از دسته عطري كه گزينش كرده ايد، مي توانيد تهيه كنيد؛ زيرا از هر دسته اسانس رايحه، اسپري آن هم موجود هست.

 

 

 

 


نكته اي كه لازم به يادآوري ميباشد، اينكه بو را نبايد به دليل گرانتر بودن يا مد روز بودن و يا تازگي گونه آن تعيين كرد، زيرا رايحه به هيچ يك از اين مسائل ارتباطي ندارد و صرفا چيزي كه در گزينش آن مهم ميباشد و بايد آيتم اعتنا قرار گيرد، جور پوست شما مي باشد؛ زيرا يك جور بو روي پوستهاي متفاوت، بوهاي متفاوتي دارااست.

 


بنابراين به جاي اينكه ببينيم ديگران از چه عطرهايي به كارگيري مي كنند و يا گرانترين و جديد ترين عطري كه به بازار آمده، كدام ميباشد، بهتر ميباشد بو را روي پوستمان آزمايش كنيم تا بتوانيم در رابطه آن داوري درستي داشته باشيم. براي آزمايش و تعيين رايحه، مقدار كمي از آن را روي مچ دست در ناحيه نبض بماليد، چندين لحظه طاقت كنيد و بعد آن را ببوييد، در آن عصر مي توانيد تصميم بگيريد. در‌صورتي‌كه بوي رايحه با پوستتان هماهنگ ميباشد، ولي مي خواهيد ملايمتر و يا ارزانتر باشد، اسانس، اسپري يا ادوكلن آن را تهيه و استعمال كنيد.

 

 

 

 


اشكال رايحه

 


برچسب: بهترين عطر مردانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۱۱:۳۱ توسط:علي موضوع: نظرات (0)

عطرهاي مردانه اين مارك دوستداشتني

بهترين عطر مردانه
استفاده كننده عزيز، شما روزمره 2 عدد مقعطر و ادكلن مردانه و بو و ادكلن زنانه دارنده برندهاي متفاوتي بوده كه مارك آزارو يكي‌از مارك‌هاي مشهور بو و ادكلن مردانه و زنانه ميباشد.

در سال 1978 اولي بو مردانه‌ي آزارو با اسم آزارو فور اينجانب Azzaro for Men را وارد دنياي رقابت شد.

از خصوصي عطرهاي مردانه اين مارك دوستداشتني مي‌قدرت به بو مردانه آزارو پورهوم سامر ، رايحه مردانه آزارو پور هوم اينتنس ورژن‌ي 2015 و غيره اشاره نمود كه همه بسيار دوستداشتني و از پرفروش‌هاي اين مارك مي باشند.

17.رايحه مردانه آزارو كروم ليميتد اديشن Azzaro Chrome Limited Edition 2016 for men :

بو مردانه آزارو كروم ليميتد اديشن از خصوصي عطرهاي فرانسوي تشكيل شده در سال 1996 بوده و از به عبارتي عصر ايجاد تا به هم اكنون، جز عطرهاي پرفروش اين مارك بوده ميباشد.

به كار گيري از عطر هاي خنك و چوبي اين رايحه مردانه را به عطري دوست داستني و آيتم پسند جوان ها تبديل نموده است، كه بر پايه ي ايده ها مصرف كنندگان در وب سايت هايي همچون آمازون، رايحه مردانه آزارو كروم ليميتد اديشن احساس لذت و انرژي و همچنين تازگي و طراوت را به آن‌ها منتقل مينمايد.

بو مردانه كروم ليميتد اديشن در حجم 100 ميلي ايجاد شده‌است.

براي اطلاع از ارزش آپديت رايحه مردانه آزارو كروم ليميتد اديشن با دفتر كار ارشاكو تماس حاصل نماييد.

 

 

16.رايحه مردانه آزارو پور هوم ليميتد اديشن Azzaro Pour Homme Limited Edition 2015 :

رايحه مردانه آزارو پور هوم ليميتد اديشن كه عطر‌اي ملايم و تلخ داراست، در سال 2015 به وسيله مارك آزارو ايجاد و روانه ي بازار شده‌است.

عطر‌ي تلخ اين بو مردانه نشات گرفته از سه خصوصي عطر‌ي پايين ميباشد :

نت‌هاي آغازين : پرتقال، اسطوخودوس، ريحان و زنجبيل

نت‌هاي قلب يا اين كه مياني : رز، خس خس، هل، چوب دمپايي و نعناع هندي

نت‌هاي آخري : عنبر، مشك، چرم و گل سنگ

پباده سازي اين بو مردانه به طوري ميباشد كه شم يگانه بودن به خير به شما انتقال ميابد و خودباوري تمام وجودتان را در بر خواهد گرفت.

حجم بو مردانه آزارو پور هوم ليميتد اديشن برابر 100 ميلي ميباشد.

براي اطلاع از بها آپ تو ديت رايحه مردانه آزارو پور هوم ليميتد اديشن با دفتر كار ارشاكو تماس حاصل نماييد.

 

 

15.رايحه مردانه آزارو ويزيت برايت Azzaro Visit Bright :

در سال 2006 شركت مارك آزارو، از رايحه مردانه آزارو ويزيت برايت رونمايي كرد. اين بو مردانه با وجود عطر هايي مانند كهربا، مشك و ليمو، بو‌اي تلخ و خنك داراست كه و نت‌هاي اصلي تشكيل دهنده ي آن به شرح تحت ميباشد :

نت‌هاي آغازين : ليمو و فلفل

نت‌هاي قلب يا اين كه مياني : ريحان و ترخون

نت‌هاي نهايي : مشك، سدر و كهربا

بو مردانه آزارو ويزيت برايت، انتخابي مطلوب براي روزهاي گرم بهاري و تابستاني بوده و در حجم 50 ميلي ساخت شده‌است.

براي اطلاع از ارزش آپ ديت رايحه مردانه آزارو ويزيت برايت با محل كار ارشاكو تماس حاصل نماييد.

 

 

14.بو مردانه آزارو پور هوم نايت تايم Azzaro Pour Homme Night Time :

بو مردانه آزارو پور هوم نايت تايم ايجاد گرديده در سال 2011 و مطلوب براي آقايان شيك پوش مي باشد.

اين رايحه مردانه شم خود باوري را براي شما به ارمغان خواهد آورد.

عطر‌ي تلخ و تند بو مردانه آزارو پورهوم نايت تايم از محرمانه نت‌هاي پايين ساخت شده‌است :

نت‌هاي آغازين : ريواس و شكوفه پرتقال

نت‌هاي قلب يا اين كه مياني : فلفل سياه و جوز هندي

نت‌هاي آخرين : سدر

حجم بو مردانه آزارو پور هوم نايت تايم برابر 100 ميلي بوده و پباده سازي بطري شيك و زيباي آن، اين بو مردانه را به كادو اي مطلوب براي عزيزانتان تبديل نموده است.

براي اطلاع از بها آپ تو ديت رايحه مردانه آزارو پور هوم نايت تايم با دفتر كار ارشاكو تماس حاصل نماييد.

 

 

13.بو مردانه آزارو آكوآ فراست Azzaro Aqua Frost :

بو مردانه آزارو آكوا فراست از توليدها كمپاني آزارو در سال 2013 و در حجم 75 ميلي بوده و عطر‌اي خنك و مطلوب فصول گرم سال ميباشد.

شيريني اين رايحه مردانه برگرفته از گونه هاي مركباتي همچون گريپ فروت بوده و استعمال از نت‌هاي آبي‌رنگ و نعناع، خنكي خاصي را به آن بخشيده ميباشد.

نت‌هاي تحت، عطر‌ي بو مردانه آزارو آكوا فراست را تشكيل مي دهند :

نت‌هاي آغازين : نت‌هاي دريايي و گريپ فروت

نت‌هاي قلب يا اين كه مياني : نعناع و مركبات

نت‌هاي آخرين : درخت سرو و خس خس

براي اطلاع از ارزش آپديت رايحه مردانه آزارو آكوآ فراست با محل كار ارشاكو تماس حاصل نماييد.

 

 

12.رايحه مردانه آزارو اكچر Azzaro Acteur :

رايحه مردانه آزارو اكچر ساخت گرديده در سال 1989 و عطري مطلوب براي فصول سرد سال با بو‌اي ملايم و شيك براي آقايان لاكچري پسند است.

عطر‌ي بو مردانه آزارو اكچر به شرح ذيل ميباشد :

نت‌هاي آغازين : ترنج، جوز، هل و نت‌هاي ميوه‌اي

نت‌هاي قلب يا اين كه مياني : ميخك، نعناع هندي، گل ياس، خس خس و گل رز

نت‌هاي نهايي : چرم، مشك، گلسنگ و عنبر

ماندگاري بالاي اين بو مردانه از عارضه ها محبوبيت آن بوده و بر اساس نظرها منتشر گرديده آقايان كار كشته از اين بو به كار گيري مي نمايند.

براي اطلاع از ارزش آپ تو ديت رايحه مردانه آزارو اكچر با دفتر كار ارشاكو تماس حاصل نماييد.

 

 

11.بو مردانه آزارو پيور لاوندر Azzaro Pure Lavender :

رايحه مردانه آزارو پيور لاوندر كه بو‌اي گرم و ملايم داراست، بوسيله كمپاني پر اسم و رسم آزارو ايجاد و روانه ي بازار شده‌است.

اين رايحه مردانه با بو‌ي گرم خويش عطري مطلوب براي روزهاي سرد سال بوده كه تازگي و شادابي را به شما كادو خواهد اعطا كرد.

نت‌هاي آغازين : زنبق، ميخك، سنبل و سرو كوهي

نت‌هاي قلب يا اين كه مياني : زنبق و اسطوخودوس

نت‌هاي آخري : كهربا، لوبيا تونكا، مشك سپيد و وانيل

حجم ايجاد گرديده بوسيله اين مارك در اندازه هاي 40، 75 و 120 ميلي بوده و پخش بوي قابل قبولي دارااست.

براي اطلاع از ارزش آپ تو ديت بو مردانه آزارو پيور لاوندر با محل كار ارشاكو تماس حاصل نماييد.

 

 

10.ادكلن مردانه آزارو اونيكس Azzaro Onyx For Men :

بو مردانه آزارو اونيكس ساخت گرديده به وسيله مارك آزارو و در حجم 100 ميلي بوده كه عطر‌اي ديدني و دوست داشتني از گل هاي متفاوت داشته و نظرتان را بدون شك جذب خواهد كرد.

نت‌هاي آغازين : پرتقال ماندارين، ترنج و اسطوخودوس

نت‌هاي قلب يا اين كه مياني : گل شمعداني، هل و ريحان

نت‌هاي نهايي : كهربا، نعناع هندي و چرم

در شرايطي كه قصد داريد تا عطري مطلوب براي به كارگيري ي روزمره داشته باشيد، رايحه مردانه آزارو اونيكس مي تواند آيتم ي قابل قبولي برايتان باشد.

براي اطلاع از بها آپديت ادكلن مردانه آزارو اونيكس با دفتر كار ارشاكو تماس حاصل نماييد.

 

 

9.ادكلن مردانه آزارو جديد Azzaro Now Eau De Toilette For Men :

بو مردانه آزارو جديد عطري مطلوب براي آقايان شيك پسند بوده كه با بو‌ي خنك خويش، احساس خوشايند طراوت را در روزهاي گرم سال به شما كادو خواهد بخشيد.

عطر هاي اين رايحه مردانه به شرح ذيل ميباشد :

نت‌هاي آغازين : رز و هل

نت‌هاي قلب يا اين كه مياني : چاي، بنفشه و نت‌هاي سبز

نت‌هاي آخرين : نت‌هاي چوبي و عنبر

رايحه مردانه آزارو جديد در حجم 80 ميلي ايجاد شده‌است و ورژن ي مردانه ي همين رايحه با اسم زنانه هست.

براي اطلاع از بها آپ ديت ادكلن مردانه آزارو تازه با دفتر كار ارشاكو تماس حاصل نماييد.

 

 

8.بو مردانه آزارو دو Azzaro Duo Men Azzaro for men :

در سال 2011 رايحه مردانه آزارو دو بوسيله مارك آزارو ايجاد و روانه ي بازار شد. اين رايحه مردانه در حجم 80 ميلي ايجاد شده‌است و بو‌اي مملو‌از عشق و علاقه و پر نمك داراست.

عطر هاي اين بو مردانه به شرح ذيل ميباشد :

نت‌هاي آغازين : توت و گريپ فروت

نت‌هاي قلب يا اين كه مياني : خس خس و دانه تونكا

نت‌هاي آخرين : مشك

در بين نظرها منتشر گرديده در وب سايت هاي پر اسم و رسم بو و ادكلن اين بو و ورژن ي زنانه ي آن آيتم پسند زوج هاي برنا قرار گرفته ميباشد و كادو اي يگانه براي عاشقان ميباشد.

براي اطلاع از بها آپ ديت بو مردانه آزارو دو با محل كار ارشاكو تماس حاصل نماييد.

 

 

7.بو مردانه آزارو كروم اسپرت Chrome Sport Azzaro for men :

در سال 2010 بو مردانه آزارو كروم اسپرت ساخت و با بو‌اي تلخ و خنك روانه ي بازار شد.

اين بو مردانه از محرمانه بو هاي لبريز نشاط و برنا پسند ميباشد.

ادغام عطر هاي اين بو مردانه از نت‌هاي سه گانه ي ذيل تشكيل‌شده ميباشد :

نت‌هاي آغازين : پرتقال، ترنج، ليمو و فصل بهار نارنج

نت‌هاي قلب يا اين كه مياني : گشنيز، ياسمن، خزه درخت بلوط

نت‌هاي آخرين : مشك، سدر، عنبر، زنجبيل و چوب كفش تابستاني

رايحه مردانه آزارو كروم اسپرت پيشنهادي براي جوان ها ورزش كار ميباشد.

براي اطلاع از ارزش آپديت و خريد رايحه مردانه آزارو كروم اسپرت با محل كار ارشاكو تماس حاصل نماييد.

 

 

6.رايحه مردانه آزارو سولاريزيمو لوانزو Azzaro Solarissimo Levanzo for men :

بو مردانه آزارو سولاريزيمو لوانزو كه در سال 2016 وارد بازار شده‌است، عطري سرشار از انرژي و بو‌اي گلي ميباشد.

مارك آزارو اين رايحه مردانه را با خصوصي عطر هايي جالب و شادي بخش ايجاد نموده است.

از خصوصي عطر هايي كه درين بو به فعاليت برده شده‌است، بو هاي دلنشين ذيل ميباشد :

نت‌هاي آغازين : گل ساعتي

نت‌هاي قلب يا اين كه مياني : نعناع هندي

نت‌هاي نهايي : ليمو و اسطوخودوس

اين رايحه مردانه كه پباده سازي بسيار زيبايي داشته و در آن از رنگ هاي نشاط بخش طبيعت مستعمل ميباشد در حجم 75 ميلي ليتر ايجاد شده‌است.

براي اطلاع از ارزش آپ تو ديت رايحه مردانه آزارو سولاريزيمو لوانزو با دفتر كار ارشاكو تماس حاصل نماييد.

 

 

5.بو مردانه آزارو دسيبل Decibel Azzaro for men :

بو مردانه آزارو دسيبل به وسيله كمپاني آزارو در سال 2011 وارد بازار شد.

اين بو مطلوب براي دورهمي هاي از صميم قلب و حتي مراسم هاي قانوني بوده و بوي تند و خنك آن به طور كامل يگانه پباده سازي شده‌است.

عطر هايي كه‌اين بو را تشكيل مي دهند به شرح پايين ميباشد :

نت‌هاي آغازين : ليمو و شيرين بيان

نت‌هاي قلب يا اين كه مياني : بنفشه و بخور

نت‌هاي آخري : وانيل، خس خس و دانه تونكا

پباده سازي بطري اين رايحه ديدني بسيار جالب بوده و به صورت يك ميكروفن پباده سازي شده‌است و تداعي‌گر موسيقي هست.

براي اطلاع از بها آپ ديت بو مردانه آزارو دسيبل با محل كار ارشاكو تماس حاصل نماييد.

 

 

4.بو مردانه آزارو تويين Azzaro twin for men :

رايحه مردانه آزارو تويين محصولي از كمپاني داراي اسم و رسم آزارو و در سال 2008 ميباشد.

عطر‌ي شيرين و گرم اين رايحه مردانه تركيبي از بو هاي ذيل ميباشد :

نت‌هاي آغازين : ترنج و سيب سبز

نت‌هاي قلب يا اين كه مياني : پرتقال ماندارين و بادام

نت‌هاي آخري : جوز هندي، نعناع، خس خس و سدر

اين بو مردانه كه در حجم 80 ميلي ايجاد شده‌است، پباده سازي بطري آن بسيار شيك و هماهنگ با ورژن ي زنانه ي اين بو ميباشد.

از ساير خصوصي ست هاي مشترك في مابين زوج هاي برنا رايحه آزارو تويين بوده و شم شيرين گرماي دلنشيني را به شما منتقل خواهد كرد.

براي اطلاع از ارزش آپ تو ديت بو مردانه آزارو تويين با محل كار ارشاكو تماس حاصل نماييد.

 

 

3.بو مردانه آزارو پيور وتيور Azzaro Pure Vetiver :

مارك آزارو، در سال 2000 عطري با بو‌ي خنك و تند به اسم بو مردانه آزارو پيور وتيور ايجاد نموده است كه بسيار غالب و موردپسند آقايان قرار گرفته ميباشد.

عطر هاي اين رايحه دوست داشتني به شرح تحت ميباشد :

نت‌هاي آغازين : فلفل، هل، گريپ فروت و زنجبيل

نت‌هاي قلب يا اين كه مياني : اسطوخودوس و نت‌هاي آبي‌رنگ

نت‌هاي نهايي : جوز هندي، خس خس و ريواس

اين بو مردانه كه در حجم 100 ميلي ساخت شده‌است، با بطري سبز رنگ خويش و عطر‌اي خنك، نظرها را به سمت خويش جلب كرده و شما‌را همچون ستاره اي في مابين توده نشان خواهد اعطا كرد.

براي اطلاع از بها آپديت رايحه مردانه آزارو پيور وتيور با محل كار ارشاكو تماس حاصل نماييد.

 

 

2.رايحه مردانه آزارو كروم سامر Azzaro Chrome Summer :

در سال 2012 رايحه مردانه آزارو كروم سامر به وسيله مارك آزارو ساخت و روانه ي بازار شده‌است. بو‌ي خنك و تند اين رايحه مردانه، آن را به عطر‌اي مطلوب براي روزهاي گرم سال تبديل نموده است.

از محرمانه بو هاي اين بو مردانه ميتوان به عطر هاي ذيل اشاره نمود :

نت‌هاي آغازين : گريپ فروت

 


برچسب: بهترين عطر مردانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۵۳:۱۲ توسط:علي موضوع: نظرات (0)

عطرها به سه تيم اصلي تقسيم مي گردند:

بهترين عطر مردانه
اصالت بو

عطرها به سه تيم اصلي تقسيم مي گردند:

اورجينال يا اين كه اصلي يا اين كه اصيل: به آن نوع از عطرها گفته مي شود كه ايجاد گرديده بوسيله كارگاه مامان بوده يا اين كه به وسيله سوله‌هاي ذيل مدرك ليسانس و دارنده جواز نمايندگي با استعمال از مواد نخستين‌ي كارگاه مامان لبريز و بسته‌بندي ميگردد.

غير اورجينال يا اين كه فيك به‌مفهوم غيراصلي يا اين كه غيراصيل : به آن‌مدل از عطرها گفته مي‌گردد كه از نگاه ظاهري به طور كاملً شبيه بو اورجينال بوده اما عطرمايه‌ي آن بوسيله كارگاه مامان ايجاد نشده و فارغ از جواز از كارگاه مامان ساخت ميگردند كه‌اين مدل از عطرها معمولا" ماندگاري يه خرده نسبت به رايحه اصيل داشته و همينطور كيفيت عطردان، ذره‌پاش و نت‌هاي بويايي آن نيز با رايحه اصيل تا حد شايان توجه‌اي گوناگون ميباشد.

تستر يا اين كه مثال: به آن گونه از عطرهايي گفته مي‌گردد كه بوسيله سوله‌هاي مامان ايجاد گرديده و دقيقا به عبارتي بو‌ي بو اصيل را يدك مي كشند. ليكن به‌خواسته خودداري از فروش‌شان، معمولا سواي درب و يا اين كه باكس، يا اين كه با باكس‌اي بي‌شباهت به باكس‌ي اصيل ايجاد و به ياروهمدم بو اصيل و بدون پول براي امداد به مشتري به مراد گزينش بو روانه‌ي بازار مي گردند. ولي برخيً اين عطرها با قيمتي كمتر از بو اصيل به فروش مي‌رسند.

خانواده‌هاي بويايي[دستكاري]
مجموعه‌هاي متفاوت عطرها را مانند هر طبقه‌بندي ديگري نمي‌قدرت به‌طور بدون نقص در طبقات جدا از هم قرار اعطا كرد، هر عطر‌اي طيف‌هايي از ساير مجموعه‌هاي بويايي داراست. حتي عطرهايي كه تحت عنوان تك گل ارائه ميشوند، هرچند به‌طور خيلي دقيق ته بوها و آثاري از خانواده‌هاي ديگر در خويش دارااست. عطر‌اي كه به طور كاملً بشود آن را به يك خانواده بويايي يگانه منسوب كرد به تدريج پيدا ميشود به دليل آنكه مشروط به اينست كه مواد تشكيل دهنده آن صرفا از يك مواد آروماتيك يگانه تشكيل شود.

تحت عنوان نقطه آغاز براي تشريح يك عطر از طبقه‌بندي خانواده‌هاي گوناگون بويايي استعمال ميشود، ولي آن به تنهايي توانا به بيان مختصات مختص آن بو نمي باشد. طبقه‌بندي سنتي از حدود ۱۹۰۰ ميلادي بوجود آمد؛ كه دربرگيرنده هفت خانواده گل صرفا، مدل گلها، شرقي، چوب، چرم، كاج و سرخسي (معطر) ميشد، ولي امروزه از طبقه‌بندي مدرني به كار گيري ميگردد كه از سال ۱۹۴۵ ميلادي درپي پيشرفت‌هاي پهناور در تكنولوژي عطرسازي و همينطور تغييرات در سبك و مذاق مردم پديد آمد:

 


برچسب: بهترين عطر مردانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۱۱:۰۸ توسط:علي موضوع: نظرات (0)

عطر درماني چه است و چه تاثيراتي بر سالم داراست؟

بهترين عطر مردانه


عطر درماني چه است و چه تاثيراتي بر سالم داراست؟
عطر درماني نوعي معالجه تكميل كننده و غير دارويي ميباشد و نقش بسزايي در تندرست جسم و ذهن داراست. عطر اسطوخودوس، وانيل و سنبل اثرات ضد التهابي داشته و مسكن مي باشند و بو دارچين، ياس، گل سرخ و ليمو سبب ساز ارتقاء هوشياري، تمركز و يادگيري مي گردند.
بو درماني، آرماتراپي يا اين كه بو درماني يكي‌از شاخه هاي جانبي دانش طبابت ميباشد كه در آن با به كارگيري از اسانس گياهان دارويي معطر به معالجه بيماري هاي جسمي و روحي (درمان همگاني) پرداخته مي گردد. در‌اين مقاله از ستاره با كاربرد بو درماني و اثرات بعضي از مهم ترين گونه هاي بو‌ها بر تندرست جسم، روح و سرازير آشنا گرديد.

عطر درماني چه مي‌باشد؟
عطر درماني يكي پايين شاخه‌هاي طب گياهي ميباشد و يك معالجه تكميل كننده براي بقيه روشهاي معالجه به حساب مي‌آيد و امروزه تاثيرات فوق العاده آن در بهبود بيماران سرطاني اثبات شده‌است.

با دقت به اينكه يك كدام از مهمترين حواس پنج گانه بشر، شم بويايي ميباشد وتحقيقات پژوهشگران نشان داده، اين شم، آدم را از ابتلا به بخش اعظمي از بيماري ها و اختلالات روحي و جسمي مراقبت مي نمايد. براين اساس گونه هاي عطر‌ها مي‌توانند با تحريك سيستم عصبي و به‌دنبال آن مغز در محافظت سالم و التيام بيماري‌ها اثر گذار باشند.
عطر درماني به طور روغن‌هاي گياهي، اسانس، استنشاق، ماساژ، بخور، دوش و كمپرس پوستي براي معالجه بيماريهاي گوناگون به كارگيري ميگردد.

 

اشكال بو‌ها و فوايد درماني آن
گياهان معطر فراواني در طبيعت و جود داراست كه ميتوان از عطر و اسانس تنظيم گرديده از آن‌ها براي معالجه بهره برد. تني چند از مهم‌ترين گياهان دارويي كه در عطر درماني نيز كاربرد دارا‌هستند، درپي آورده شده‌است:
عطر اسطوخودوس
مهم‌ترين خواص درماني عطر اسطوخودوس، التيام درد ميباشد. روغن يا اين كه عصاره اين گياه، دارويي اثر گذار براي التيام دردهاي موضعي ميباشد و بوييدن بو يا اين كه ماساژ روغن اسطوخودوس در حوزه‌ درد (به غير از آسيب‌ها و آسيب گشوده) به كاهش درد امداد مي‌نمايد.
خاصيت اسطوخودوس چه ميباشد؟ (شناخت با مضرات و خاصيت گياه اسطوخودوس)
بو اوكاليپتوس
اين عطر به واسطه مواد جانور در گياه اوكاليپتوس، سبب ارتقاء تمركز و توجه بشر ميشود و هوشياري را تقويت مي‌نمايد. همينطور به كار گيري از بخور اوكاليپتوس براي معالجه بيماري هايي نظير آنفولا‌نزا، گرفتگي بيني و ... اثر گذار ميباشد.
خاصيت اكاليپتوس چه مي‌باشد؟ (شناخت با مضرات و خاصيت برگ درخت اكاليپتوس)
عطر وانيل
وانيل يكي‌از گياهان دارويي بسيار خوشبو ميباشد و از آن علاوه بر به كارگيري دارويي تحت عنوان يك چاشني مهم در پخت طعام و شيريني استعمال مي گردد. بو درماني با گياه وانيل، براي كاهش استرس و اضطراب‌هاي روزمره بسيار اثرگذار ميباشد و به معالجه تپش قلب و در اختيار گرفتن ضربان قلب امداد مي نمايد. اثبات شده‌است كه بوييدن عصاره وانيل درحال حاضر بشر را بهبود مي‌دهد.
خاصيت وانيل و فوايد بيشمار آن بر تندرست تن
عطر گل سرخ
از خاصيت بو گل سرخ نيز ياري به التيام درد و توليد شم سرخوشي و متانت ميباشد. بوييدن بو گل سرخ، به تهيه و تنظيم هورمونهاي تن ياري مينمايد و گرفتگي و اسپاسم عضلاني را برطرف ميسازد. بوييدن بو گل سرخ به التيام دردهاي قاعدگي ياري مي كند و براي معالجه خون ريزي زياد موءثر ميباشد. حس آرامشي كه‌اين بو مي‌دهد شايسته ترين التيام براي اشخاصي ميباشد كه مبتلا اندوه بزرگي نظير تلف كردن نزديكان گرديده اند و از همين رو از پيشين‌هاي به دور در مراسم عزاداري از گلاب به كار گيري ميشده ميباشد. همينطور بوييدن عطر گل سرخ، در زمانه بارداري بسيار اثر گذار ميباشد.
خاصيت گل سرخ چه ميباشد؟
بو گل سنبل
متخصصان عطر درماني، استشمام بو گل سنبل يا اين كه عصاره اين گياه را براي مبتلايان به بي خوابي موثر ميدانند. براي معالجه اختلالات خواب، هر شب (۳۰ دقيقه قبلي از خواب) بو اين گل را ببوييد تا خوابي سهل وآسان و شل داشته باشيد.

بو ياس
بو اين گل خوشبو با حس خوشايندي كه در شخص توليد مي كند براي برطرف شدن خستگي هاي روزمره بسيار موثر ميباشد.

بو دارچين
دارچين سيستم مركزي عصبي را تحريك و كارايي و هدف شخص را تقويت مي‌كند. استشمام بو شيرين دارچين سبب توليد تعادل خيالي و ارتقا مهارت حركتي مي‌گردد.
همگي چيز در خصوص خاصيت دارچين و دلايل آن
عطر ليمو و نارنج
يك كدام از مهم‌ترين فوايد بو درماني رفع افسردگي ميباشد. در‌اين بين عطر ليمو و نارنج نقش بسزايي داراست، بدين مراد كافي ميباشد كمي ليمو يا اين كه نارنج را روي مچ دستتان بماليد تا شم نشاط و انرژي فرماييد. همينطور اين بو به تهيه هورمونها و تقويت همت سيستم ايمني تن امداد مي‌كند.


برچسب: بهترين عطر مردانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۳۹:۴۸ توسط:علي موضوع: نظرات (0)

ادوپرفيوم (Eau de Parfum)

ادوپرفيوم (Eau de Parfum)

بعداز پرفيوم، ادوپرفيوم ها با 15 الي 20 % ميان گونه هاي رايحه هاي جانور در بازار بيشترين غلظت را داراهستند. ادوپرفيوم ها طوري درست شده اند كه ميتوانند يك روز بي نقص دوام بياورند و در عين اكنون به دور‌وبري ها شما سردرد زور نكنند. ادوپرفيوم ها بيشترين خريد را بين مشتري ها دارااست و مارك ها طولاني تر اين دسته از رايحه را ساخت مي‌كنند و همينطور اكثر دكان ها ها اين مدل بو را به فروش مي‌رسانند. ادوپرفيوم ها از حيث ماندگاري از صبح تا بعدازظهر دوام مياورند و در هنگام شب براي خويش شخص نيز قابل استشمام ميباشد. EDP نشانه اختصاري ادوپرفيوم مي‌باشد.

 

 بهترين عطر مردانه


ادوتويلت (Eau de Toilette)
ادوتويلت ها غلظت كمتري دارا هستند، معمولا دربين 5 تا 15 % و آنان لزوما تا بعدازظهر دوام نمي اورند. برخي كارشناسان بر اين باورند كه ادوتويلت ها براي روز و ادوپرفيوم ها براي استعمال در شب تشكيل‌شده اند. اما در غايت تصميم بر عهده شماست و بهتر ميباشد هر طور كه مي پسنديد آنها‌را گزينه استعمال قرار دهيد. در شرايطي كه چه ادوتويلت معمولا پس از ادوپرفيوم ها به بازار مي‌آيند البته لزوما هر دوي اين ها از مواد يكسان و همچنين عطر يكساني برخوردار نيستند، به اين دليل‌كه مارك ها براي رقيق كردن ادوتويلت ها برخي مواد مثل نعناي هندي يا اين كه روغن چوب را از آن حذف و براي اضافه شدن بوي آنها روغن گل ها يا اين كه مركبات را به رايحه بيشتر ميكنند.

نكته جالبي كه در بعضا از ادوتويلت ها ديده ميشود ايست كه زماني كه بوي آن به طور كامل از في مابين رفته ميباشد (به عنوان مثال شب هنگام) در رخ تماس با آب عطر آن‌ها مجدد به مشام ميرسد. آيا تا بحال باري شما اتفاق افتاده كه هنگام شستن دستتان يا اين كه در ذيل باران بو عطرتان به مشامتان رسيده باشد؟ براين اساس اين نكته را نيز در حيث داشته باشيد كه در هنگام به كارگيري از عطري ديگر بايستي دقت داشته باشيد كه مدل بوي آنان به هم نزديك باشد به دليل آنكه ممكن ميباشد با هم تلاقي پيدا نمايند.

 

ادكلن (Eau de Cologne)
مغاير تصور عموم ادكلون ها از غلظت بسيار يه خرده بر خوردارند – با غلظت ميان 2 تا 4% - كه با درصد الكل بيشتري ساخته شده و همينطور چند ساعت طولاني تر دوام نمي آورند. از ادكلن براي توليد بوي خوب براي مقطع بسيار يه خرده استعمال ميگردد و براي به كارگيري در حين روز كاربرد ندارد.

 

اوفرش (Eau Fraiche)
اوفرش ها نيز از غلظت بسيار مقداري برخوردارند فقط 1 تا 3% . تفاوت آن‌ها در‌اين ميباشد كه ادكلن ها مثل ديگر بو ها با الكل صحيح مي‌شوند ولي اوفرش ها از تركيب شدن روغن ها با آب صحيح ميگردند. از آنها معمولا براي خيس و جديد كردن پوست به ويژه بعداز تصحيح رخ تحت عنوان افتر شيو به كار گيري مي گردد.

در طولاني تر فروشگاه ها يا اين كه پيشخوان ها رايحه ها بوسيله مارك و بها جداسازي مي‌شوند و شما مي‌توانيد داده ها مرتبط با جور آنان را در روي بسته ها پيدا فرماييد و يا اين كه اينكه از فروشنده بخواهيد جور متبوع را به شما توضيح بدهد. در هر چهره نگران نباشيد به اين دليل كه يكي‌از اشكال اين رايحه ها آيتم به كارگيري شما خواهد بود، چه بلند برهه زماني و در حين روز و چه كوتاه زمان يا اين كه حتي نصف روز.


برچسب: بهترين عطر مردانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۳۴:۴۳ توسط:علي موضوع: نظرات (0)

معرفي نرده بالكن، درب باغ، درب پاركينگ، درب آهني، حفاظ درب ورودي آپارتمان

نرده بالكن چيست:

نرده بالكن، محافظي براي مناطق مرتفع در دسترس افراد مانند بالكن ها يا تراس هاي سقفي مي باشد. اين مناطق نياز به محافظت در برابر سقوط دارد. نرده بالكن مي تواند يك ديوار، پاراپه، بالستيك يا هر مانع مشابه با حداقل ارتفاع 110 سانتي متر باشد. اگر مي خواهيد يك بالستيك را انتخاب كنيد، مي توانيد تصميم بگيريد كه آيا يك بلوك ساختاري شيشه اي را يا يك نرده آهني مي خواهيد. ما براي آشنايي بيش تر شما با نرده بالكن، انواعي از نرده بالكن را براي شما در ادامه ي مقاله شرح داده ايم.

 

C:UsersentezarDesktopگلنرده.jpg

نرده بالكن

 

معرفي انواع نرده بالكن:

نرده بالكن شيشه اي: نرده هاي بالكن شيشه اي، يكي از گزينه هاي محبوب در حال حاضر است. اين سيستم هاي بالستيك همراه با كفش هاي پايه، آداپتورهاي شيشه اي يا گيره هاي شيشه اي كف، در بالا يا در مقابل فاسياي كف بالكن نصب شده اند.  هم چنين مي توانيد يك فولاد ضد زنگ گرد يا يك نرده دستي چوبي به آن اضافه كنيد. شما اين ها را با براكت هاي دستي كه بين 2 صفحه ي شيشه اي يا از طريق شيشه قرار دارد سوار مي كنيد. نرده بالكن شيشه اي به عنوان حصار بالكن فوايد بسياري دارد. داراي ساخت و ساز بسيار قوي و شفاف است، كه نماي زيبايي را حفظ مي كند.اگر حريم شخصي بيش تري مي خواهيد، از شيشه هاي رنگي، طرح دار يا مات استفاده كنيد.

اگر تصميم گرفته ايد از نرده بالكن استفاده كنيد ، مي توانيد به اطلاعات كافي در اين زمينه دست پيدا كنيد. به سادگي مي توانيد نرده هاي با كيفيت از جنس استنلس استيل يا آلومينيوم را ما خريداري نماييد. شما هم چنين مي توانيد نوع ديگري از انعطاف پذيري مانند ميله، كابل يا شبكه استيل ضدزنگ را انتخاب كنيد. اين امر يك نگاه صنعتي مدرن ايجاد مي كند و نتيجه آن بسيار قوي و ايمن است.

 

 

C:UsersentezarDesktop2-ojzm60iy32n8urjzn84ayg5q91qopkby890zlfi5ps.jpg

نرده بالكن

 

آشنايي با درب پاركينگ:

بعد از اين كه به معرفي نرده بالكن، پرداختيم مي خواهيم با درب پاركينگ آشنا شويم. از ويژگي هاي يك درب پاركينگ خوب به شرح زير است:

  • داراي خطوط و مواد مدرن و واضحي كه با بسياري از سبك هاي معماري هماهنگ باشد

  • داراي انواع رنگ هاي مطابق كلاسيك يا سفارشي RAL كه به جذابيت بصري ساختار ها و ساختمان هاي منفرد كمك كند

  • متناسب با انواع برنامه هاي نصب از جمله زير زمين، سطح خيابان و حتي سازه هاي ايستاده رايگان باشد.

  • عملكرد قابل اطمينان، روان ، كارآمد و با حجم بالا از ترافيك مداوم را تضمين كند

  • سرعت بالا ريسك خنجر زدن و پيگيري و يا ورود ترافيك غيرمجاز به داخل مركز را كاهش دهد

  • ساخته شده با مواد بادوام براي مقاومت در برابر محيط هاي متغير و سخت آب و هوايي از برف و نمك تا وزش باد طوفان باشد.

 

 

C:UsersentezarDesktopIMG_20171115_140946.jpg

درب پاركينگ

 

معرفي انواع درب پاركينگ:

بايد بدانيد كه درب پاركينگ نيز همانند نرده بالكن  جهت حفظ امنيت و حريم خصوصي ساخته است. اما گستردگي درب پاركينگ از نرده بالكن  بيش تر است. درب هاي پاركينگ در چهار نوع اساسي قرار دارند كه به شرح زير مي باشند:

دربي كه از بيرون بپيچند

دربي كه به هم بپيوندند

دربي كه بالا بروند

دربي كه به سمت پايين كشيده شود.

در صورت لزوم نگه داشتن سقف يا در صورت تمايل به ظاهر متمايز آن ها، درب هاي چرخ دار واگن هاي چرخان يا درب هاي انبار كشويي انتخاب مناسبي هستند. در غير اين صورت، محبوب ترين گزينه تا كنون درب رولينگ مقطعي به عنوان درب پاركينگ است.

 

C:UsersentezarDesktoppa81-ojzm5yn9peko7jmpy7b1tgmt29zya64hjzq0mvky28.jpg

نرده بالكن

 

نكات مهم در رابطه با خريد نرده بالكن و درب پاركينگ:

مهم است سيستمي را كه انتخاب مي كنيد متناسب با سبك خانه ي شما باشد. به عنوان مثال اگر در يك خانه ي ييلاقي زندگي مي كنيد، ممكن است چيزي را بخواهيد كه بسيار متفاوت با انتظار شما در آپارتمان ها باشد. سيستم هاي نرده بالكن و درب پاركينگ  مدرن توليد شده توسط توليد كنندگان،  تقليد شده از روي سبك هايي هستند كه مربوط به درب هاي نوسان قديمي مي باشند و با لولا تسمه اي در طرفين و يك جفت دستگيره كه يك شيار عميق در مركز قرار دارند تكميل مي شود. بيش تر سبك ها، چه سنتي و چه معاصر، پانل هاي برجسته، تر و تميز و جزئيات ديگر را با خود به همراه دارند.

 سيستم هاي ساخته شده با قالب واقعي محكم تر از آن هايي كه داراي جزئيات تزئيني هستند، مي باشند، كه صرفاً چسبيده يا ميخ دار هستند. بسياري از سبك ها براي درب پاركينگ داراي صفحات شيشه اي در رديف بالا هستند كه به نظر مي رسد براي طراحي خيابان جذاب باشد و نور روز را به داخل بياورد. هم چنين براي داشتن ظاهري مدرن تر، مي توانيد در كليه ي پنل ها، درب هاي رول با شيشه ضد آب يا پلاستيك مات را پيدا كنيد.

 

C:UsersentezarDesktopدرب-پاركينگ-درب-لاكچري.jpg

درب پاركينگ

 

مواد اوليه هاي مورد استفاده براي نرده بالكن و درب پاركينگ:

چوب:  چوب جذابيت و اصالت دارد كه ساير مواد صرفاً از آن تقليد مي كنند. سيستم هاي چوبي را مي توان در اندازه ي موردنياز به صورت محلي درست كرد كه حتي در مقابل ضربات بسكتبال به خوبي ايستاده باشد. نكته ي منفي اين است كه آن ها نياز به اصلاح مجدد يا پالايش مجدد دارند، به خصوص اگر در آب و هواي مرطوب زندگي مي كنيد. سيستم هاي چوبي بسته به اين كه آيا آن ها از يك قاب چوبي سبك و پر از عايق يا از يك تخته ي سه لايي يا پوست تخته سنگي تشكيل شده باشند، داراي قيمت هاي متفاوت و مقاومت هاي متفاوتي هستند.

فولاد: اگر شما وقت نگه داري زيادي نداريد، فلز انتخاب بهتري از چوب است. فولاد نسبتاً ارزان و در عين حال سخت است. فولاد برهنه زنگ مي زند، بنابراين اگر به صورت برهنه از آن در نرده بالكن و درب پاركينگ استفاده شود، در معرض هوا اكسيده شده و به رنگ قرمز متمايل مي شود. راه حل جلوگيري از اين اتفاق، استفاده از رنگ ها و پوشش هاي ضد زنگ است.

فايبرگلاس: سيستم هايي با روكش فايبرگلاس در برابر اكسيده شدن مقاومت مي كنند و زنگ نمي زنند. با اين وجود فايبرگلاس مجدداً از بين مي رود زيرا رنگ با گذشت زمان محو مي شود. سيستم هاي فلزي با كيفيت بالا ممكن است داراي ضمانت هاي طولاني در سخت افزار، ورقه بين فولاد و هر عايق و رنگ كارخانه اي باشند. ممكن است قيمت نرده بالكن فلزي و هم چنين قيمت درب هاي پاركينگ فلزي گران باشد.

آلومينيوم: سيستم هاي ارزان قيمت آلومينيومي با نسخه هاي محكم با قاب هاي اكسترود شده سنگين و پانل هاي روكش شده با مقاومت جايگزين شده اند. ناهموار و مقاوم در برابر زنگ زدگي، مي باشد و يك انتخاب عالي است. سيستم هاي آلومينيومي با هزينه ي كم تري داراي قاب و مواد ديگر مانند پلي اتيلن با چگالي بالا هستند. آلومينيوم به دليل وزن كم در صورت داشتن درب دو جداره فوق العاده گزينه مناسبي است.

 

C:UsersentezarDesktopIMG_20171115_140946.jpg

درب پاركينگ

 

درب باغ:

بهتر است كه به غير از نرده بالكن و درب پاركينگ به ساير سيستم هاي حفاظتي بپردازيم. درب باغ، مي تواند بسيار مفيد باشد. از مهم ترين مزيت هاي استفاده از درب باغ به شرح زير است:

حفاظت از باغ در برابر افراد مزاحم

حفظ حريم خصوصي

پيشگيري از ورود حيوانات به باغ

زيبايي شناختي و دادن جلوه اي زيبا به باغ

و غيره.

درب باغ مي تواند از جنس هاي مختلفي ساخته شود. معمولا رايج ترين جنس براي درب باغ، فلز رنگ شده و پوشيده شده است. زيرا هم مي تواند مقاوم باشد و هم عمر طولاني داشته باشد.

 

C:UsersentezarDesktop450.jpg

درب باغ

 

حفاظ درب ورودي آپارتمان:

معمولا درب هاي ورودي آپارتمان، درب آهني نيست و از بيش تر از جنس چوب ساخته شده است. به همين جهت از امنيت بالايي برخوردار نيست. ورود به آپارتمان هايي كه در درب ورودي يا به عبارتي در لابي، نگهبان ندارند، بسيار راحت است. لذا اين موضوع مي تواند امنيت خانه هاي آپارتماني را به خطر بيندازد. به همين منظور توليد كنندگان از حفاظ درب ورودي آپارتمان را توليد نموده اند. حفاظ درب ورودي آپارتمان، همانند نرده بالكن، جزء سيستم هاي حفاظتي محسوب مي شود. از اين رو ساختاري شبيه به نرده بالكن دارد اما از نظر ارتفاع بلند تر مي باشد. حال مي خواهيم بدانيم كه حفاظ درب ورودي آپارتمان چگونه نصب مي شود و در كدام قسمت قرار دارد. مسلما همه ي ما اين حفاظ ها را ديده ايم. در واقع نرده هاي بلندي هستند كه از بيرون پشت درب اصلي قرار مي گيرند و به صورت كشويي باز و بسته مي شوند. اين محافظ ها را در زماني كه از منزل خارج مي شوند، مي بندند و آن را با يك قفل محكم بسته نگه مي دارند. معمولا جنس محافظ درب ورودي آپارتمان از فلز است. اين فلز را براي دوام بيش تر با رنگ هاي و مختلف از جمله رنگ هاي ضد زنگ مي پوشانند. ارتفاع اين سيستم برابر با ارتفاع درب ورودي و شايد كمي بيش تر است.

 

C:UsersentezarDesktopSliding-Glass-Doors.jpg

حفاظ درب ورودي آپارتمان

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۲۸:۱۵ توسط:علي موضوع: نظرات (0)

رايحه همانند خرقه آداب پوشيدن داراست

بهترين عطر مردانه
براي خيلي از اشخاص سئوال اتفاق افتاده كه هنگامي مي خواهند به مراسم، ميهماني و يا اين كه مكان خاصي بروند با زدن رايحه گزينه نظرشان، چه گونه عطري با پخش بوي رويايي و ماندگاري بالايي داشته باشيم. درين نوشته‌ي‌علمي مي خواهيم چندين نكاتي در زمينه‌ي همين زمينه راهنمائي كنيم.

معمولاً صبح‌ها كه از خواب بيدار ميشويد، احتمالاً دست و رخ خويش را مي‌شوئيد، ناشتايي‌اي ميل مي كنيد و مهيا خارج رفتن مي شويد. گذشته از خارج رفتن به سراغ رايحه خويش رفته و از آن يك سري پاف (اسپري) مي‌زنيد. هنگامي به دفتر خويش ميرسيد، انتظار داريد در آن روز همگي نگاه‌هاي همياران و عزيزان به سمت شما برگردد و همگي نام عطرتان را بپرسند! ولي متوجه ميشويد كه خبري وجود ندارد! با خويش مي گوييد شايد اين بو خوب وجود ندارد و فردا يك رايحه ديگر را به كار گيري ميكنيد ولي گشوده سود به عبارتي مثل روز گذشته ميباشد و شايد با خويش بگوييد كه چرا رايحه ديگر افراد اينقدر مي‌پيچد البته بو ما‌را كسي احساس نمي‌نمايد.

۱ـ رايحه همانند خرقه آداب پوشيدن داراست. صحيح خوانديد “پوشيدن” انگليس لهجه‌ها از اين لفظ براي عطرهايشان به كارگيري مي كنند (wearing a perfume) شما بايستي رايحه مطلوب خويش را پيدا فرماييد. دسته پوست تن شما، سپيد يا اين كه سبزه بودن پوست، كم آب يا اين كه چرب بودن آن، حالت آب و هواي محل معاش شما و فصول سال در اينكه آن بو چه عكس‌العملي نشان دهد تأثير بي واسطه داراست.

مي بايست متوجه گرديد كه كدام غلظت روي پوست شما بهتر پاسخ ميدهد. پرفيوم، ادوپرفيوم، ادوتويلت و … صراحت دارد كه پرفيوم غلظت بيشتري داراست ولي اين به اين مفهوم وجود ندارد كه از ساير غلظت‌ها بهتر ميباشد. در اصلً پرفيوم‌ها مطلوب پوست‌هاي سپيد و كم آب ميباشد و بهتر ميباشد براي دوري از آزار ديگرافراد زياد پاف نزنيد. بهتر ميباشد كه حداكثر ۳ پاف زده شود. تويلت‌ها نيز مطلوب پوست‌هاي سبزه و چرب مي باشد. با تويلت‌ها خويش را غرق نكنيد حداكثر ۶ پاف كافيست تا پخش نيكي پيدا نمايد.


۲ـ عملكرد نمائيد پيشين از بو زدن تن شما منزه، كم آب و عاري از هرگونه كثيفي و عرق باشد. با اين فعاليت بو رايحه پايين تأثير كارداران بيروني قرار نمي‌گيريد و بو خويش را بهتر نشان ميدهد. همينطور بعداز گرمابه عملكرد نماييد بدنتان را لوسيون بزنيد تا زيبا جذب پوست شما شود و بعد از آن بو را بر روي آن بزنيد. چنانچه لوسيون هم بو بو شما باشد كه فوق العاده ميباشد.


۳ـ رايحه را با مسافت ۲۰ سانتي‌متري به نقاط نبض‌دار تن خويش اسپري فرماييد و نگران اين نباشيد كه عطرتان هدر مي‌رود. رايحه نبايد تن شما‌را تر نمايد بلكه مي بايست قطرات ريز آن روي پوست شما بنشينند.

 

 


برچسب: بهترين عطر مردانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۲۶:۵۰ توسط:علي موضوع: نظرات (0)

مدل بندي بويي چوبي(Woody):

بهترين عطر مردانه

مدل بندي بويي چوبي(Woody):
مجموعه يا اين كه خانواده بويايي بو Woody يا اين كه تيم بويايي چوبي. اين روز ها سپرده گذاري هاي اكثر زمان ها شركت هاي عطرسازي براي ايجاد رايحه مردانه ، به معيار متعددي روي مجموعه عطر هاي چوبي متمركز شده‌است. عطرهايي كه در ايجاد آن‌ها و به ويژه در نت مياني از اسانس اشكال چوبها مصرف شده و بويي از چوب درختان مي‌دهند و ادله اين عمل جاذبه بخش اعظمي بود كه‌اين تيم بويايي براي خانم ها داشت !

عطرهايي كه در‌اين جور قرار ميگيرند به هنگام استشمام بوي چوبهاي معطر از اونها متصاعد مي‌شود . اسانس چوبهاي بخش اعظمي ميباشند كه در صنعت عطرسازي به فعاليت مي‌روند مثل اسانس چوب اسرارآميز دمپايي ، چوب كم آب و تند سرو و وتيور و . . .عطرهاي اين مجموعه اكثر اوقات ، گرم ، تند و بسيار مردانه ميباشند و همان گونه كه گفته شد براي خانم ها جالب ميباشد.

اين مجموعه بويايي با مواد ديگري ادغام ميگردد كه بر پايه ي اين تركيبات به پايين تيم هاي ذيل تقسيم مي گردند:

• چوبي – آب (Woody – Aquatic): عطر اين عطرها به هنگام استشمام ، ملايم ، خنك ،شيرين ، اسپورت ميباشد و بويي از رايحه آب را با خويش داراست . بسيار مطلوب سن برنا و نوجوان ميباشد و همينطور به كار گيري براي روزهاي بسيار گرم فصل تابستان. شايسته ترين عطري كه مي اقتدار درين مجموعه نمونه زد رايحه Versace Eau Fraiche ميباشد.
• چوبي – آروماتيك ( Woody – Aromatic ): در عطر اين عطرها اسانس چوب با گياهان و علف ها ادغام ميگردد كه به طور كلي بويي از چوب ، مقوا يا اين كه صابون خانگي از آن ها استشمام مي‌شود . برخي از عطرهاي اين مجموعه خنك مي‌باشند . بو Laغير مجاز مي باشدte Essential مثال خير و خوبي از اين مجموعه ميباشد .
• چوبي – چايپر (Woody – Chypre): بو اي بسيار كلاسيك ، كم آب ، سيگار مانند ، دودي ، تند با دوام و سنگين دارا هستند . شايسته ترين مثال اين تيم رايحه Aramis ميباشد.
• چوبي – گل و مشك (Woody – Floral – Musk): عطر اين عطرها شيريني و تلخي چوب مانند را هم زمان دارااست و اكثر وقت ها خنك مي‌باشند و بويي يگانه دارا هستند . مثال بو اين مجموعه بويايي Davidoff Good Life مي باشد.
• چوبي – تند (Woody – Spicy): بو تند و اسپايسي درين تيم تماماً مشاهده مي شود و اولي عطر اي كه به مشام ميخورد بوي چاشني هاست كه بو موفق در‌اين مجموعه ميباشد. بويي تند ، گرم ، پودري و كم آب و چاشني اي موقعيت برنده اين تيم عطرهاست . نمونه براي اين مجموعه بو Gucci pour Homme ميباشد.

گونه بندي بويي گُلدار يا اين كه گُلي(Floral):
همان طور كه از اسم اين تيم مشخص و معلوم ميباشد؛ نت گلهاي متعدد شالوده و شالوده تشكيل دهنده عطرهاي اين تيم ميباشند. بو گل‌ها به خيال احساس ملايم و طبيعي خويش، طرف داران متعددي دربين خانم‌ها دارا‌هستند و نسبتاً كليه عطرهاي اين تيم زنانه و يا اين كه مردانه/زنانه مي‌باشند.گل بنفشه، گل زنبق و گل رز در عطرهاي مردانه كاربرد متعددي دارا هستند، اما نت بقيه گل‌ها در عطرهاي زنانه به كارگيري مي گردند و كم كم در عطرهاي مردانه چشم مي گردند.
عطرهاي اين مجموعه بويايي با ادغام نت‌هاي گوناگون به شش ذيل تيم تقسيم مي گردند:

• گل دار آلدهيد (Floral – Aldehyde): اين تيم داراي اسم و رسم بوسيله Ernest Beaux براي مارك CHANEL در سال ۱۹۲۱ تاسيس شده است. آلدهيد تركيبي آلي ميباشد با فرمول شيميايي -CHO كه اتانال و متانال از معروفترين‌هاي اين جور مي‌باشند. آلدهيدها به خصوص آلدهيدهاي چرب بو خوشايندي دارا هستند و براي توليد بو، مزه دهنده‌هاي غذايي و … به كار گيري ميشوند كه گاهاً به طور طبيعي از گياهان و يا اين كه تصنعي و مصنوعي ساخت مي گردند. اين مجموعه بويايي از ادغام عطر گلها با آلدهيد بدست مي آيد و اكثرا زنانه يا اين كه مردانه/زنانه مي باشند.مجموعه بويايي گلدار
• گل‌دار – آبي رنگ (Floral – Aquatic): عطر Aquatic مشابه به آب پر نمك درياها و گياهان آبزي است كه بعد از ادغام با نت گل‌ها، اين تيم بويايي تشكيل مي‌گردد.عطرهاي اين مجموعه اكثر وقت ها زنانه مي باشند.
• گل‌دار – ميوه‌اي (Floral – Fruity): تيم بويايي گل‌دار ميوه‌اي، يكي‌از معروفترين و پرطرفدارترين مجموعه‌هاي بويايي است كه از ادغام بو ميوه‌هاي شيرين و دلپذير ( از گزاره گلابي، سيب، توت خارجي، انار، انبه) با عطر گل‌ها، عطرهاي باطراوت و درخشاني را توليد مي نمايند. رايحه هاي تيم گل‌دار ميوه‌اي از ميانه ۱۹۹۰ به بازار معرفي شد و اكثر وقت ها زنانه ميباشند.
• گل‌دار – ميوه‌اي – خوراكي(Floral – Fruity – Gourmand): خواسته از گل‌دار ميوه‌اي بي نياز‌گرديده، مخلوط شدن گل‌دار ميوه‌اي با نت وانيل، شكلات، كارامل و … ميباشد؛ كه عطرهاي خيلي خوشمزه‌‌ آن شم خوراكي‌هاي شيرين مثل كيك، شكلات و آب نبات را به شما القاء مي كنند. عطرهاي اين مجموعه اكثر اوقات زنانه مي‌باشند.
• گل‌دار – سبز (Floral – Green): اين تيم از ادغام نت گياهان سبز، چمن مانند و باطراوت با نت گل‌ها به دست ميايد. عطرهاي اين مجموعه باطراوت، ترش و اكثر وقت ها زنانه مي‌باشند.
• گل‌دار – چوبي – مشك‌دار (Floral – Woody – Musk): دو تيم بويايي، “چوبي گل‌دار مشك‌دار” و “گل‌دار چوبي مشك‌دار” موجود هست كه در گل‌دار چوبي مشك‌دار بو‌ي گلها اقتدار بيشتري نسبت به چوبي دارا‌هستند؛ همينطور در دو مجموعه روايت شده عطر‌ي ملايم و شيرين مشك در پايان بيشتر مي گردد و عمق و گرما بيشتري به رايحه ميبخشند.عطرهاي اين تيم اكثر اوقات زنانه مي‌باشند.


برچسب: بهترين عطر مردانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۵۰:۵۰ توسط:علي موضوع: نظرات (0)