مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

علاقه به عطر ها و ادکلن ها میان زنان و مردان

بهترین عطر مردانه
علاقه به عطر ها و ادکلن ها میان زنان و مردان روز آپ دیت رو به ارتقاء است از همین رو شرکتهای ایجاد بو همواره در این تاءمل بوده اند تا بتوانند عطر و ادکلن هایی با عطر های متنوع تولید کنند.

عطر های تلخ ناشی از حضور نمونه های چوب در نت عطر هاست و همچنین ادویه های شرقی و ریشه درختان دارای رایحه ای تلخ هستند . بعضی از نمونه های صنعتی و یا منابع حیوانی نیز عطر ای تلخ دارا‌هستند . موسسه ها چرم سازی نیز در ایجاد بو های تلخ بسیار توانسته اند چیره باشند . بعضا عطر ها نیز وجود دارا هستند که رایحه آنان از مخلوط چوب هایی همچون چوب سرو ، چوب دمپایی سفید و چوب وتیور تشکیل‌شده است که این نوع از عطرها نیز تا کنون پیروز بوده اند .

بو های تلخ اکثر وقت ها گزینه پسند آقایان می باشد و ویژگی های مردانه را در آنها قدرتمند تر می کند و حس اعتماد بنفس را در آنان افزایش میدهد .


1- ادکلن لاگوست ال-12-12


عطری دوستداشتنی و دوست داشتنی از کمپانی لاگوست که در تولید رایحه های مردانه مهارت خاصی دارد و تا کنون توانسته طرفداران زیادی را متعلق به خود کند . لاگوست ال 12-12آبی رایحه ای تلخ اما طبعی سرد دارااست که سبب ساز شده برای مصرف در روزهای گرم سال مناسب تر باشد .

رایحه لاگوست ال 12-12 آبی رنگ از ترکیباتی همچون گریپ فروت ، نعناع هندی ، مریم گلی ، شکوفه پرتقال ، سرخس و وتیور تشکیل‌شده است که همراهی این روایح در کنار یکدیگر بو ای خنک و تلخ را پدید آورده است .


2-ادکلن مرسدس بنز اینتنس مردانه - mercedes benz Intense


عطری گرم و تلخ ، با رایحه ای قدرتمند و نافذ که تمامی ویژگی های مردانه را در شما قوت می بخشد . عطر مرسدس بنز اینتنس مشابه نسخه مرسدس بنز می باشد با این تفاوت که در نت ابتدایی خود رایحه تند و تیز گل بنفشه را جای داده و بر اقتدار جذب خود افزوده می باشد . طراحی شیشه مرسدس بنز اینتنس نیز مانند نسخه قبل خود میباشد ولی رنگی تیره تر داراست . این ادکلن دوست داستنی از برند مرسدس بنز ، میتواند انتخاب خوبی برای روزهای سرد پاییز و زمستان باشد و یا حتی‌د‌ر محافل شبانه میتوانید از آن بهره ببرید .

 


برچسب: بهترین عطر مردانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۱۵:۳۲ توسط:علی موضوع: نظرات (0)