مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

عشق و علاقه به رایحه ها و ادکلن ها بین زنان و مردان

بهترین عطر مردانه
عشق و علاقه به رایحه ها و ادکلن ها بین زنان و مردان روز آپ تو دیت رو به ارتقاء میباشد از همین رو شرکت های ایجاد رایحه همواره درین تفکر بوده اند تا بتوانند بو و ادکلن هایی با عطر های متنوع تولید نمایند.

عطر های تلخ ناشی از حضور مثال های چوب در نت بو هاست و همینطور چاشنی های شرقی و ریشه درختان دارنده بو ای تلخ می‌باشند . بعضی از مثال های صنعتی و یا این که منابع حیوانی نیز عطر ای تلخ دارا‌هستند . موسسات چرم سازی نیز در ساخت بو های تلخ بسیار توانسته اند غالب باشند . بعضی بو ها نیز وجود دارا‌هستند که عطر آن‌ها از مخلوط چوب هایی همچون چوب سرو ، چوب کفش تابستانی سپید و چوب وتیور ساخته شده میباشد که‌این نوع از عطرها نیز تا کنون پیروز بوده اند .

بو های تلخ اکثر زمان ها گزینه پسند آقایان میباشد و خصوصیت های مردانه را در آن‌ها قادر خیس می‌نماید و شم اعتماد بنفس را در آن ها ارتقاء می دهد .


1- ادکلن لاگوست ال-12-12


عطری دوست داستنی و دوست داشتنی از شرکت لاگوست که در ایجاد بو های مردانه مهارت خاصی دارااست و تا کنون توانسته علاقه مندان متعددی را وابسته به خویش نماید . لاگوست ال 12-12آبی بو ای تلخ البته طبعی سرد دارااست که سبب ساز گردیده برای مصرف در روزهای گرم سال مطلوب خیس باشد .

بو لاگوست ال 12-12 آبی رنگ از ترکیباتی همچون گریپ فروت ، نعناع هندی ، مریم گلی ، شکوفه پرتقال ، سرخس و وتیور ساخته شده میباشد که ملازمت و همراهی این روایح در کنار یکدیگر عطر ای خنک و تلخ را پدید آورده میباشد .


2-ادکلن مرسدس بنز اینتنس مردانه - mercedes benz Intense


عطری گرم و تلخ ، با عطر ای کارکشته و نافذ که کلیه خصوصیت های مردانه را در شما قوت می بخشد . بو مرسدس بنز اینتنس شبیه ورژن مرسدس بنز میباشد با این تفاوت که در نت ابتدایی خویش عطر تند و تیز گل بنفشه را جای داده و بر اقتدار جذب خویش افزوده میباشد . پباده سازی شیشه مرسدس بنز اینتنس نیز مانند ورژن گذشته خویش است البته رنگی تیره خیس داراست . این ادکلن دوستداشتنی از مارک مرسدس بنز ، می تواند تعیین خیر برای روزهای سرد فصل پاییز و فصل زمستان باشد و یا این که حتی‌در محافل شبانه می‌توانید از آن فایده ببرید .


3- رایحه اجمل سکریفایس مردانه - Sacrifice II ajmal for men


عطری ملایم و تلخ ، که بوسیله مارک اجمل ایجاد شد و به بازار خط مش یافت . بو اجمل سکریفایس بو ای معتدل داراست و توانسته لحاظ عموم را به خویش جلب نماید چون این بو بیش تر از حد تلخ و گرم و یا این که خیلی خنک وجود ندارد . نت های بو این رایحه از مخلوط عناصری همچون زنجبیل ، پرتقال ، جوز هندی و مشک درست شده میباشد . شما دوستان خوب می‌توانید این بو را در چهارفصل سال استعمال فرمایید و از بو خوب آن لذت ببرید .


4- ادکلن ورساچه ال هوم مردانه - Versace L Homme


شاهکاری از مارک ورساچه با بو ای گرم و تلخ و مطلوب برای آقایان برنا میباشد . ورساچه یک مارک ایتالیایی میباشد و این میهن به تولید شایسته ترین بو و ادکلن در دنیا دارای اسم و رسم میباشد . بو تلخ ورساچه ال هوم برای به کار گیری در محافل قانونی آیتم قابل قبولی قادر است باشد . همینطور با دقت حتما گرمی که داراست برای به کارگیری روزمره در پاییز و فصل‌زمستان نیز سفارش میشود .

ترکیبی از برگ پرتقال ، لیمو ترش و ترنج بو ابتدایی این رایحه را تشکیل می‌دهد در پی با حضور دارچین ، نعناع هندی ، چوب کفش تابستانی و میخک بو ای تلخ هم پا با حسی گرم شم می گردد و در غایت با حضور چرم ، مشک و خزه بلوط عطر ورساچه ال هوم به انتها می‌رسد .


5- ادکلن لاگوست ال-12-12 بلنچ مردانه - Laغیر مجاز می باشدte L-12-12 Blanc


نهایی رایحه مردانه تلخ و خوشبو که قصد معرفی آن را داریم ، لاگوست ال-12-12 بلنچ اسم دارااست . این بو بو ای خنک و تلخ داراست و در هنگام اسپری این رایحه احساس طراوت و تازگی را به خیر به مصرف کننده القا می‌نماید و برای به کارگیری در فصل‌تابستان بسیار عالی است . ترکیبات این بو در صدر با بو ای از هل در ادغام با رزماری و گریپ فروت آغاز می شود . به دنبال عطر گل مریم به ملازمت چرم ، جیر ، خس خس و سدر این عطر را کامل شدن می‌نماید و کلاً بو ای خنک و تلخ را برجای می‌گذارد .


برچسب: بهترین عطر مردانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۱۲:۲۰ توسط:علی موضوع: نظرات (0)