مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

ادکلن مردانه تلخ و خنک

ادکلن مردانه تلخ و خنک

بهترین عطر مردانه

این ادکلن مردانه تلخ و خنک جنس کمپانی سن لورن بوده و به منجر عطر‌ و بطری بسیار مختص‌اش منحصر به فرد آقایانی ست که فقطً از ادکلن‌های مختص استعمال میکنند. بو‌ی تلخ و خنک این ادکلن ناشی از نت‌های ریحان، برگ بنفشه، ترنج، جز، فلفل صورتی، خس‌خس و نعناع هندی میباشد. همچون بقیه ادکلن‌های این فهرست قابلیت و امکان تنظیم‌ی این ادکلن از روش دکان اینترنتی ایرانوس فراهم می باشد:

 

 

 

ادو تویلت ایو سن لورن L'Homme Libre

بها برای شما: ۰ تومان

مشاهده مال و خرید

خرید این بو

۵- ادکلن تلخ و خنک مردانه تروساردی محصول Jeans EDT

اذن دهید از فرانسه و ایالات متحده فارغ شویم و به محصولی از مرزوبوم ایتالیا برسیم. ادو تویلت Jeans  مال کمپانی تروساردی از مرزو بوم ایتالیا میباشد. این ادکلن نیز به مانند گزینه قبل قیمتی نسبتاً بالا داراست ولی به باعث بو‌ی خوش، ماندگاری طولانی و باکس و بطری نیکی که داراست می‌قدرت اظهار‌کرد که بها‌اش مقرون به صرفه میباشد.

 

 

 

ادکلن مردانه تلخ و خنک

Jeans EDT  به نسبت ۴ ادکلن بالا کلاسیک‌خیس میباشد، به این دلیل‌که در سال ۱۹۹۴ ایجاد شده است البته هنوز هم که هنوز میباشد از آن تحت عنوان یکی‌از شایسته ترین ادکلن‌های منحصر فصل بهار و فصل‌تابستان خاطر میشود. در نت‌های این ادو تویلت ایتالیایی از انگور خارجی سیاه، برگ انجیر، رزماری، خس‌خس، مشک و سدر مستعمل میباشد. چنانچه پیرو یک ادکلن مختص میباشید و میخواهید عطر‌ای مختص داشته باشید ادو تویلت Jeans می تواند انتخابی عالی باشد.

 

 

 

ادو تویلت تروساردی Jeans حجم ۵۰ میلی لیتر

بها برای شما: ۰ تومان

مشاهده کالا و خرید

خرید این رایحه

 کلام پایان

از هر کدام از ۵ ادکلن مردانه تلخ و خنک بالا می توانید برای بهار و فصل تابستان به کار گیری نمائید تا به واسطه‌ی خنکای آنها گرمای این دو فصل برای اندکی هم که گردیده نادر شود و به سبب ساز تلخی بو‌‌یشان ابهت و وقارتان به مثابه‌ی یک آقا افزون‌خیس گردد. در حالتی که شما نیز تجربه‌ی استعمال از یک ادکلن مردانه تلخ و خنک را دارید و از آن راضی می‌باشید میتوانید آن را به ما و مخاطبان این نوشتار معرفی نمایید. با این فعالیت مطمئن باشید که خوشحالمان خواهید کرد.

 


برچسب: بهترین عطر مردانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۰۹:۵۰ توسط:علی موضوع: نظرات (0)