مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

راهنمای خرید عـطـر مطلوب برای آقایان براساس تیپ شخصیتی

راهنمای خرید عـطـر مطلوب برای آقایان براساس تیپ شخصیتی

بهترین عطر مردانه

بگذارید خیال و خاطر‌تان را شل کنیم، شـمـا خودتان بــهترین کسی می‌باشید که میتوانید تشخیص بدهید بـا دقت بــه تیپ شخصیتی، شرایط شغلی، حالت آب‌و‌هوایی محل معاش و دسته پـوسـت‌تان کدام بو برای‌تان مطلوب اســت و کدام بو بــه دردتان نمیخورد. اذن ندهید کسی بــه‌ جز کسانی که برای‌تان مهم می‌باشند مثل همسر یا این که نزدیک‌ترین دوست، برای گزینش عـطـر نظرش را بــه شـمـا اجبار نماید، تجربــه نشان می دهد عـطـر و ادکلن‌هـایی که برای دوست و بستگان بــه‌تیتر کادو میخریم معمولا بلا‌اســتفاده بـاقی می مانند.

 

 

 

 


بــهترین راهنما برای تعیین عـطـر مطلوب بوی تن و مدل پـوسـت‌تان اســت. بــه عقیده‌ی کارشناسان اولی موردی که در هنگام تعیین عـطـر مردانه بـاید بــه آن دقت کنیـد شخصیت‌تان اســت. در صورتی‌که شخصی دور از شوخی و تودار میباشید بــهتر اســت سراغ عـطـرهـای گلی-میوه‌ای و وانیلی نروید. بــهترین گزینش برای شـمـا عـطـری بر مبنا مشک و عنبر اســت. مردان اهل ورزش و جنب‌وجوش بـاید سراغ عـطـرهـای «سبز» بروند. خواسته از عـطـرهـای سبز عـطـرهـایی اســت که در مخلوط آنهـا از عصاره‌ی گیاهـان سبز مثل چمن و خیار و مرکبـاتی مثل لیمو و پرتقال ماندارین اســتفاده گردیده اســت.

 

 

 

 


مردان جالب و شیفته‌پیشه بــهتر اســت سراغ عـطـرهـای گلی-میوه‌ای بروند. در صورتی مدیر یک کمپانی یا این که مؤسسه‌ی پهناور میباشید و دل‌تان می خواهد مدام شخصی سرسخت و دورازشوخی در عمل جلوه کنیـد بــهتر اســت عـطـرهـایی بـا بوی چرم را که معمولا بو‌ی عسل و توتون هم در خویش دارا هستند تعیین کنیـد. چنانچه در شهری مرطوب و گرم معاش می‌کنیـد سراغ عـطـرهـای سنگین نروید برای این آب‌وهوا بــهترین تعیین عـطـرهـای سبک و خنک می باشند.

 


مردان اهل شب‌نشینی و ضیافت بــهتر اســت عـطـرهـای لایه‌لایه که بــه مرور نت‌هـایشان را بــه اکران میگذارند گزینش نمایند.در صورتی کارمند می‌باشید و بـا همیاران‌تان در یک اتاق فعالیت می‌کنیـد بــه هیچ‌وجه عـطـرهـای سنگین بـا بوی مشک و عود را گزینش نکنیـد، بــهترین مورد برای کارمندهـا «ادوتویلت‌هـا» میباشند. عـطـر مطلوب فصل زمستان هم عـطـرهـای گرم و شیرین بـا بو‌هـای وانیل، عنبر و هل اســت. برای روزهـای بــهـاری عـطـرهـایی بـا عطر‌ی چوب و چرم، فلفل صورتی و گل و میوه گزینش‌هـای خیر و خوبی می باشند.

 


برچسب: بهترین عطر مردانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۲۵:۱۱ توسط:علی موضوع: نظرات (0)