مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

بو، ادکلن، اسپری و اشکال تولیدات خوشبو کننده

بهترین عطر مردانه
بو، ادکلن، اسپری و اشکال تولیدات خوشبو کننده، در سبد خرید هر اهل ایران خوش سلیقه موجود است، البته با دقت به ارزش زیاد هر بطری اصل آن، راه و روش کارهایی برای به کار گیری ی اضافه و با صرفه ی این فرآورده موجود هست که میتوانید از آن به کارگیری نمائید.

1- هنگام آزمون کردن بو برای خرید، آن را روی پوست یا این که خرقه خویش زده و قریه دقیقه حوصله نمائید بعد از آن آن را استشمام نمائید تا بوی حقیقی و واقعی و بو اصلی رایحه را احساس فرمایید.

2- شیشه بو را در محل گرم و همینطور تحت فروغ و روشنایی آفتاب قرار ندهید. زیرا تابش آفتاب و گرم شدن سبب ساز تغییر و تحول بو میشود. بهتر میباشد آن را در باکس و در محلی خنک و بدون‌نور حفظ نمایید.

سفارش امروز

 

توصیه ایمالز: شربت کیندر مولتی ویتامین یورو ویتال 200 میلی‎لیتر صرفا ۵۸,۰۰۰ تومان

3- شایسته ترین عطرها هم تمام روز را دوام نمی‌آورند و می بایست هر سه عدد چهار ساعت یکبار تجدید شوند.

4- بهتر میباشد عطری که در روز به کار گیری می کنید با عطری که در شب به کارگیری می کنید متعدد باشد.

5- پوست چرب بازه زمانی بیشتری رایحه را نگه میدارد، پیشین از اسپری کردن رایحه روی بخش های نبض دارتان وازلین بمالید.

6- در‌صورتی‌که می‌خواهید ماندگاری عطرتان اضافه شود. آن‌ها‌را در گرمابه یا این که سرویس بهداشتی یا این که جای گرم محافظت نکنید. گرما، رطوبت و فروغ موجب شکسته شدن مولکول های رایحه و نادر شدن کیفیت و ماندگاری آن می گردد. در ازای آن‌ها‌را در جای خنک و کم آب مثل میز پیرایش خویش مراقبت فرمایید.

7- پس از اسپری کردن بو روی مچتان آن را خیس نکنید. در صورتی‌که مچ ها را بهم بمالید موجب از فی مابین رفتن سریع خیس بو و تبخیر آن می‌شود.

به رایحه خویش اعتماد داشته باشید. با شیشه رایحه یا این که ادکلن را خالی نکنید. فقط یک کدام از دو پاف از بو کافی ست. به مقدار مقداری از آن مصرف نمائید. ولی به خاطر داشته باشید که بعد از به کارگیری، قرار به چنگ آوردن در معرض آفتاب، سبب به کاهش بو می گردد.

8- بخش های نبض دار و گرم بدنتان را آیتم انگیزه اسپری قرار دهید. بخش های مهم مشتمل بر مچ دست، روی گردن،‌ آرنج، پشت زانو و روی قوزک پاست.

9- روی سطح بوفه دراور خرقه هایتان را با دستمال کاغذی لبریز کرده و آن‌گاه روی آن را معطر نمائید. اینگونه جامه های شما مدام خوشبو خواهند بود و یا این که یک صابون خانگی خوشبو را در دستمال کاغذی پیچیده و به همدم خرقه ها داخل کمد دیواری جامه هایتان قرار دهید تا مدام خوشبو باشند.

10- پیشین از بو زدن، گرمابه فرمائید. پوست در صورتیکه مرطوب باشد بو بیشتری جذب مینماید. پس در حالتی‌که شب گرمابه میکنید بدانید که در صورتی‌که بو بزنید به اندازه صبح ماندگاری نخواهد داشت. زیرا صبح، پوست تان کم آب میگردد.

11- به بو خویش اعتماد داشته باشید. با شیشه بو یا این که ادکلن را خالی نکنید. صرفا یک کدام از دو پاف از رایحه کافی ست. به مقدار مقداری از آن مصرف نمایید. ولی به خاطر داشته باشید که بعد از به کارگیری، قرار تصاحب کردن در معرض آفتاب، سبب به کاهش عطر میگردد.

12- عطرهای روغنی را به پشت آویز گوشتان بزنید. ذره‌ای از بو را به پشت هر گوشتان بمالید و اذن دهید تا کم آب شود.

شایان توجه آقایان

۱3- عطرتان را یک یا این که دو توشه بر روی استخوان ترقوه ی خویش پایین گردنتان اسپری نمائید. شیشه ی عطرتان را از ۱۸ سانتی‌متر دورتر نکنید.

14- بو را به ران خویش اسپری نمایید. یک اسپری سریع به جلوی هر ران کافی میباشد. بو ی آن در زمان روز ارتقا پیدا می کند.

15- عطرتان را به مچ دست خویش اسپری فرمایید. شیشه ی آن را به مسافت ی ۱۰ سانتی متر از مچ هر دستتان نگاه داشته و یک توشه اسپری فرمائید.

خیلی ها صرفا از یک مدل رایحه به کار گیری می نمایند، این اشخاص می بایست بدانند با سپری شد دوره، تن آن ها به بوی رایحه عادت کرده و دیگر آن جذابیت و شفافیت رایحه خالص را ندارد، سفارش میشود از رایحه های متفاوت و بو های خنک و گرم به تناوب استعمال نمایند تا هم بدنشان به یک گونه بو خو نگیرد و هم جذابیت عطرهای متفاوت را تجربه نمایند. ولی عطرهای سنتی را هم می اقتدار در برنامه گذاشت، تنوع جالبیست.


برچسب: بهترین عطر مردانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۴۴:۰۱ توسط:علی موضوع: نظرات (0)