مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

مناسبت‌ترین عطرها برای اشخاص در فصل‌های گرم سال

بهترین عطر مردانه
مناسبت‌ترین عطرها برای اشخاص در فصل‌های گرم سال عطرهایی با بو و طبع خنک و برای فصول سرد سال عطرهایی با عطر‌های تند و طبع گرم میباشد
دوات آنلاین-یک فعال حوزه رایحه و ادکلن میگوید هرچند عطرهایی با طبع خنک برای بهار و فصل‌تابستان مطلوب میباشد ولی طولانی تر زنان اهل ایران به عطرهایی با طبع شیرین عشق و علاقه‌ دارا‌هستند. زنانی که عطرهایی با طبع خنک می‌پسندند معمولا شخصیتی مشابه به شخصیت مردان دارا هستند.

مجید نگهدار در اعلام‌کرد‌وگو با دوات آنلاین به اشخاصی که می خواهند برای فصل بهار و فصل تابستان بو و ادکلن بخرند، سفارش‌هایی نموده است که میخوانید:

ذوق زنان اهل ایران به سمت عطرهایی با طبع گرم و عطر‌ای شیرین میباشد و آن ها در تمام فصول سال از این دسته رایحه به کار گیری می نمایند. ولی اصول به کار گیری از بو و ادکلن این میباشد که در بهار و فصل‌تابستان از عطرهایی با طبع خنک استعمال شود. عطر این عطرها در اصل از مرکبات میباشد و بوی لیمو، پرتقال و بقیه مرکبات را دارا هستند و به آنان عطرهای سیتروسی گفته می‌گردد.

اردمی

عطرهای خنک در کاسه‌هایی با رنگ پر‌نور و سرد اکران داده میشوند. عطرهایی مثل لایت بلو یا این که اکلت از گزاره عطرهای زنانه با طبع خنک میباشند که نسبت به بقیه عطرهای خنک در کشور ایران فروش متعددی دارا‌هستند.

عطرهایی با پیاله‌های تیره عطر‌ای شیرین و طبع گرم دارا‌هستند. خانم‌هایی که عطرهایی با طبع خنک و بو تلخ گزینش مینمایند معمولا به‌سمت عطرهای مردانه میروند و شخصیتی متمایل به شخصیت مردان دارا هستند.

به صورت کلی در صورتی بخواهیم بگوییم چه عطری برای چه افرادی مطلوب میباشد می بایست بر طبق شخصیت و وضعیت اجتماعی هر فرد پیشنهادهایی بدهیم.

برای آقایان سفارش ما عطرهایی با طبع خنک میباشد اما عطرهای آقایان عطر‌ای تلخ داراست. معمولا عطرهای مردانه بو‌ای شیرین ندارند. به‌همین ادله میباشد که طولانی تر ظروفی که برای عطرهای مردانه به کار گیری می‌گردد، تیره رنگ میباشد.

یک کدام از مهم ترین دست اندرکاران تعیین رایحه سن اشخاص میباشد. پیشنهاد ما به اشخاص سالمند مدام این بوده که بر پایه ی فصل سال و دسته اجتماعی که در آن کمپانی دارا‌هستند، بو را تعیین نمایند ولی در اصل سالمندان و میانسالان عطرهایی با بو‌ای گرم و شیرین تعیین می‌نمایند و این فرمان به جنسیت آن ها هم ربطی ندارد و بیش تر خاطرات میباشد که در تعیین عطرهای آنان مفید میباشد.

کسانی که با عطر‌ای یگانه خاطره دارا هستند معمولا به عبارتی بو را چه در گرما و چه در سوزوسرما به کار گیری مینمایند. ضمن اینکه از آنجایی که‌این اشخاص در زمان جوانی از عطرهایی با بو‌ای تند و گرم استعمال کرده‌اند براین اساس فکر میکنند درست این میباشد که از چنین عطرهایی به کار گیری نمایند. نکته دیگر اینکه شامه اشخاص در کهنسالی ضعیف می گردد و برای اینکه رایحه را خوب شم نمایند از عطرهایی با بو‌های تند به کارگیری مینمایند.

مجموعاَ مناسبت‌ترین عطرها برای اشخاص در فصل‌های گرم سال عطرهایی با عطر و طبع خنک و برای فصول سرد سال عطرهایی با عطر‌های تند و طبع گرم میباشد و در‌حالتی که برای اشخاصی تشخیص دسته بو از روی احساس بویایی مشقت بار باشد میتوانند این قضیه را از روی پیاله بو و رنگی که برای آن گزینش گردیده ریلکس تشخیص بدهند.

این فعال حوزه رایحه و ادکلن در زمینه ی اینکه عطر‌ای که در بالا به مشام شخص میرسد مدام تند میباشد به این ترتیب برای تشخیص صحیح اشخاص بایستی چه نمایند بیان کرد: لایه ثانویه بسیار مهم میباشد و مدام موقع تعیین بو به بو نخستین اعتنا نکنید و لایه ثانویه را که در واقع بویی میباشد که از شما به مشام سایرافراد میرسد در لحاظ بگیرید.


برچسب: بهترین عطر مردانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۴۸:۰۴ توسط:علی موضوع: نظرات (0)