مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

عطرهای آرتیزانی

بهترین عطر مردانه

عطرهای «نیش» در واقعیت خیر یک کالای تجاری بلکه اثراتی هنری می باشند. بد وجود ندارد بدانید در سال‌های اخیر ایجاد‌کنندگان آنان در کنار بوهای خوش «مشک»، «وانیل» و میوه‌های گوناگون عطرهایی با بوهای تعجب آور‌و‌غریب از بوی «تن نوزاد» تا «بوی صفحه» و حتی بوی «خون» و «عرق» را هم به فهرست عطرهای نیش طولانی تر کرده‌اند. از مشهورترین برندهای تولیدکننده‌ی رایحه نیش مارک دوست داستنی «Guerlain» میباشد. با این همگی برندهای دارای اعتبار و دوست داستنی عطرسازی و منزل‌ی مد لاکچری ازجمله منزل‌ی مد «کریستین دیور» و مارک دارای اسم و رسم «Tom Ford»، طی سال‌های اخیر خط ایجاد عطرهای «نیش» خویش را با دقت به استقبال مشتریان خویش از این عطرها فعال سازی کرده‌اند.

عطرهای آرتیزانی
در دنیای لبریز زرق‌و‌برق بو و ادکلن، عطرهای «آرتیزانی» ورژن‌ی کوچک‌خیس و فرآورده کمپانی‌هایی کوچک می‌باشند که اضافه روی فروش آنلاین و محلی توکل دارا هستند و عطار و مالک مارک معمولا یک نفر با تعداد کارکنانی به‌اندازه‌ی انگشتان دست میباشد. عطرهایی با اسانس مواد طبیعی فرآورده عمده‌ی این عطاری‌ها میباشند و در سود می‌قدرت بیان کرد که ورژن‌ی کوچک‌خیس عطرهای «نیش» میباشند. از فی مابین برندهای دارای اعتبار آرتیزانی می‌قدرت به اسم‌هایی زیرا «DSH»، «Le Labo» و «BYREDO» اشاره نمود.

درباره‌ی بو‌ها یا این که نت‌های بویایی رایحه بیش تر بدانید

اردمی

 


بو یا این که نت نخستین: بو‌ی اول در واقعیت بویی میباشد که فورا پس از اسپری کردن بو یا این که ادکلن به مشام‌تان میرسد. نت نخستین‌ی بو که معمولا تند و جدید میباشد تخت‌گاز تبخیر میگردد و اتفاقا اکثر اشخاص مرتکب نادرست میگردند و رایحه را فورا بعداز استشمام نت اول‌ی آن گزینش میکنند. نت اول‌ی رایحه معمولا بوی میوه‌هایی مثل پرتقال و لیمو و گیاهانی مثل اسطوخدوس و شکوفه‌های پرتقال و لیموست.

عطر یا این که نت میانی یا این که ثانویه: نت میانی رایحه فورا بعداز بو‌ی نخستین به مشام می رسد و حدود ۱۰ دقیقه یا این که طولانی تر به یاد ماندنی میباشد. بو‌ی میانی معمولا بوی گل‌هایی مثل «رز» و «یاسمین»، «علف و برگ درختان»، میوه‌هایی مثل اشکال «توت»، «هلو» و «گلابی» و چاشنی‌های مثل «جوز»، «میخک»، «دارچین» و گونه های «فلفل» میباشد.

عطر یا این که نت آخرین: بو‌ی اصلی و به یادماندنی رایحه نت آخرین آن میباشد که حدود ۳۰ دقیقه ارتفاع میکشد تا به مشام رسد و در واقع به عبارتی بو‌ای میباشد که تا انتها هم با شما میماند. نت سوم معمولا بو چوب‌هایی مثل «چوب درخت سدر»، «خزه»، «دود»، «چرم»، «مشک» و چاشنی‌هایی مثل «وانیل» و «دانه لوبیا تونکا» میباشد.

جور پوست و گزینش بو مطلوب
دقت به مدل پوست نقش مهمی در گزینش درست رایحه و ادکلن دارااست.

پوست چرب و مرطوب: در صورتی پوست تن‌تان چرب و مرطوب میباشد چربیِ روی پوست‌تان میتواند عطر‌ی اصلی رایحه را تغییر تحول بدهد. در واقعیت چربی و رطوبت پوست طی یک سری فعل‌و‌انفعالات شیمیایی با بو مخلوط گردیده و ضمن اینکه دوام بو را اضافه میکند بوی آن را هم تغییر و تحول می دهد. شایسته ترین گزینش برای پوست‌های چرب عطرهای گلی-میوه‌ای و ملایم میباشد.

پوست کم آب: اشخاصی با پوست‌کم آب و معدود‌آب لذت چندانی از عطر‌ی بو و ادکلن‌شان نمی‌مارک چون هم پوست‌شان در اثر الکل مو جود در‌این خوشبوکننده‌ها کم آب‌خیس میگردد و هم دسته پوست‌شان به سیرتکامل‌ای میباشد که بوی بو سریع از میان می‌رود. نقص‌ اینجاست که به کار گیری از بو و ادکلن‌های قدرتمند‌خیس برای پوست‌های کم آب سبب ساز کهیر و حساسیت می شود و گزینش قابل قبولی وجود ندارد.

درپی بخوانید: ۱۹ بو گزینه عشق و علاقه بازیگران هالیوود که شما هم قابلیتِ خرید آن را دارید


برچسب: بهترین عطر مردانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۲۰:۱۰ توسط:علی موضوع: نظرات (0)