مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

شایسته ترین عطرهای

 بهترین عطر مردانه


گشوده هم محصولی ایتالیایی، منزل عطرسازی ولنتینو (Vaentino)، محرمانه عطرهای زنانه Donna را سال ۲۰۱۵ با محصولی به همین اسم معرفی کرد.  Valentino Donna بو‌ای گرم و شیرین داشت که بو پیروز آن گل رز و وانیل بود. بعد از دو سال محصولی نو از این محرمانه با اسم Valentine Donna  روانه بازار شد که فضایی تماما مختلف و یگانه دارااست. Sonia Constant  طراح این بو، به زیبایی چیره به تولید ترکیبی رویایی، از تلخی بادام و شیرینی گلابی درین اثر شده‌است که‌این عمل را به یکی شایسته ترین عطرهای سال ۲۰۱۷ مبدل ساخته میباشد.

 

 

 

 


شماره ۳

Prada La Femme Intense

 

 

 

در سال ۲۰۱۶ یکی‌از شایسته ترین عطرهای زنانه مارک ایتالیایی پرادا یعنی Prada La Femme دقت اکثری را به‌سوی خویش معطوف ایجاد. بعداز 1 سال از معرفی این بو، ورژن‌ی جدیدی با اسم La Femme Intense به وسیله Daniela Andrier پباده سازی شد. این ورژن تا حد متعددی به La Femme شباهت دارااست و به عبارتی‌طور که از اسم آن پیداست، فضایی سنگین‌خیس از ورژن قبلی دارااست. در La Femme Intense شاهد معدود‌خیس شدن فضای چوبی بو و ارتقاء عطر گل‌ها هستیم. ماندگاری و پخش بوی این ورژن هم ارتقاء چشمگیری داشته میباشد. در‌صورتی‌که به عطرهای گرم و تلخ عشق دارید La Femme Intense تجربه‌ای منحصر برای شما خواهد بود.

 

 

 

 


شماره ۲

Bvlgari Goldea The Roman Night

 

 

 

چنانچه بخواهیم از برگزیدگان بو سازان الان اسم ببریم قطعا Alberto Morillas یکی آن ها خواهد بود. پباده سازی که بیش تر از ۲۰۰ رایحه را برای برندهای متعدد در کارنامه خویش تثبیت نموده است و در سال ۲۰۰۳ اجرو پاداش دارای اعتبار Francois Coty را از آن خویش کرد. Goldea The Roman Night جدیدترین اثر این مدرس عطرسازی میباشد که به وسیله مارک بولگاری (Bvlgari) روانه بازار شد. ترکیبی یگانه و دیدنی از توت سیاه، مشک و یاسمین. عطر‌ای سرشار از انرژی و اعتمادبه‌نفس. ماندگاری و پخش بوی این مخلوط جادویی هم مانند دیگر محصول ها مارک بوگاری به طور کامل رضایت‌بخش میباشد و قادر است یک کدام از شایسته ترین گزینش‌های ممکن برای شب‌های سرد فصل‌پاییز و فصل زمستان و مجالس قانونی باشد.

 

 

 

 


شماره ۱

Amouage Blossom Love

 

 

 

قشنگ، لطیف و پرشور. Amouage Blossom Love را می‌اقتدار یکی شایسته ترین عطرهای این مارک گران قیمت و مختص آمواژ (Amouage) نامید. ترکیبی بسیار لطیف و هنرمندانه از نت‌های گلی و میوه‌ای در کنار وانیل و بادام. Amouage با معرفی Blossom Love توشه دیگر برنده شد خویش را به‌تیتر یکی شایسته ترین‌های این حوزه به ثابت برساند. عطری که می‌قدرت آن را برای اکثر اوقات فصول سال استفاده نمود و از عطر‌ی دل‌نشین آن غایت لذت را پیروزی.


برچسب: بهترین عطر مردانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۲۸:۱۷ توسط:علی موضوع: نظرات (0)