مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

تستر بخریم؟

بهترین عطر مردانه

عطرهای اورجینال و تستر ها از دید عطر و کیفیت ماندگاری تفاوتی باهم ندارند البته پی بردن این نکته هم خالی از لطف وجود ندارد که در بازار فروش رایحه همواره سودجویانی میباشند که عطرهای تقلبی و بی کیفیت را با تیتر تستر به درخواست کنندگان فروخته و فایده جویی می‌کنند.

برای پرهیز از مبادرت های سودجویانه کافیست که به مغازه های دارای اعتبار خرید رایحه زیرا کمپانی رایحه شقایق مراجعه‌نمایید. همینطور می‌توانید اگر‌که رایحه خویش را تعیین نموده اید و می‌دانید که چه می‌خواهید کافی میباشد که سوای نگرانی و عدم اتلاف وقت به وب سایت کمپانی بو شقایق مراجعه کرده و پیشنهاد خویش را انجام داده و خرید نمائید.

 

 


Oliban Keiko Mecheri

"اولیبان"، شیفتگی و معجزه سرازیر در دنیا مکاشفات ذهنی و دنیای عطرهای هنری میباشد. عطری برای به تصویر کشیدن بی غایتِ لطافت، ادب و خاطره های جاودانه وقت ها و عالم های به دور دست.

این رایحه همچون اکسیری میباشد که توان و ماهیت خویش را از سوختن صمغ های معطر و کم یاب شرقی میگیرد؛ صمغ هایی زیرا کندر و مر که نام‌و‌نشان آکورد بخوری بو را صورت داده اند و حس تقدس و عصمت را از خویش ساطع می نمایند. تفاوت و تمایز اولیبان از نازکیِ بدون‌نور و شگفت انگیزی رقم میخورد که همنشینی گل رز با روایح چوبی، تنباکو و عنبرسائل ساخت نموده است. بی آنکه عطر این نوت ها عرض اندام نماید؛ هر مورد به زیبایی نقش خویش را در چارچوب این بو به اجرا می‌گذارد تا یکی‌از بیاد ماندنی ترین تجارب بویایی خویش را پشت رمز بگذاریم.

عطری بی نیاز، پالوده، متوازن، نوازشگر و انگیزاننده که با ردی از بخورِ مخملی، مقداری چرکین و صمغ آگین خویش، لحظات شیرینی برای شما رقم خواهد زد...


تستر بخریم؟

 


اکنون که با خصوصیت های تستر بو آشنا گردیده اید این سوال در ذهن تان به وجود خواهد آمد که آیا تستر رایحه بها خرید دارااست؟ نخستین به‌این دهانزد جواب می‌دهیم که تستر بو از خویش رایحه ماندگاری بیشتری دارااست. این تصوری به طور کامل نادرست میباشد از نگاه کیفیت و بویایی هیچ تفاوتی میان این دو نیست بلکه ماندگاری عطرها به طور کامل به جور نگهداشت شما از بو بر میشود. اگر‌که به صورت صیح حفظ شوند عطرها ماندگاری زیاد خواهند داشت. اگرکه باکس بو برای شما مهم نیست تعیین تستر رایحه به جای خرید بو اورجینال مقرون به صرفه خواهد بود به شرط آنکه از دکان های دارای اعتبار خرید فرمایید.

 


برچسب: بهترین عطر مردانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۱۹:۱۸ توسط:علی موضوع: نظرات (0)