مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

عطرهای دوست داستنی

بهترین عطر مردانه

مایلی سایرس

عطری که‌این خواننده جنجالی به کارگیری می کند Aqua di Parma Iris Nobile اسم داراست و برای سایرس گزینش بالغانه ای محسوب میشود. بو گل‌های سپید، احساس و حالا این بو را به قدیمی دنیای کهن برده میباشد که به طور کاملً محترم روی صحنه مایلی مقایرت داراست. البته خب این مایلی میباشد و نباید از وی انتظار داشت که پیش گویی گردیده کار نماید.

 

 

 

 


ریحانا

عطرهای دوست داستنی این خواننده Escada Moon Sparkle و Hello Kitty Momoberry می‌باشند. میوه‌ای و شیرین؛ دقیقاً همان گونه که از ریحانا انتظار می‌رود.

 

 

 

 


تیلور سوییفت

رایحه دوست داستنی این خوانندهٔ معروف آمریکایی، همانند ریحانا، Escada Moon Sparkle میباشد. هر یک سری که سویفت رایحه خودش را دارااست، گفته می شود که‌این خواننده طرفدار Escada Moon میباشد. همینطور گفته میگردد وی از عطرهای مارک Dolce and Gabbana بیزار میباشد. دهانزد شده است که یکی دوست پسرهای کهن وی از این مارک استعمال می‌نموده است و تیلور دوست ندارد به خاطر وی بیوفتد!

 


معرفی بو زنانه تام فورد دسته Jasmin Rougeمشاهده

 

 

 

کریس همسورث

هنرپیشه نقش ثور، زمانی که تبرش را کنار میگذارد و میخواهد به رمز و وضعش رسد، از رایحه HUGO BOSS استعمال می‌نماید. این رایحه مطلوب هر دو فصول گرم و سرد میباشد و ترکیبی از جدیت و سرگم کننده بودن را به شخصیت شما طولانی تر می نماید که مطلوب اشخاص زرنگ و جاه طلب میباشد.

 

 

 

 


جاستین تیمبرلیک

این خواننده سبک R&B رایحه Play Eau de Toilette by Givenchy میباشد. این بو دارنده بوهایی از پرتقال تلخ، گریپ فروت، فلفل سیاه و نعنای هندی میباشد و ورژن تندتر آن، دارنده مخلوطی از بوهای ترنج، نارنگی، فلفل صورتی، وتیور، دانه تونکا و نعنای هندی میباشد.

 

 

 

 


ادل

این خوانندهٔ بریتانیایی که به بیان احساسات فردی‌اش در آوا‌هایش دارای شهرت میباشد؛ برخلاف نوا‌های تمیز و احساسی‌اش، از عطری اغواکننده به اسم Christian Dior’s Hypnotic Poison به کارگیری می نماید. بوی این رایحه مخلوطی از عطر گل همدم با رایحه وانیل و بادام میباشد. این رایحه وجهه‌ای اسرارآمیز به استایل کلاسیک ادل بیشتر می نماید.

 

 

 

 


آریانا گرانده

همانند ظواهر دخترونه ای که آریانا داره، عطرش، Aquolina’s Pink Sugar هم تلفیقی از بوی میوه‌های متفاوت و شیرینی پشمکم داراست. علاوه بر این رایحه، آریانا از عطری که خودش ساخت کرده هم به کارگیری می کند. رایحه Ari هم نسبتاًً بؤ مشابهی با رایحه دوستداشتنی این خواننده برنا دارااست.


برچسب: بهترین عطر مردانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۲۱:۰۰ توسط:علی موضوع: نظرات (0)