مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

ادوپرفیوم (Eau de Parfum)

ادوپرفیوم (Eau de Parfum)

بعداز پرفیوم، ادوپرفیوم ها با 15 الی 20 % میان گونه های رایحه های جانور در بازار بیشترین غلظت را داراهستند. ادوپرفیوم ها طوری درست شده اند که میتوانند یک روز بی نقص دوام بیاورند و در عین اکنون به دور‌وبری ها شما سردرد زور نکنند. ادوپرفیوم ها بیشترین خرید را بین مشتری ها دارااست و مارک ها طولانی تر این دسته از رایحه را ساخت می‌کنند و همینطور اکثر دکان ها ها این مدل بو را به فروش می‌رسانند. ادوپرفیوم ها از حیث ماندگاری از صبح تا بعدازظهر دوام میاورند و در هنگام شب برای خویش شخص نیز قابل استشمام میباشد. EDP نشانه اختصاری ادوپرفیوم می‌باشد.

 

 بهترین عطر مردانه


ادوتویلت (Eau de Toilette)
ادوتویلت ها غلظت کمتری دارا هستند، معمولا دربین 5 تا 15 % و آنان لزوما تا بعدازظهر دوام نمی اورند. برخی کارشناسان بر این باورند که ادوتویلت ها برای روز و ادوپرفیوم ها برای استعمال در شب تشکیل‌شده اند. اما در غایت تصمیم بر عهده شماست و بهتر میباشد هر طور که می پسندید آنها‌را گزینه استعمال قرار دهید. در شرایطی که چه ادوتویلت معمولا پس از ادوپرفیوم ها به بازار می‌آیند البته لزوما هر دوی این ها از مواد یکسان و همچنین عطر یکسانی برخوردار نیستند، به این دلیل‌که مارک ها برای رقیق کردن ادوتویلت ها برخی مواد مثل نعنای هندی یا این که روغن چوب را از آن حذف و برای اضافه شدن بوی آنها روغن گل ها یا این که مرکبات را به رایحه بیشتر میکنند.

نکته جالبی که در بعضا از ادوتویلت ها دیده میشود ایست که زمانی که بوی آن به طور کامل از فی مابین رفته میباشد (به عنوان مثال شب هنگام) در رخ تماس با آب عطر آن‌ها مجدد به مشام میرسد. آیا تا بحال باری شما اتفاق افتاده که هنگام شستن دستتان یا این که در ذیل باران بو عطرتان به مشامتان رسیده باشد؟ براین اساس این نکته را نیز در حیث داشته باشید که در هنگام به کارگیری از عطری دیگر بایستی دقت داشته باشید که مدل بوی آنان به هم نزدیک باشد به دلیل آنکه ممکن میباشد با هم تلاقی پیدا نمایند.

 

ادکلن (Eau de Cologne)
مغایر تصور عموم ادکلون ها از غلظت بسیار یه خرده بر خوردارند – با غلظت میان 2 تا 4% - که با درصد الکل بیشتری ساخته شده و همینطور چند ساعت طولانی تر دوام نمی آورند. از ادکلن برای تولید بوی خوب برای مقطع بسیار یه خرده استعمال میگردد و برای به کارگیری در حین روز کاربرد ندارد.

 

اوفرش (Eau Fraiche)
اوفرش ها نیز از غلظت بسیار مقداری برخوردارند فقط 1 تا 3% . تفاوت آن‌ها در‌این میباشد که ادکلن ها مثل دیگر بو ها با الکل صحیح می‌شوند ولی اوفرش ها از ترکیب شدن روغن ها با آب صحیح میگردند. از آنها معمولا برای خیس و جدید کردن پوست به ویژه بعداز تصحیح رخ تحت عنوان افتر شیو به کار گیری می گردد.

در طولانی تر فروشگاه ها یا این که پیشخوان ها رایحه ها بوسیله مارک و بها جداسازی می‌شوند و شما می‌توانید داده ها مرتبط با جور آنان را در روی بسته ها پیدا فرمایید و یا این که اینکه از فروشنده بخواهید جور متبوع را به شما توضیح بدهد. در هر چهره نگران نباشید به این دلیل که یکی‌از اشکال این رایحه ها آیتم به کارگیری شما خواهد بود، چه بلند برهه زمانی و در حین روز و چه کوتاه زمان یا این که حتی نصف روز.


برچسب: بهترین عطر مردانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۳۴:۴۳ توسط:علی موضوع: نظرات (0)