مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

یکسری نکته در رابطه خرید بو

چه عطری برای چه فصلی مطلوب میباشد؟

 

 

  بهترین عطر مردانه

 


در میان رایحه ها بیش از هر چیز رایحه پرتقال، بهارنارنج، درخت کاج، چوب دمپایی و نعناع به دلیل خنک بودن، شم تازگی به به آدم منتقل می کنند و برای فصل تابستان پیشنهاد می شود.

 

 

 

 


با اینکه بر روی شیشه بو و ادوکلنها هیچ اثری از جور ترکیبات معطر آن دیده نمی شود، ولی شناسایی ویژگیهای روغنهای معطر کمک بزرگی به خرید رایحه متناسب با سلیقه شخص می کند. به حیث می برسد این زمینه برای آن‌ها که هنوز نمی دانند چه عطری مطلوب دوستان خوب و اطرافیانشان میباشد، بسیار دیدنی باشد.

 

 

 

 


رز: به صورت کلی افرادی که این رایحه را می پسندند، بسیار دلداده پیشه بوده و از شم زنانگی بالایی برخوردارند.

 

 

 

 


زنبق: رایحه ای جادو کننده که علامت پاکدامنی و عفاف و حجاب میباشد. افرادی که رایحه زنبق را می پسندند، افرادی جرأتمند محسوب می شوند.

 

 

 

 


یاسمن: بوی یاسمن مطلوب افرادی میباشد که از اعتماد به‌نفس بالا برخوردارند و ولی بر عکس طرف داران به «رز» که بیشتر تمایل به احساسات زنانه را از خویش نشان می دهند، علاقه مندان رایحه یاسمن تمایلات مردانه دارا هستند و این را از شیوه آرایش گیسو، خرقه پوشیدن و نحوه گفتارشان می قدرت فهمید. حتم داشته باشید بیشتر آدمهای با عزم عطری با رایحه یاسمن را تعیین می کنند.

 

 

 

 


میخک: بویی تند و تیز داراست؛ مثل ادویه و جزو رایحه های «spicg» شمرده می شود.

 

 

 

 


ریحان: بوی گرم داراست و به یادآوری خاطرات کمک می کند و سبب ساز هماهنگی بین روح و جسم می شود، به همین دلیل دوستی و وقار را به ارمغان می آورد.

 

 

 

 


چوب کفش تابستانی: رایحه شیرین داراست و آیتم اعتنا آقایان بوده و سبب تعادل بین روح و جسم می شود و به کنترل هیجانات درونی نیز کمک می کند.

 

 

 

 


نعناع: بوی خنک و خیس و نو نعناع منجر جلای مغز می شود. بسیار پرطراوت برای آدمهای عصبی و گرمایی میباشد. برای آدمهایی که حواس پرت میباشند جزو بهترین داروهای «آروماتراپی» محسوب می شود.

 

 

 

 


ملیسای هندی: عطری بسیار خنک که رایحه لیمو نیز در آن استشمام می شود. به معالجه اختلالات عصبی کمک می کند و از تنش و افسردگی می کاهد. ملیسای هندی عطری خنک در فصل‌تابستان بویژه برای آنهایی میباشد که رانندگی می کنند یا پشت میز می نشینند.

 

 

 

 


مشک: رایحه ای که بیشتر در ادوکلنها یافت می شود و شم اعتماد به‌نفس را تقویت می کند.

 

 

 

 


کندر: بویی گرم و شیرین دارااست و نقش فراوانی در آهسته سازی مغز ایفا می کند. کندر بهترین رایحه ای میباشد که در حین مراقبه و مدیتیشن پیشنهاد می شود.

 

 

 

 


یکسری نکته در رابطه خرید بو

 

 

 

 


خرید «بو» به دلیل هزینه نسبتاً سنگینی که در بردارد برای کلیه مقدور نیست در حالی که دسته ملایمتر و کم دوامتر آن با نامهای اسپری و ادوکلن به بهای ارزانتری به فروش می برسد.

 

 

 

 


به کار گیری از ادوکلن و اسپری برای روز، بویژه روزهای گرم بهتر میباشد؛ زیرا بو ملایمتری دارااست. اسپری را از دسته عطری که گزینش کرده اید، می توانید تهیه کنید؛ زیرا از هر دسته اسانس رایحه، اسپری آن هم موجود هست.

 

 

 

 


نکته ای که لازم به یادآوری میباشد، اینکه بو را نباید به دلیل گرانتر بودن یا مد روز بودن و یا تازگی گونه آن تعیین کرد، زیرا رایحه به هیچ یک از این مسائل ارتباطی ندارد و صرفا چیزی که در گزینش آن مهم میباشد و باید آیتم اعتنا قرار گیرد، جور پوست شما می باشد؛ زیرا یک جور بو روی پوستهای متفاوت، بوهای متفاوتی دارااست.

 


بنابراین به جای اینکه ببینیم دیگران از چه عطرهایی به کارگیری می کنند و یا گرانترین و جدید ترین عطری که به بازار آمده، کدام میباشد، بهتر میباشد بو را روی پوستمان آزمایش کنیم تا بتوانیم در رابطه آن داوری درستی داشته باشیم. برای آزمایش و تعیین رایحه، مقدار کمی از آن را روی مچ دست در ناحیه نبض بمالید، چندین لحظه طاقت کنید و بعد آن را ببویید، در آن عصر می توانید تصمیم بگیرید. در‌صورتی‌که بوی رایحه با پوستتان هماهنگ میباشد، ولی می خواهید ملایمتر و یا ارزانتر باشد، اسانس، اسپری یا ادوکلن آن را تهیه و استعمال کنید.

 

 

 

 


اشکال رایحه

 


برچسب: بهترین عطر مردانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۱۱:۳۱ توسط:علی موضوع: نظرات (0)