مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

ادو تویلت مردانه دیور گونه Sauvage حجم ۱۰۰ میلی لیتر

خرید

بهترین عطر مردانه
ادو تویلت مردانه دیور گونه Sauvage حجم ۱۰۰ میلی لیتر
ادو تویلت مردانه دیور دسته Sauvage حجم ۱۰۰ میلی لیتر
دیور چند سال میباشد بوسیله آقای Francois Demachy به بازار ارائه شد. این مارک نیز در مقطع کوتاهی توانست لحاظ اشخاص بسیار متعددی را به خویش جلب نماید. از این مارک ادوتویلت مردانه دیور در لیست مالامال فروش ترین ها قرار گرفته میباشد. این رایحه عطر خنکی دارااست و برای بهار و فصل تابستان بسیار مطلوب میباشد. اشخاصی که پیرو عطرهای کلاسیک می‌باشند، میتوانند این رایحه را در لیست عطرهای مصرفی خویش قرار دهند.

دیور، بو ترکیبی از بوی های متفاوت را برای شما به ارمغان خواهد آورد. در او‌لین اسپری از این بو میتوانید عطر ای از فلفل سیاه و نارنج را استشمام فرمایید. این عطر شیرین و تند، با گاز در دور و اطراف حریم شما پخش خواهد شد. با این عطر تمام نگاه ها را خویش جلب خواهید کرد. در نت های میانی، عطر ای از فلفل سیچوان، اسطوخودوس، گل شمعدانی، صمغ لامی، فلفل صورتی، علف وتیور و گیاه پاتچولی. دیوررایحه این بو را به نحوی ایجاد نموده است که استرس و اضطراب را از شما بدور نماید. در غایت چیزی که بعداز به کارگیری از این رایحه با شما یاروهمدم خواهد بود بو ای از چوب سدر، گل لادن و عنبر میباشد که جایگزین نت های میانی می‌گردد. در صورتی به عطرهای ملایم و خنک عشق و علاقه مند میباشید، استعمال از این رایحه را فراموش نکنید.

خرید
ادو تویلت مردانه ژاک بوگارت دسته Silver Scent
ادو تویلت مردانه ژاک بوگارت جور Silver Scent
تند، سنگین و سرد … به عبارتی چیزی میباشد که با یک توشه به کارگیری از بو Silver Scent، حس خواهید کرد.

این رایحه منحصر به فرد افرادی میباشد که ذوق و سلیقه های یگانه دارا هستند و به‌دنبال عطرهای یگانه میباشند. Silver Scent علاوه بر بو خیر و خوبی که دارااست با داشتن شیشه زیبایی که برای آن در حیث گرفته شده‌است میتواند به میز شما جلوه ویژه ای ببخشید.

کافی میباشد که یک اسپری از این ادوتویلت را آزمون فرمائید. با او‌لین اسپری خویش را دربین درختان مرکبات احساس خواهید کرد، رفته رفته و با محو گردیده نت اول، نت میانی خویش را نمایان میکند. در‌این دوره می‌توانید مخلوطی از بو های خوش مانند رزماری، جوزهندی، گشنیز، اطوخودوس و شمعدانی را استشمام فرمایید. بین این ترکیبات، بو ای از بوی خوش هل نیز شم می‌گردد و در انتها آنچه که با شما یار و همدم خواهد بود بو ای از آلوی قرمز‌رنگ، تونکا و گیاه خوس میباشد که احساس خودباوری و کلاسیک بودن را برای شما به ارمغان میاورد. همانگونه که دیدید این رایحه ترکیبی از مرکبات و سبزی هاست و همت دارااست تا رمانتیک همانند احساس قرار به دست آوردن در طبیعت را به شما منتقل نماید.

خرید
بو مردانه ژوپ نوع Homme
رایحه مردانه ژوپ گونه Homme
ژوپ برندی آلمانی و پر اسم و رسم در ساخت بو میباشد. ادو تویلت HOMME در سال ۱۹۸۹ وارد بازار شد. این رایحه با دارا بودن پباده سازی قشنگ و منحصر به فرد به فردش حیث اکثری از اشخاص را به خویش جلب کرد. این بو با دارا بودن عطر شیرین و گرم خویش برای روزهای سرد فصل پاییز و فصل زمستان بسیار مطلوب میباشد. ادو تویلت Homme عطر های مختلفی را در خویش جای داده میباشد. مخلوطی از عطر های وانیل و چوب و مرکبات و گل و گیاه که شمارا به اعماق باغات و بیشه ها خواهد موفقیت. بهتر میباشد با توصیفاتی که برای شما تیتر خوا هیم کرد، تلاش نمایید آن را در ذهن خویش تداعی فرمایید. با اولی اسپری از این رایحه بویی همچون قرار تصاحب کردن در گلشن های مرکبات را احساس خواهید کرد. ترکیبی از بو شکوفه های پرتقال، نارنگی، لیمو و نارنج…

همانگونه که گفته شد نت اول با گاز از دربین می رود ولی نگران نباشید نت میانی که جایگزین عطر نخستین میگردد نیز شما‌را مدهوش خواهد کرد. این نت میانی ترکیبی از هل، دارچین و گل یاسمین میباشد. بو ای سرشار از هیجان…

و پیرو آنچه که با شما همدم خواهد بود نت های آخری میباشد. این عطر ترکیبی از چوب کفش تابستانی، گیاه پانچولی، دانه تونکا و وانیل میباشد. ادغام این بو ها فوق العاده میباشد.

در شرایطی‌که در پی شایسته ترین رایحه مردانه شیرین و گرم برای روزهای سرد سال میباشید، بی تردید رایحه Homme را آزمون فرمایید.

 

خرید


برچسب: بهترین عطر مردانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۲۵:۳۵ توسط:علی موضوع: نظرات (0)