مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

Rallet یکی شرکت های دارای اعتبار صنعت بو

بهترین عطر مردانه


Rallet یکی شرکت های دارای اعتبار صنعت بو و تولید ها آرایشی قرن های نوزدهم و بیستم میباشد که سال 1843 بوسیله Alphonse Rallet در روسیه بنیانگذاری شد. این طراح فرانسوی، با انتقال تکنیک های ایجاد بو و مواد آرایشی در فرانسه و نیز به کارگیری از امکانات امروزی این صنعت در آن روزها، Rallet را بعنوان اول سازنده بو و تولیدات آرایشی در روسیه اساس گذاری کرد. رژ لب، پودرهای آرایش و پیرایش، ادکلن و صابون خانگی ، محصولاتی بودند که Rallet در سالیان استارت بکار خویش ساخت و عرضه کرد و در بازه زمانی کوتاهی، آوازه و اعتبار ویژه ای برای این شرکت به ارمغان آورد. استقبال از محصول ها لاکچری و خوش تولید رالت، موجب شد تا محصولات این لاین گزینه اعتنا دربار روسیه قرار گیرد و در سال 1946، تزار نیکلاس نخستین با اهدای حکم سلطنتی، رالت را بعنوان عطرساز دربار امپراطوری گزینش کند که مطرح ترین برهان این گزینش، عطری با تیتر Eau de Cologne Russe بود.

رالت که در سال های بعد از آن همواره گزینه تحسین و عنایت امپراطوری روسیه قرار گرفته و حکم های سلطنتی زیادی اخذ نمود؛ با توسعه و گسترش عمل ها و احداث خطوط ساخت در دیگر کشورها نظیر فرانسه، اعتبار و آوازه خویش را دو چندان تولید. علاوه بر روسیه، عطرها و صابون خانگی های رالت در اروپا، خاورمیانه و آسیای شرقی به فروش می رسید و علی رغم مرگ Alphonse Rallet در سال 1894، این شرکت به فرایند پیروزی ها و توسعه و گسترش خویش خاطر نشان نمود. با روی عمل وارد شدن رئیس نو در مسکو، Edouard Beaux عهده دار ایجاد تولید ها معطر این شرکت و در رأس آن‌ها، صابون خانگی های پرطرفدار رالت شد. در سال 1898، اخوی ادوارد بیو با اسم Ernest Beaux عمل خویش را بعنوان تکنسین آزمایشگاه درین شرکت ابتدا نمود. وی بعداز علم آموزی در عطرسازی، در سال 1911 بعنوان مدیریت ارشد آزمایشگاه های رالت گزینش شد و با ایجاد عطرهایی نظیر Bouquet de Napoleon و Bouquet de Catherine، رالت را به نامی مطرح و وسیع در عطرسازی آن روزگار تبدیل کرد.

با استارت نزاع جهانی نخستین، ارنست بیو به سرویس ارتش فرانسه در آمد و بعداز انقلاب روسیه در سال 1917، رالت کار های خویش را از مسکو به روسیه انتقال بخشید. بعداز خاتمه نزاع، Ernest Beaux با کوکو شانل به همیاری پرداخت و عطرهای پیروز شانل5 و شانل 22 را رفتار کرد. مدتی آن‌گاه وی از رالت مستقل شد و امتیاز این شرکت در سال 1926 به François Coty واگذار شد. اگرچه کوتی در ده سال های 1930 و 1940 تیم ای از عطرهای گران قیمت و نفیس رالت را عرضه نمود؛ البته پیروزی های سالیان قبلی رالت هیچوقت تکرار نشد.

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۳۷:۴۰ توسط:علی موضوع: نظرات (0)