مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

بو و ادکلن از پاراگراف نیازهای غیر قابل انکار

بهترین عطر مردانه
بو و ادکلن از پاراگراف نیازهای غیر قابل انکار فصل گرم فصل تابستان میباشد، نیازی که اکثر زمان ها درین فصل علاوه بر امداد به رفع بوی بد تن، قابلیت و امکان خنکی و محافظت تازگی را نیز به شخص میدهد.


بو و ادکلن در فصل گرما یک نیاز غیر قابل انکار میباشد به این دلیل که تعرق تن درین فصل بیش تر از هر عصر دیگری میباشد به همین خیال تعیین یک ماده خوشبو کننده مطلوب برای تن در کنار نکاتی برای ماندگاری آن مساله‌ای مهم میباشد. یک رایحه یا این که ادکلن خوب میتواند علاوه بر تولید یک عطر خوب در فصل گرما ساخت طراوات و خنکا را برای شخص به هم پا داشته باشد به همین خیال و خاطر می بایست اشخاص مبنی بر طبع خویش در پی مدل قابل قبولی از این ماده باشند به همین خیال به کار گیری از بوهای شیرین و گرم برای این فصل سفارش نمیشود.

گرانی معادل کیفیت بالا وجود ندارد

ادکلن از گزاره مواقعی میباشد که استاندارد و یا این که علامت خاصی برای گزینش ندارد به همین خیال بها‌های زیادی برای آن ارائه میشود البته سفارش ما این میباشد که از روی گرانی ادکلن قضاوت نکنید. درخصوص برند‌های دارای اعتبار همواره به پلمپ و جور وکیوم آن اعتنا فرمائید. تلاش فرمائید از مغازه‌های دارای اعتبار خرید فرمائید و مورد ها روی ادکلن را مطالعه نمائید.

عطرهای سرد برای فصل گرم مطلوب میباشند

در اصل عطرهای شیرین ماندگارتر می باشند چون سردی هوا به ماندگاری‌ آنان یاری میکند به همین خیال اینگونه عطرها در فصل زمستان سفارش میگردند البته زمانی پای بو تابستانی به در میان میاید مساله تماما بالعکس میباشد یعنی عطرهای گرم و شیرین ماندگاری کمتری دارا هستند و منجر تولید گرمای اضافه و کلافگی می‎شوند لذا به کارگیری از عطرهای خنک ضروری میباشد. در واقع گرمای هوا به پخش اضافه بو امداد می نماید و همین سبب ساز می‌گردد اثر بو در روزهای گرم خیلی زود نادر‌رنگ شود. از طرف دیگر تعریق زیاد در روزهای تابستانی هم سبب ساز می‌گردد تا شما نیاز بیشتری به به کارگیری از رایحه و ادکلن پیدا فرمائید زیرا بو دلنشین انتخابی شما به خیال و خاطر همین تعریق خیلی زود اثرش را از دست میدهد.

 


برچسب: بهترین عطر مردانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۳۶:۲۳ توسط:علی موضوع: نظرات (0)