مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

مارک کرید یکی معتبرترین منزل های عطرسازی

بهترین عطر مردانه
مارک کرید یکی معتبرترین منزل های عطرسازی عالم میباشد که عطرهای گران قیمت و نیش تولیدی آن همواره آیتم اعتنا اشخاص معروف قرار گرفته میباشد . این اشخاص معمولا از در میان خانواده های سلطنتی و سیاستمداران پررنگ عالم میباشند.

مارک سلطنتی کرید برای او‌لین توشه بوسیله جیمز هنری کرید “James Henry Creed” سال 1760 در شهر لندن تاسیس شد. و از آن عصر همواره دربین بستگان کرید از نسلی به نسل دیگر منتقل شده‌است.

از به عبارتی اولِ استارت یک کدام از برندهای انحصاری سازنده عطرهای نیش در عالم می‌باشد و تا شرایط فعلی به بیشتراز 10 قوم و قبیله سلطنتی محصول ها خویش را ارائه نموده است.

 

مشتریان با مسئولیت مارک کرید به غیر از خاندانهای سلطنتی از در بین اشخاص پر اسم و رسم هر زمان از پاراگراف سیاستمداران، ورزشکاران، هنرمندان و کسانی که ادراک بالایی از زیبایی دارا هستند بوده اند.

او‌لین عطری که کرید به توصیه قبیله سلطنتی پباده سازی کرد رایحه Royal English Leather میباشد که به توصیه جرج سوم و در سال 1781 ساخته شد. این بو بو جالب چوبی داشت و تا مدتها یکی معروفترین عطرهای بازار بود.

انتقال منزل کرید از لندن به فرانسه مهد عطرسازی دنیا
پس از حدود یک قرن عمل در شهر لندن سال 1854 ملکه فرانسه (همسر ناپلئون سوم) از صاحبان منزل بو کرید درخواست نقل مکان این مارک به شهر پاریس را نمود و از آن دوره بود که در مهد عطرسازی دنیا هر روز بر افتخارات این مارک سلطنتی افزوده شد.

در‌این روزگار بو بسیار خوشبوی Jasmin Imperatrice Eugeni (جاسمین اپراتریس ایوژنی) به پیشنهاد امپراتور فرانسه پباده سازی و ایجاد شد که هنوز هم مشتریان یگانه خویش را داراست.

 

“Franz-Josef” که امپراطور اتریش و مجارستان و همسرش “Elisabeth ” ، همینطور سلطان روسیه “Czar Nicolas II” در‌این زمانه از مشتریان مارک کرید بودند.

همینطور در سالیان ده سال 1880 ملکه ویکتوریا و ملکه ماریا کریستینا از اسپانیا جزو مشتریان اثبات مارک کرید بودند. بو منحصربه‌فرد فلورز دی بولگاری (Fleurs de Bulgarie ) که سرشار از عطر های گلی میباشد و بوی بسیار خاصی دارااست درین زمان به افتخار ملکه ویکتوریا پباده سازی شد.

فامیل سلطنتی روسیه و امپراتوری های اتریش مجارستان نیز از مشتریان مارک کرید در سال های فعالیتش بوده اند.

علاوه بر شاهزادگان و دیگر اعضای خویشاوندان سلطنتی سیاستمداران مشهوری همچون چرچیل، جان اف کندی و دو بانوی اولیه کاخ سپید لورا بوش و میشل اوباما از مشتریان اثبات عطرهای مارک کرید بوده اند.

اشخاص اثرگذار در پیشرفت مارک کرید
الیور کرید فعلا رهبری مارک کرید را به عهده داراست. وی ششمی شخص در مسند سر گروهی منزل کرید میباشد.

اینک فرزندش اروین که حدود سی سال سن دارااست را در کنار خویش به سرویس گرفته تا او‌را برای این مسئولیت سنگین تحت عنوان هفتمی مدیر مارک کرید فراهم سازد.

از اولِ تاسیس عطاران متعددی از خانواده کرید در‌این مارک به پباده سازی عطرهای یگانه و خوشبو پرداخته‌اند.

از پاراگراف مشهورترین این اشخاص اولیویه کرید سیکس جنریشن , اروین کرید سون جنریشن , جیمز هنری کرید فیفث جنریشن ,جیمز هنری کرید فیفتی جنریشن , هنری کرید فورث جنریشن , هنری کرید سرد جنریشن , جیمز هنری کرید فرست جنریشن می‌باشند.

 

 


برچسب: بهترین عطر مردانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۰۰:۳۳ توسط:علی موضوع: نظرات (0)