مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

عطرهای نیش با فروش محدود و برای مشتریان

بهترین عطر مردانه
عطرهای نیش با فروش محدود و برای مشتریان و بازار خاصی ساخت می‌شوند، به این ترتیب انگیزه عطرسازان نیش فروش هر چه بیش تر وجود ندارد. هنر و خلاقیت در مرحله اولیه اهمیت قرار دارا‌هستند، و زیرا دیگر هنرها، قابلیت آن موجود هست که عطری بعنوان رایحه نیش مقبول واقع نشود.

برندهای طراحان معروف، برای اینکه بتوانند سهمی از بازار نیش را به خویش اختصاص دهند، عطرهایی بصورت سری و به تعداد محدود عرضه میکنند و این عطرها را منحصر به فرد بفرد یا این که سری یا این که عرضه محدود مینامند. فرق این قبیل عطرها با عطرهای نیش این میباشد که بصورت عمده و در همگی جای عالم در فروشگاهها عرضه می گردند.

اشخاص پر اسم و رسم برای اینکه بتوانند از اسم و آوازه خویش کسب درآمد نمایند عطری از گونه مختص را به منزل های عطرسازی و موسسات تولیدکننده توصیه می دهند تا رایحه مدنظرشان در شرکت های پهناور پباده سازی و ساخت شود. عطرها بنام شخص دارای شهرت به بازار عرضه می شوند. شاید بتوان اظهار‌کرد رایحه اشخاص معروف، اصولا یک جور رایحه معمولی میباشد. مثالهایی از این برندها به‌این شرح می باشد: مدونا، لیدی گاگا، الیزابت تیلور، دیوید بکام، آنتونیو باندراس و ....موقعیت آب و هوا و محل مسافرت خویش را در لحاظ بگیرید. ناحیه ای که برای تعطیلات می روید گرم میباشد یا این که سرد؟ به حومه شهری مهاجرت می‌کنید یا این که به آبادی و یا این که شهرستان های مرتفع میروید؟ ناحیه ای که در آن مستقر خواهید شد کوهستانی میباشد یا این که جنگلی؟ در صورتی‌که به مناطقی مسافرت میکنید که آلایندگی و آلودگی هوا کمتر میباشد، نظیر بخش ها روستایی، تلاش نمائید در زمان روز ازعطرهایی که وابسته به خانواده بویایی گلدار مشک چوبی میباشند و بیسی ملایم، چوبی و یا این که بوی گل دارا‌هستند به کارگیری فرمایید. عطر ملایم چوبی و گل رایحه این عطرها در تلفیق با فضای لطیف، دیده نشده و ذلال این بخشها هماهنگی موزونی را بر قرارا می‌نماید که با ادب دور و بر حریم هم خوانی خاصی دارااست. در طی شب بهتر میباشد از بو هایی که به نسبت گرما و نسبتاً شدت بیشتری دارا‌هستند به کار گیری نمائید. در بخش ها جنگلی و سرسبز، بو چرم و وتیور تعادل و هماهنگی خاصی با پوششی گیاهی این بخش ها برقرار می‌نمایند که در جور خویش دلنشین و شادی بخش میباشد. بهتر میباشد در نقاط سرد ضمن برتن کردن لباس ضخیم از عطرهایی با عطر گرم استعمال نمایید، به دلیل آن که کرختی و سرمای هوا با عطر ای گرم و یا این که شیرین کمرنگ خیس میگردد. در حالتی که قصد هجرت به بخش ها گرم را دارید، بهتر میباشد از بو های سبک و خنک که احساس تازگی و طراوت را القا می نماید به کارگیری فرمایید.


برچسب: بهترین عطر مردانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۳۰:۰۴ توسط:علی موضوع: نظرات (0)