مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

تلخ، گرم، شیرین و تند استعمال فرمائید.

بهترین عطر مردانه
تلخ، گرم، شیرین و تند استعمال فرمائید.

به عطرهایی که معمولاً بوی شکلات و میوه های تابستانی را می‌دهند عطرهای شیرین و گرم میگویند و عطرهایی هم که از اسانس ریشۀ درختان و چاشنی های تند شرقی تشکیل‌شده اند را عطرهای تلخ گویند .

غالبا عطرهایی که در مجالس از صمیم قلب به کار گیری میشوند عطرهای سرد و ترش می باشند بخاطر احساس تازگی و آرامشی میباشد که منتقل میکنند. عطرهای سرد یک شم خنکی، شادابی و جوانی را به بشر القا می‌کنند. با استشمام عطرهای ترش هم حافظه مرکبات می‌افتید . .

در فصل‌زمستان از عطرهای سنگینی مثل عطرهای تلخ وتند به کار گیری نمایید. در‌این فصل، ماندگاری عطرها به جهت زیر بودن دما بیش تر میباشد .

اردمی

در دنیای مُد، بو و ادکلن هم مثل رخت و خرقه و کفش و کلاه و…. سال به سال، تازه می گردد ولی هر عطری برای هر سن و هرموقعیتی مطلوب وجود ندارد . مدام بهتر میباشد که در مکا‌نهای قانونی از عطر ‌های تلخ، گرم، شیرین و تند به کار گیری فرمایید .

در ایجاد عطرهای تلخ معمولاً از اسانس هایی مانند ریشه درختان و چاشنی ‌های تند شرقی به کارگیری می‌کنند. .

عطرهای شیرین و گرم هم عطرهایی میباشند که از رایحه و مزه شکلات و میوه ‌های تابستانی برخوردارند .

مدام بهتر میباشد که در محافل صمیمانه و صمیمی، از عطرهای سرد و ترش به کارگیری فرمائید . رایحه سرد به عطری میگویند که احساس خنکی و طراوت را القاء ‌نماید. استشمام این عطرها معمولاً سبب ساز میگردد که مزهِ میوه هایی مانند خیار و هندوانه را بخاطر بیاوریم . رایحه ترش به عطری میگویند که مزه مرکبات را بخاطر بیاورد. عطرهای ترش نیز القاکنندۀ شم تازگی و شادمانی اند . عطرهای سرد و ترش سبب ساز وقار روحی و رفع خستگی نیز می گردند. لابد چشم اید که در باشگاه های ورزشی، هوای درون باشگاه را معمولاً با عطر ‌های سرد و ترش مطبوع مینمایند. عطرهایی با مزه گلهای وحشی میتوانند شم صمیمیت بیشتری به دور و اطراف القاء نمایند . .

از زمانهای قبلی، این اعتقاد و باور همچنان پابرجاست که رایحه و ادکلن را بایستی به پوست جلوی گردن و یا این که به مچ دست زد. حقیقت این میباشد که زدن بو بر روی محل نبض ها مانند: مچ دست، مچ پا، پشت زانوها و نبض گردن (سبب متصاعدشدن رایحۀ بو گردیده و کلاً خوشایند میباشد.


برچسب: بهترین عطر مردانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۵۷:۱۸ توسط:علی موضوع: نظرات (0)