مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

شایسته ترین نقاط تن برای بو زدن در مناسبت های متفاوت؛ ویژه آقایان

بهترین عطر مردانه
شایسته ترین نقاط تن برای بو زدن در مناسبت های متفاوت؛ ویژه آقایان

بایستی اعتراف کرد حتی در شرایطی که شایسته ترین بو مردانه را هم خریداری نمایید؛ ولی این رایحه را به نصیب‌های قابل قبولی از تن نزنید، ماندگاری و اثربخشی بو مناسب نخواهد بود. آقایان به یک نحوه استعمال از بو مردانه قانع نیستند و نظرها گوناگونی دارا‌هستند. اکثری از اشخاص معتقدند که بو مردانه را بایستی به پشت گوش زد؛ در شرایطی که که برخی دیگر از بو زدن به مچ دست تعریف‌و‌تمجید می نمایند. برای همین به‌دنبال به شما می گوییم که شایسته ترین نقاط تن برای بو زدن در مناسبت های متعدد کدامند تا با زدن بو مردانه به آن نصیب‌ها، بو خوش آن محافظت و ماندگاریش تا حد متعددی تضمین شود. پس با ما همپا باشید.

شایسته ترین طریق استعمال از رایحه مردانه برای مناسبت های متفاوت

اردمی
طرز به کارگیری از رایحه مردانه در نقاط متفاوت تن
حتما شما هم در زمینه ی نقاط نبض دار تن و به کار گیری از رایحه مردانه درین نصیب‌ها شنیده‌اید. عطر عطری که به نقاط نبض دار اسپری می‌گردد، به‌آرامی در هوا متصاعد گردیده و ماندگاری بیشتری پیدا می کند. نقاط مهم و نبض دار برای آقایان، پشت‌ گوش ها، روی گردن، انتهای گلو، پشت گردن، سینه و محل اتصال کتف و دست میباشد. اعتنا داشته باشید که گهگاه ممکن میباشد زدن رایحه مردانه روی مچ، زانو و آرنج، تعادل بین عطر ها را بر هم زند.

برای مثال می‌اقتدار به استعمال از بو مردانه روی مچ ها اشاره نمود که فعالیت بسیار معمولی‌‌ای نیز به حیث میرسد؛ البته معایب یگانه خودش را دارااست. به دلیل آن که دست، اندامی میباشد که دایم حرکت میخورد و هر چقدر هم که مواظب باشید گشوده هم مچ های شما به جامه یا این که وسایل حریم مالیده میشود. از طرف دیگر شستشوی دست ها با شوینده های معطر نیز بو خوش بو و ادکلن را تغییر‌و تحول می دهد. با این اوصاف پشت گوش و محل نبض گردن شایسته ترین نقاط برای زدن بو مردانه میباشند. برای پر‌نور‌ترشدن این قضیه به‌دنبال به چهار شرایط اصلی اشاره می کنیم و نقاط مهم تن در به کار گیری از بو برای این شرایط‌ها را می گوییم.

 

 


برچسب: بهترین عطر مردانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۳۱:۱۶ توسط:علی موضوع: نظرات (0)