مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

رایحه گل‌ها سپری کردن

بهترین عطر مردانه

مقرون به صرفه و دیدنیچندین سالی می شود که خانم‌های متعددی موقع خرید بو ، سراغ آمتیست میروند. این رایحه نسبتاً سه سال پیش ساخت شد و به جهت ماندگاری طولانی و بها مناسبش، تبدیل به یکی عطرهای دوستداشتنی خانم‌های سراسر جهان شد. آمتیست تولید سرزمین فرانسه میباشد و حجم 100 میل آن حدود 176 هزار تومان ارزش داراست که نسبت به خیلی از عطرهای دیگر قیمتش مطلوب‌خیس میباشد. انگور سیاه، رز، مگنولیا و میخک، تشکیل‌دهنده‌ی عطر‌های میوه‌ای-گلی این بو می باشند. توصیه میکنیم این رایحه را برای استعمال‌ی روزانه کنار بگذارید.

اردمی
کادو‌ای از طرف آنتونیو باندراس!آنتونیو باندراس یک سری سالی می‌گردد که مارک خودش را در زمینه ی ایجاد رایحه راه اندازی کرده و با استقبال مردم و طرفدارانش هم رو به رو شده‌است. یک کدام از عطرهای زنانه‌ای که باندراس برای روزهای گرم بهاری به بازار داده Queen Of Seduction، (کوئین آو سداکشن) میباشد. این بو به خیال تاکید بر مبنا‌ی آب بسیار خنک و دوست داشتنی میباشد و با مخلوط گریپ فروت، گل صد تومانی و چوب سدر، عطری دیدنی و گیرا محسوب میشود.


کنزو و خاطره‌های خوبفصل بهار را با رایحه گل‌ها سپری کردن، شم نیکی به انسان میدهد. «کنزو»، (Kenzo)، به همین خواسته رایحه Flower in the air را پباده سازی کرده تا دل عشاق فصل بهار را چیره شود و حالشان را خوب نماید. تمشک، مگنولیا و گاردنیا، جزو بو‌های اصلی این بو میباشد. ضمن اینکه شیشه‌ی این بو دیدنی هم انگار یک گل را در خودش حبس نموده است. کنزو تحت عنوان کادو برای دوستان هم ایده‌آل میباشد.


اکنون و هوای شرقی لبنانافرادی که پیگیر خبر ها مد و جامه باشند با مارک مطرح لبنانی، ای ساب ، (Elie Saab) آشنا می‌باشند. الی ساب یکی برندهایی میباشد که در زمینه ی ساخت تولیدها لوکس هم عمل میکند. رایحه Rose Couture یکی شاهکارهای الی ساب برای راضی کردن ذوق‌ی یگانه مشتریانش میباشد که عطر‌ی خوش گل‌ها را در خودش جا داده میباشد. گل رز، گل صد تومانی، شکوفه‌ی پرتقال، هلو، وانیل و یک جهان بو‌ی خوش و معتدل دیگر در شیشه‌ی 90 میل این رایحه انباشته شده‌‌اند و نوید یک عطر‌ی بشاش را میدهند.


برچسب: بهترین عطر مردانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۲۸:۲۸ توسط:علی موضوع: نظرات (0)