مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

ادکلن مردانه مرسدس بنزالبته در زمینه ی عطر ها و نت های اساس

بهترین عطر مردانه
ادکلن مردانه مرسدس بنزالبته در زمینه ی عطر ها و نت های اساس، میانی و نخستین این ادکلن:برگ بنفشه، نارنگی ماندارین، لیمو ترش و ترنج، او‌لین بو هایی می‌باشند که بعد از اسپری این رایحه به مشام می رسند.
در نت وسط از فلفل، بنفشه، جوز و گالبانیوم مصرف شده میباشد و خس خس، سدر و نعناع هندی نت اساس مرسدس بنز اینتنس را تشکیل می‌دهند. این ادکلن با قیمتی بسیار مطلوب، هم برای کادو دادن و هم به کار بستن در الیسا ارائه میگردد که با دقت این حالت، میتوان آن را یک گزینش ایده آل برای خرید یک ادکلن ارجینال دانست.
برای کسب داده ها بیش تر به کاغذ مرسدس بنز اینتنس رجوع‌کنید.
3. رایحه پارفومز د مارلی پگاسوس مردانهرایحه پارفومز د مارلی پگاسوس مردانه، یک گرم و شیرین بسیار مخصوص و فوق گران قیمت برای مردان یونیک و یگانه پسند!
PARFUMS DE MARLY PEGASUS تداعی گر پگاسوس، قهرمان یونان باستان میباشد و این رایحه را می‌توانیم تحت عنوان قهرمان مانگاری رایحه بین بو های مردانه هم بشناسیم!
این ادکلن مردانه در حجم 120 میل و با مجموعه بویایی شرقی سرخس گونها بوسیله دکان الیسا ارائه میگردد. ولی این مال هم دارنده ورژن های غیر دارای اعتبار بسیار متعددی در بازار میباشد که الیسا با اطمینان بی نقص و با تضمین 100 درصدی اصالت، PARFUMS DE MARLY PEGASUS را نثار شما میکند.

بو پارفومز د مارلی پگاسوس مردانهنت اساس درین رایحه که چیره ترین متاع مارک دمارلی میباشد، دربرگیرنده عطر چوب دمپایی، وانیل و کهربا میباشد.
بادام تلخ، اسطوخودوس و یاس، نت میانی پگاسوس را تشکیل می‌دهند و در نت آغازین آن از ترنج، زیره سبز و گل گاو لهجه استعمال می گردد.
پگاسوس یک تعیین فوق العاده برای فصل های سرد میباشد و از آن تحت عنوان یکی سلطنتی ترین رایحه های مو جود در جهان خاطر می‌گردد؛ به همین استدلال فی مابین 15 ادکلن مردانه برتر درین مقاله جای گرفته میباشد. برای دریافت اطلاعات اضافه راجع‌به PARFUMS DE MARLY PEGASUS به ورقه این فرآورده مراجعه‌نمایید.


برچسب: بهترین عطر مردانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۳۲:۵۳ توسط:علی موضوع: نظرات (0)