مرجع مقالات رسمی عطر مرجع مقالات رسمی عطر .

مرجع مقالات رسمی عطر

رایحه همانند خرقه آداب پوشیدن داراست

بهترین عطر مردانه
برای خیلی از اشخاص سئوال اتفاق افتاده که هنگامی می خواهند به مراسم، میهمانی و یا این که مکان خاصی بروند با زدن رایحه گزینه نظرشان، چه گونه عطری با پخش بوی رویایی و ماندگاری بالایی داشته باشیم. درین نوشته‌ی‌علمی می خواهیم چندین نکاتی در زمینه‌ی همین زمینه راهنمائی کنیم.

معمولاً صبح‌ها که از خواب بیدار میشوید، احتمالاً دست و رخ خویش را می‌شوئید، ناشتایی‌ای میل می کنید و مهیا خارج رفتن می شوید. گذشته از خارج رفتن به سراغ رایحه خویش رفته و از آن یک سری پاف (اسپری) می‌زنید. هنگامی به دفتر خویش میرسید، انتظار دارید در آن روز همگی نگاه‌های همیاران و عزیزان به سمت شما برگردد و همگی نام عطرتان را بپرسند! ولی متوجه میشوید که خبری وجود ندارد! با خویش می گویید شاید این بو خوب وجود ندارد و فردا یک رایحه دیگر را به کار گیری میکنید ولی گشوده سود به عبارتی مثل روز گذشته میباشد و شاید با خویش بگویید که چرا رایحه دیگر افراد اینقدر می‌پیچد البته بو ما‌را کسی احساس نمی‌نماید.

۱ـ رایحه همانند خرقه آداب پوشیدن داراست. صحیح خواندید “پوشیدن” انگلیس لهجه‌ها از این لفظ برای عطرهایشان به کارگیری می کنند (wearing a perfume) شما بایستی رایحه مطلوب خویش را پیدا فرمایید. دسته پوست تن شما، سپید یا این که سبزه بودن پوست، کم آب یا این که چرب بودن آن، حالت آب و هوای محل معاش شما و فصول سال در اینکه آن بو چه عکس‌العملی نشان دهد تأثیر بی واسطه داراست.

می بایست متوجه گردید که کدام غلظت روی پوست شما بهتر پاسخ میدهد. پرفیوم، ادوپرفیوم، ادوتویلت و … صراحت دارد که پرفیوم غلظت بیشتری داراست ولی این به این مفهوم وجود ندارد که از سایر غلظت‌ها بهتر میباشد. در اصلً پرفیوم‌ها مطلوب پوست‌های سپید و کم آب میباشد و بهتر میباشد برای دوری از آزار دیگرافراد زیاد پاف نزنید. بهتر میباشد که حداکثر ۳ پاف زده شود. تویلت‌ها نیز مطلوب پوست‌های سبزه و چرب می باشد. با تویلت‌ها خویش را غرق نکنید حداکثر ۶ پاف کافیست تا پخش نیکی پیدا نماید.


۲ـ عملکرد نمائید پیشین از بو زدن تن شما منزه، کم آب و عاری از هرگونه کثیفی و عرق باشد. با این فعالیت بو رایحه پایین تأثیر کارداران بیرونی قرار نمی‌گیرید و بو خویش را بهتر نشان میدهد. همینطور بعداز گرمابه عملکرد نمایید بدنتان را لوسیون بزنید تا زیبا جذب پوست شما شود و بعد از آن بو را بر روی آن بزنید. چنانچه لوسیون هم بو بو شما باشد که فوق العاده میباشد.


۳ـ رایحه را با مسافت ۲۰ سانتی‌متری به نقاط نبض‌دار تن خویش اسپری فرمایید و نگران این نباشید که عطرتان هدر می‌رود. رایحه نباید تن شما‌را تر نماید بلکه می بایست قطرات ریز آن روی پوست شما بنشینند.

 

 


برچسب: بهترین عطر مردانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۲۶:۵۰ توسط:علی موضوع: نظرات (0)